جیم استوپانی Vita JYM مشاهده عکس بزرگتر

جیم استوپانی Vita JYM

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

130,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

علم مکمل جیم استوپانی علم واقعی را با بهترین و با کیفیت ترین مواد غذایی و مقدار دز دقیقی از آنها با هم ترکیب کرده است تا نتایجی غیر واقعی به دست آورد.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

علم مکمل جیم استوپانی علم واقعی را با بهترین و با کیفیت ترین مواد غذایی و مقدار دز دقیقی از آنها با هم ترکیب کرده است تا نتایجی غیر واقعی به دست آورد.

 

دکتر جیم استوپانی :

ویتا جیم مکمل مولتی ویتامین معدنی اختصاصی من است و فرمول بندی شده است تا مواد غذایی میکرویی که ورزشکارانی که تمرینات سخت انجام میدهند به مقدار دز دقیقی از آنها نیاز دارند را فراهم کند.این مکمل به شکل دقیقی مهندسی شده است تا آنچه را که شما برای داشتن عملکرد بهتر,رشد بیشتر و در کل سلامتی بهتر نیاز دارید را تامین کند.

ویتا جیم شامل ترکیب خاصی از میکرو مواد غذایی است که ویتامین ها و مواد معدنی حیاتی را که شما به مقادیر و فرم های خاص و دقیقی از آنها نیاز دارید را تامین میکند و به جذب آنها کمک میکند.

ویتا جیم رشد عضله ی شما را به خطر نمی اندازد اما ممکن است مولتی ویتامینی که مصرف میکنید رشد عضله ای شما را محدود کند! ادامه ی مقاله را بخوانید تا بفهمید چرا.

جنبه ی علمی ویتا جیم

تحقیقات بیانگر این هستند که ورزشکاران و آنهایی که ورزشهای سنگین انجام میدهند بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی حیاتی بدن خود را از دست میدهند,به خصوص ویتامین B, ویتامین C, کورم, سلنیوم,آهن و مس.این امر به دلیل عوامل مختلفی ا زجمله از دست دادن مواد معدنی در عرق و اوره,افزایش نیاز آنها به تولید انرژی در طول تمرینات,و افزایش بازیابی و سوخت و ساز پروتئین آنها پس از تمرینات میباشد.از این رو,این امر حیاتی است که شما حداقل مزایای رژیمی توصیه شده(RDA) یا ارزش روزانه(DV)برای بیشتر مواد معدنی را به دست آورید,و حتی بیشتر از این موارد توصیه شده برای ویتامین ها و مواد معدنی به خصوص که برای عملکرد و تغییرات فیزیکی بهینه نیاز میباشند به دست آورید.

من ویتا جیم را طراحی کردم تا از 4 اشتباه معمول که اکثر مکمل های مولتی ویتامین و مواد معدنی را تحت تاثیر قرار میدهند دوری کنم.

این اشتباهات مهلک عبارتند از:

تضاد منافع

بسیاری از مولتی ویتامین هایی که امروزه فروخته میشوند در واقع شامل مواد معدنی ای هستند که نمیخواهید چند کاره باشند.این نوع مواد معدنی میتوانند شما را از مصرف مواد غذایی مهمی از جمله آمینو اسید ها و دیگر مواد معدنی مهم باز دارند.

.

یکی از این مواد معدنی که نمیخواهید چند کاره باشد روی است.روی میتواند مصرف آمینو اسیدها را متوقف کند! چون این امر مهم است که یک مولتی ویتامین را با وعده ی غذایی مانند صبحانه مصرف کنید,یک مولتی ویتامین که شامل روی باشد میتواند در قابلیت بدن شما برای استفاده از آمینو اسیدها در پروتئین هایی که در صبحانه مصرف کرده اید تداخل ایجاد کند.همچنین میتواند در رشد عضله ای و به دست آوردن نیرو هم اختلال ایجاد کند که این یک مورد را اصلا نمیخواهید.

.

روی در مصرف مس نیز تداخل ایجاد میکند,و مس عاملی است که شما حتما در مولتی ویتامین خود به آن نیاز دارید.شما در مولتی ویتامین خود به آهن هم نیاز دارید و روی در جذب آهن هم تداخل ایجاد میکند.برای نتیجه گرفتن من توصیه میکنم که روی را هنگام شب بدون غذا و با مکمل ZMA خود مصرف کنید.

.

کلسیم هم یک مشکل بزرگ دیگر در مولتی ویتامین شماست.کلسیم در جذب آهن و منگنز تداخل ایجاد میکند.متاسفانه کلسیم در 99.99% مکمل های موجود در بازار وجود دارد.

سپس نوبت به منیزیم میرسد که در اکثر مولتی ویتامین ها یافت میشود.این ماده در جذب منگنز و کلسیم تداخل ایجاد میکند.هر دو ماده های منیزیم و کلسیم باید در مولتی ویتامین شما وجود نداشته باشند و در ساعت دیگری از روز مصرف شوند.

.

فسفر چهارمین ماده ی معدنی است که نمیخواهید در مولتی ویتامین شما باشد.رژیم آمریکایی معمول سرشار از فسفر است.وجود آن در مولتی ویتامین شما میتواند مقادیر فسفر بدن را به شدت افزایش دهد.این مشکل آفرین است چون فسفر زیاد میتواند از تبدیل ویتامین D به فرم فعال آن جلوگیری کند,که این فرم دی هیدروکسی ویتامین, در کلیه ها میباشد.چون این فرم قدرتمند ترین فرم ویتامین D میباشد و بیشتر مزایا را فراهم میکند,تبدیل ضعیف آن میتواند نتایج منفی بر سلامت استخوان ها و دیگر مزایای کلیدی ویتامین D مانند قدرت عضله ای بیشتر و مقادیر تستوسترون بیشتر داشته باشد.

.

ویتامین ها و مواد معدنی که MIA هستند

یک ویتامین معمول در لیست MIA ویتامین K میباشد.تحقیقات اخیر بیان میکنند که افرادی بیش از آنچه تصور میشد دارای کمبود ویتامین K هستند.تحقیقات بیان میکنند که استفاده از مکمل ویتامین K2 علائم کمبود ویتامین K را کاهش میدهد و باعث استفاده از دیگر مزایای آن میشود.ویتامین K ممکن است به عملکرد ذهنی شما کمک کند,به سلامت پوست شما کمک کند,تولید سالم تستوسترون را افزایش دهد و شکل گیری استخوان های شما را بهبود بخشد.

.

یک ماده ی غذایی میکروی نادیده گرفته شده ی دیگر ید است,که برای سالم نگه داشتن عملکرد تیروئید حیاتی است.از آنجا که اکثر یدهای دنیا در اقیانوس یافت میشوند,کمبود ین یک مشکل سلامتی اساسی در دنیا است.با پخش شدن اخبار غلط در مورد شکر/سدیم,امروزه افراد کمی به غذاهایشان نمک میزنند,و بسیاری از رستوران ها هم نمک کمی در غذایشان استفاده میکنند.مشکل این امر این است که نمک سرشار از ید است و میتواند به از بین بردن کمبود ید کمک کند.تحقیقات بیان میکنند که رژیمهایی که خالی از نمک یدیزه شده,ماهی و دانه های دریایی هستند مقدار ید بسیار کمی دارند.در حقیقت,مطالعات بیان میکنند که مقدار ید مصرفی در سوئیس و نیوزیلند بسیار کاهش یافته است.اگر مولتی ویتامین شما مقدار ید 100% از DVیا RDA را تامین نمیکند این یک مشکل اساسی است.

.

کروم نیز تقریبا در مولتی ویتامین ها وجود ندارد و یا در صورت وجود بسیار اندک است.این امر مشکل زا است چون رژیم های متعادل نیز دارای کروم کمی هستند.میتوانید از یک مکمل کروم جداگانه استفاده کنید,اما بهترین استفاده ی کروم معمولا به عنوان بخشی از مولتی ویتامین بودن است چون مصرف ویتامین وقتی که همراه با ویتامین C مصرف شود افزایش میابد.

مس یک عنصر معدنی فراموش شده یا کمیاب دیگر است.از آنجاییکه مصرف زیاد روی میتواند باعث کمبود مس شود,و اینکه باید مطمئن شوید که روزانه 15 میلی گرم روی جدا از مولتی ویتامین خود مصرف میکنید,این نیز نکته ی مهمی است که مقداری مس اضافی (2 میلی گرم)مصرف کنید.

ویتامین های B مشکلات دیگر ما هستند.آنها را در لیست بیشتر مولتی ویتامین ها میبینید,اما اکثرا مقدار دز آنها به قدری کم است که نفع چندانی به سخت کوشان نمیرساند.هر ورزشکار یا فردی که سخت تمرین میکند باید 100 میلی گرم از بیشتر ویتامین های B,به استثنای آنهایی که دزهای mcg مصرف میکنند,مصرف کند.

دیگر مواد معدنی که معمولا بسیار در مولتی ویتامین ها نادیده گرفته میشوند عبارتند از سلنیوم,مولیبدنیوم و منگنز.این مواد معدنی و ویتامین ها باید به مقداری باشند که 100% از DV یا RDA آنها را تامین کنند.

 

فرم بد

فرم بد(bad form)چیزی نیست که فقط در باشگاه ببینید.همچنین معمولا بر روی برچسب مکمل ها نیز دیده میشود.میخواهم به نوع خاصی از مکمل هایی که استفاده میشوند اشاره کنم.از مشکلات اصلی میتوان به استفاده ی ارزان,بی اثر و یا حتی به صورت بالقوه ای خطرناک از فرم های مشخصی ویتامین ها و مواد معدنی اشاره کرد.

ویتامین A را در نظر بگیرید.ویتامین A گاهی در مولتی ویتامین ها وجود دارد یا مثلا رتینول به شکل رتینل پالمیتات یا رتینیل استات.این فرم ها به سرعت جذب میشوند اما به آرامی از بدن دفع میشوند,که در صورت مصرف زیاد میتواند باعث سمی شدن و مشکلات کبدی شود.از طرف دیگر بتا کاروتین,فرم بسیار ایمن تری از ویتامین A میباشد.بتا کاراتین به شکل ساده دو مولکول ویتامین A است که به یکدیگر متصل شده اند.بدن تنها وقتی که منابع ویتامین A کم میشود بتا کاروتین را به ویتامین A فعال تبدیل میکند.برای جلوگیری از سمی شدن احتمالی ویتامین A مولتی ویتامین شما باید از بتا کاروتین تمام ویتامین A ها را تامین کند.که متاسفانه تعداد کمی این کار را میکنند.

اگر خوش شانس بودید و مولتی ویتامینی یافتید که ویتامین K داشته باشد,شانس بسیاری وجود خواهد داشت که از نوع ویتامین K1 باشد,یعنی فیلوکوئینون,که همچنین به نام فیتو نادیون نیز شناخته میشود.علاوه بر اینکه این نوع ویتامین Kخوب است,چون از آنجایی که تعداد کمی از مردم دچار کمبود ویتامین K1 هستند وجود آن در در مولتی ویتامین ها ضروری نیست.دیگر فرم اصلی ویتامین K,ویتامین K2 یا مناکویینون میباشد,که فرم حیاتی تری است که باید تامین شود.

از بین مناکویینون ها ,منا کویینون – 4(MK – 4) و مناکویینون – 7(MK – 7)حیاتی ترین انواع برای تامین شدن هستند.وقتی که هر دو ویتامین های K1 و K2 در توده ی خون درگیر شدند,K2 مزایایی را فراهم میکند که فراتر از تصور است که شامل کمک به سلامت پوست,حمایت از تولید تستوسترون,و بهبود شکل گیری استخوان ها میباشد.تحقیقات بیان میکنند که کمبود ویتامین K ممکن است مقادیر تستوسترون را کاهش دهد,و استفاده از مکمل MK -4 میتواند به رفع این مشکل کمک کند.

گاهی کروم در مولتی ویتامین ها به شکل کم اثر ترین فرم خود یعنی کرومیوم کلرید موجود میباشد.چون این ماده ی معدنی در ورزشکاران و آنهایی که تمرین میکنند کم میباشد,به فرم مناسبی از آن که آماده به جذب شدن باشد نیاز دارید,مانند کرومیون پیکولینات.کرومیوم پیکولینات ترکیبی از کروم و پیکولینیک اسید است.مقدار اضافه ی پیکولینیک اسید مصرف کروم را بهبود میبخشد.

جذب ضعیف

فراهم کنده ی این وضعیت فرم های مناسبی از ویتامین ها و مواد معدنی مناسب است,مصرف یک مولتی ویتامین همراه با وعده ی غذایی مصرف بیشتر مواد میکرو را بهبود میبخشد.به هر حال,به صورت کلی,بیشتر ویتامین ها و مواد معدنی توسط بدن کاملا جذب نمیشوند.این بدان معنی است که شما در دستشویی مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی را دفع میکنید.

بهترین راه برای بهبود مصرف ویتامین ها و مواد معدنی بدن در یک مولتی ویتامین این است که آن را با 5 میلی گرم BioPerine® مصرف کنید.در بسیاری از طالعات ثابت شده است که این عصاره ی فلفل انحصاری از فلفل سیاه جذب چندین نوع از ویتامین ها,مواد معدنی و دیگر مواد غذایی را تسریع میکند.تحقیقات بیان میکنند که 5 میلی گرم استفاده از آن در VITA JYM میتواند مصرف ویتامین B6 را تا 150% ,بتا کاروتین را تا 61% ,مصرف ویتامین C را تا 52% و مصرف سلنیوم را تا 42% افزایش دهد.

 

VITA JYM طراحی شده است تا از حداکثر مصرف و استفاده از حیاتی ترین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز افراد سخت کوش اطمینان حاصل کند.اکنون میتوانید همه ی مواد میکروی اساسی خود را همانند من تحت پوشش قرار دهید و به تمرینات خود بپردازید و نتایج بهتری نسبت به قبل بگیرید.

بروید به سراغ مولتی ویتامین جیم استوپانی.

مشخصات VITA JYM :

25 تا از حیاتی ترین میکرو مواد غذایی که ورزشکاران سخت کوش نیاز دارند.

هیچ ماده ی معدنی که از مصرف آمینو اسیدها,جذب دیگر مواد معدنی حیاتی یا استفاده از ویتامین های مهم جلوگیری کند در این محصول وجود ندارد.

مجموعه ی  B 100 : VITA JYM مانند مصرف یک مولتی و مجموعه ی B به صورت همزمان است.

10000IUویتامین A به صورت بتا کاروتین.

400 IU ویتامین E

120 mcg ویتامین K2(به شکل MK – 7 و MK – 4)

200 mcg کرومیوم پیکولینات

5 میلی گرم BioPerine® برای بهبود جذب

زیر ذره بین

اجازه دهید نگاه نزدیک تری به هر کدام از 25 مواد غذایی و مقدار دز های استفاده شده برای تولید مولتی فوق العاده برای ورزشکاران یعنی VITA JYM بیاندازیم:

10000 IU بتا کاروتین(ویتامین A)

ویتامین A معروف به حیاتی بودن برای نگهداری سلامتی چشمان,پوست,دندان ها,استخوان ها و غشاء مخاطی از جمله مدت زمان تنفس میباشد.این ویتامین مهم میتواند از استقامت شما در مورد آلودگی(بیمار شدن)حمایت کند و به رشد و بازسازی بافت های بدن از جمله عضله ها کمک کند

تحقیقات اخیر نشان داده اند که این ویتامین برای تولید انرژی نیز ضروری است که میتواند به عملکرد شما در باشگاه و ورزش نیز کمک کند.

مجموعه ی B 100

مجموعه ی B 100 شامل 100 میلی گرم B1(تیامین),B2(ریبوفلاوین),B3(نیاسین),B5(پانتوفنیک اسید),B6(پیریدوکسین),1000mcg از B12,400mcg فرلیک اسید و 300 mcg بیوتین میباشد.

ویتامین های B برای ورزشکاران حیاتی هستند چون آنها به عنوان عوامل همکار و کمک کننده به تولید انرژی عمل میکنند.علاوه بر این,این گروه از ویتامین ها در افراد سخت کوش بسیار سریع تخلیه میشوند.

250 میلی گرم ویتامین سی

این ویتامین حلال در آب به خاطر مزایای آنتی اکسیدانی,قابلیتش در حمایت از سیستم ایمنی و بهبود شکل گیری کلاژن معروف است.

بیان شده است که ویتامین Cچربی سوزی و تولید نیتریک اکسید(NO)را افزایش میدهد.با اینکه RDA برای ویتامین C تنها 90 میلی گرم برای مردها و 75 میلی گرم برای زنان است,ولی نیازمند مقدار دز بیشتری برای به دست آوردن نتایج بهتر است.

نتایج اخیر بیان میکنند که مصرف بسیار زیاد ویتامین C – حدود 1000 میلی گرم در روز – ممکن است مانع بهبود استقامت و رشد عضلات شود.تحقیقات کافی برای نگرانی در مورد مصرف ویتامین C وجود ندارند اما یک مقدار دز 250 میلی گرمی مزایای ویتامین C را بدون هیچ عوارض ناخواسته ای فراهم میکند.

400 IU ویتامین E

جدیدترین تحقیقات نشان داده اند که ویتامین E برای بازیابی عضله ضروری است.

فرم های طبیعی ویتامین E,با نام d-alpha-tocopherols, بهتر از فرم های ترکیبی ویتامین E, با نام dl-alpha-tocopherols جذب و استفاده میشوند.

120 mcg ویتامین K2(از MK – 7 و MK – 4 )

ویتامین K نقش حیاتی ای در فعال سازی آنزیم های مشخصی در بدن برای کاربرد خوب ایفا میکند.

برخی از این آنزیم ها برای ثابت کردن کلسیوم در استخوان ها مهم هستند و ممکن است حتی به تولید تستوسترون کمک کنند.هم اکنون این باور وجود دارد که ویتامین K همچنین با ویتامین D نیز همکاری میکند,حتی اگر یکی کاملا تخلیه شود,دیگری نمیتواند به صورت بهینه عمل کند.

یکی از کاربردهای اصلی ویتامین K2 کمک به ذخیره ی کلسیم در مکانهای مناسبی از بدن مانند استخوان و دندان و دوری از ذخیره شدن آن در قسمت های نرم بدن میباشد.

3 میلی گرم بور

مدارکی موجود میباشد که این ماده ی معدنی میتواند از مقادیر تستوسترون آزاد,که در خون نیستند تا پروتئین گلوبولین همراه با هورمون جنسی (SHBG)را منتقل کنند,حمایت کند.SHBG مانع از خارج شدن تستوسترون از خون و وارد شدنش به سلول های عضله و پیوستن به دریافت کننده های اندروژن میشود.بنابراین هر چقدر شخصی تستوسترون آزاد بیشتری داشته باشد,پتانسیل بیشتری برای رشد عضله دارد.

بور ممکن است به حمایت از استروژن سالم برای تعادل تستوسترون کمک کند.

200 mcg کرومیوم پیکولینات

کروم یک ماده ی معدنی ضروری در ساختار و متابولیسم انسولین طبیعی و سالم میباشد.تعدادی از مطالعات بالینی بیان میکنند که مکمل های غذایی همراه با کروم از کارکرد انسولین حمایت میکنند,که میتواند بر رشد عضله و چربی سوزی تاثیر بگذارد.

هم ورزشهای استقامتی و هم تمرین های وزنه ای نشان داده اند که با مصرف کروم میزان دفع ادرار افزایش میابد.هر کسی که تمرین میکند ممکن است از استفاده از یک مکمل با مقدار دز کروم مناسب با مصرف اضاله(AI)30 mcg نفع ببرد.

3 میلی گرم مس

مس در محافظت از استخوان,اعصاب و سلامتی قلبی – عروقی و همچنین عملکرد سیستم ایمنی مهم است.این امر در تولید انرژی مهم است و میتواند به انتقال اکسیژن هم کمک کند.برخی تحقیقات بیان میکنند که ممکن است از تولید هورمون رشد نیز حمایت کند.

به هر حال,مس زیاد همراه با روی میتواند مضر باشد و یکی از دلایل محتمل بر علایم خستگی مزمن باشد.

از طرف دیگر,مصرف بیش از 50 میلی گرم روی میتواند جذب مس را محدود کند,بنابراین باید مطمئن شوید که مس و روی مصرفی شما تعادل داشته باشند.شواهد بیان میکنند که برای داشتن سلامتی بهینه باید مس و روی را به نسبت 1:10 مصرف کنید.از آنجایی که ممکن است از مصرف 30 میلی گرم روی در روز با استفاده از یک مکمل جداگانه سود ببرید,یک دز 3 میلی گرمی مس بهینه است.

180 میلی گرم آهن

این مقدار دز 100% DV برای آهن فراهم میکند.آهن برای رساندن اکسیژن به عضله های در حال کار حیاتی است,و از این رو برای عملکرد حیاتی است.واژه ی "heme"در هموگلوبین بیانگر آهن است.و هموگلوبین اکسیژن را در جریان خون به بافت های بدن مانند فیبرهای عضله ای انتقال میدهد.پس آهن است که اکسیژن را انتقال میدهد.

آهن به آسانی در آنهایی که تمرین زیاد میکنند تخلیه میشود.در حقیقت,مقادیر تخمینی غذا و مواد غذایی مقدار آهن میانگین مورد نیاز برای آنهایی که درگیر تمرینات شدید و منظم هستند 30% بیشتر میباشد.

150 mcg ید

ید برای حفاظت از عملکرد طبیعی و سالم تیروئید بسیار حیاتی است.

با تمرکز امروزی بر رژیم سدیم کم,بسیاری از افراد مقدار ید کمی دارند چون آنها منبع اصلی ید را در رژیم غذایی خود ندارند,یعنی نمک تقویت شده.این مقدار دز 100%RDA را برای ید فراهم میکند.

2.3 میلی گرم منگنز

منگنز یک ماده ی معدنی کلیدی برای بسیاری از عملکردها در بدن میباشد,شامل تولید تستوسترون و شکل گیری بافت های ارتباطی.

این مقدار دز 100%  AI و بیش از  100% DV را برای منگنز فراهم میکند.

45 mcg مولیبدنیوم

مولیبدنیوم یک عنصر کم شناخته شده است,اما این باور وجود دارد که برای تولید انرژی و فرایند دفع در کلیه ها حیاتی است.

این مقدار دز 100% RDA را برای مولیبدینوم فراهم میکند.

200 mcg سلنیوم

سلنیوم یک ماده ی معدنی است که به حفاظت از مقادیر طبیعی و سالم هورمون تیروئید کمک میکند و همچنین برای عملکرد طبیعی ضروری است.همچنین در حفاظت از عملکرد کبد نیز نقش دارد.

شواهد بیان میکنند که سلنیوم ممکن است برای قدرت عضله حیاتی باشد.چون ورزشکاران گاهی دچار کمبود سلنیوم میشوند این مقدار دز بسیار بیشتر از RDA 55 mcg میباشد.

100 میلی گرم پتاسیم

پتاسیم یک ماده معدنی و الکترولیت مهم در بدن است.برای انتقال عصب و انقباض عضله حیاتی است.

برخی از شواهد بیان میکنند که مصرف پتاسیم بیشتر با مقدار کمتر اسیدی شدن بدن و شکست عضله ای کمتر مرتبط است.

شما مطمئنان یک مولتی را که بیش از 100 میلی گرم پتاسیم فراهم میکند نمیخواهید.مقدار پتاسیم بیش از حد ممکن است باعث ایجاد مشکل در کلیه ها شود.

5 mcg نیکل

مکانیسم دقیقی که نیکل را در بدن درگیر میکند کاملا درک نشده است.به هر حال,نیکل به خاطر کمک به جذب آهن و استفاده برای بهبود سلامت استخوان ها معروف است.

با این حال هیچ DV برای نیکل تولید نمیشود,یک دز 5mcg برای کمک به مصرف و استفاده ی کافی از آهن کافی است.

2 میلی گرم سیلیکون

این ماده ی معدنی در ساختار استخوان ها و کلاژن مهم است.و ممکن است به سلامتی موها و ناخن ها کمک کند.

10 mcg وانادیوم

این ماده ی معدنی ممکن است برای بهینه کردن اثرات انسولین در یک رنج طبیعی مهم باشد که میتواند به افزایش رشد عضله و چربی سوزی کمک کند.

5 میلی گرم از BioPerine®

BioPerine®یک عصاره ی انحصاری از فلفل سیاه , یا فلفل بلند است,که شامل مقایدر استاندارد ماده ی فلفل فعال میباشد.

مطالعات بالینی بیشماری تایید کردند که وقتی یک دز 5 میلی گرمی از این ماده با دیگر مکمل ها مصرف شود,میزان جذب آن مکمل ها را تا 30 تا 2000 درصد افزایش میدهد.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.