فروش ویژه ! کلیر ماسل - ماسل تک مشاهده عکس بزرگتر

کلیر ماسل - ماسل تک

8%

جدید

10

303,600 تومان

330,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

کلیر ماسل ماسل تک یک مکمل جدید تا به حال تولید نشده است که دارای ماده ی انقلابی عضله ساز با نام بتاتور میباشد,که به دست آمده از اچ ام بی منحصر به فرد و مدرن بدون متابولیت آمینو اسید لوسین میباشد.این ماده پتانسیل واقعی در دسترس پذیری , تاثیر گذاری و نتایج بی سابقه را باعث میشود.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

نتایج شگفت آور کلیر ماسل ماسل تک

کلیر ماسل : وقتی تغذیه ی درستی داشته باشید,با تمام قدرت ورزش کنید و خودتان را تحت فشار قرار دهید تا از محدودیت هایتان بگذرید(یعنی فقط به باشگاه نروید تا خودنمایی کنید و وقت تلف کنید) و از مواد غذایی عالی استفاده کنید,در این صورت نتایج شگفت آور میتوانند اتفاق بیفتند.

این دقیقا چیزی است که برای یک گروه از ورزشکاران ماهر در یک مطالعه ی بالینی 12 هفته ای در دانشگاه تامپا اتفاق افتاد که مقدار دز دقیقی از بتاتور موجود در کلییرماسل به آنها داده میشد.به خاطر بسپارید که پتانسیل هر کسی با دیگری متفاوت است,و به همین خاطر,نتایجی که شما به دست می آورید رابطه ی مستقیم با تلاشی دارد که در برنامه ی تمرینی خود انجام میدهید.

کلیر ماسل ماسل تک

تحقیق موشکافانه در دانشگاه تامپا

محققان دانشگاه معتبر تامپا در فلوریدا یک مطالعه ی بالینی کنترل دارویی تصادفی انجام دادند که در این مطالعه آنها یک گروه از نمونه های انسانی را با ماده ی بتاتور یافت شونده در کلییرماسل تغذیه کردند ;گروه دوم داروی دیگری دریافت کردند.هر دو گروه ها یک روتین ورزشی سخت 12 هفته ای شامل 3 تا 5 روز وزنه برداری در هر هفته را پشت سر گذاردند.نتایج شوک برانگیز بودند – نمونه هایی که از فرمول دقیق کلییر ماسل استفاده میکردند 16.3lbs عضله در 12 هفته به دست آوردند.در گروه با دارویی دیگر فقط 4.6lbs عضله به دست آوردند.این نتایج عمیق تر و دقیق تر از هر تحقیق انجام شده ی دیگری در مورد پروتئین,کراتین,BCAA ها یا هر ماده ی بهبود دهنده ی کارایی دیگر میباشد.

نتایج خوب در به دست آوردن حجم عضله

نمونه ها با استفاده از فرمول دقیق کلییر ماسل 16.3lbs عضله در 12 هفته به دست آوردند.اما گروه دیگر تنها 4.6lbs عضله به دست آوردند.

افزایش یک دور تمرین قدرتی

نمونه ها وقتی با حداکثر وزنه برداری در پرس سینه ,تمرین چندگانه و شنا آزمایش شدند ، قدرت بسیاری به دست آوردند. قدرت ترکیبی آنها تا بیش از 80 کیلو نسبت به آزمایش ابتدایی 12 هفته ای گروه دیگر افزایش یافت.

کلیر ماسل

هیچ مکمل دیگری مانند این مکمل نیست

کلییر ماسل یک مکمل جدید تا به حال تولید نشده است که دارای ماده ی انقلابی عضله ساز با نام بتاتور میباشد,که به دست آمده از اچ ام بی منحصر به فرد و مدرن بدون اسید و متابولیت لوسین میباشد.این ماده پتانسیل واقعی در دسترس پذیری, تاثیر گذاری و نتایج بی سابقه را باعث میشود.

فرمول کلییر ماسل اولین فرمولی است که حاوی بتاتور میباشد ,و تنها در ماسل تک به شکل قرص مایع موجود میباشد.همانطور که در زیر میبینید,طبیعت عاری از اسید به این ماده حالت مایع لزج شفاف و پایداری میدهد.در حقیقت,طبیعت عاری از اسید بتاتور باعث میشود سریع هضم شده و در جریان خون ظاهر شود.و همچنین سرعت جذب عضله ای برتری ایجاد میکند.

قدرت آنابولیکی بسیار زیاد

کلییر ماسل دارای ماده ی انقلابی بتاتور میباشد که دارای قدرت آنابولیکی بسیاری زیادی در دو قرص کوچک میباشد.در حقیقت,برای به دست آوردن نتایج یک گرم از دز بتاتور موجود در هر نوبت از کلییر ماسل مجبور خواهید بود 200 گرم پروتئین آب پنیر مصرف کنید.علاوه بر این بتاتورهمچنین با مبارزه با کاتابولیسم و هر گونه تلاش برای اثرات عضله سازی کمک میکند.

 کلیر ماسل ماسل تک

چگونگی عملکرد کلییر ماسل

به محض اینکه کلییر ماسل وارد عضله ها شد فرآیند آنابولیک (عضله سازی) را در عضله که روش  MTOR نام دارد را فعال میکند.این یک روش کلی است که باید برای یک عضله برای خودسازی اش انجام شود.این ماده همچنین بر روی یک روش مجزای دیگر نیز عمل میکند – روش یوبیکوییتین-پروتئوسام-پروتئولیتیک(UPPP) – که به غیر فعال کردن کمک میکند.

به طور طبیعی,وقتی UPPP فعال باشد,عضله ی شما دچار شکست میشود(کاتابولیسم).اما چون این ماده UPPP را متوقف میکند,شکست عضله ای کاهش میابد.بنابراین به طور خلاصه,هر دز از کلییر ماسل سوخت وساز پروتئین در عضلات شما را افزایش داده در حالی که همچنین شکست عضله ای را کاهش میدهد,و شما را در وضعیت عالی ای از عضله سازی قرار میدهد.

در یک مطالعه ی دیگر,محققان مجذوب بررسی اثرات دقیق مصرف بتاتور بر مکانیزم های رشد عضله شدند.با بررسی های نشانه های بیوشیمیایی رشد عضله و شکست عضله,محققان نشان دادند که مصرف مقدار دز روزانه ی بتاتور به صورت یکجا فعالیت آنابولیکی را افزایش میدهد(سوخت و ساز پروتئین عضله) و تجزیه ی پروتئینی را کاهش میدهد که مقادیر افزایش و کاهش به ترتیب تا +70% و -58% میباشند.نتایج مطالعه ی آنها پشتیبانی مکانیزمی برای قدرت عضله سازی فوق العاده ی بتاتور فراهم میکند.

خرید کلیر ماسل ماسل تچ

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.