ماسل فارم ZMA مشاهده عکس بزرگتر

ماسل فارم ZMA

جدید

8

100,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

زد ام ای ماسل فارم : این فرمول پیشگام آنابولیک معدنی، حاوی فنوگریک و ملاتونین می‌باشد که امکان خواب عالی را فراهم می سازد. با مصرف این محصول ، در کنار الگوهای خواب موثرتر، از فواید دیگری نیز بهره مند می شوید (همانند حفظ سطح تستسترون و رشد عضلانی کامل تر و فرایند بازیابی قوای جسمانی بهتر).

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

زد ام ای ماسل فارم

زد ام ای ماسل فارم : ورزشکاران حرفه ای و غیر حرفه ای می‌بایستی دوره خواب خود را بهینه سازند، زیرا خواب ناکافی، تاثیر منفی بر سطوح عملکردی دارد. به همین خاطر محصول MP Z-Core PM™ در دسترس می‌باشد.

این فرمول پیشگام آنابولیک معدنی، حاوی فنوگریک و ملاتونین می‌باشد که امکان خواب عالی را فراهم می سازد. با مصرف این محصول ، در کنار الگوهای خواب موثرتر، از فواید دیگری نیز بهره مند می شوید (همانند حفظ سطح تستسترون و رشد عضلانی کامل تر و فرایند بازیابی قوای جسمانی بهتر).

این محصول، به بدن شما در بازیابی قوای جسمانی ناشی از تمرینات شدید، کمک می‌نماید. زمانیکه بیدار می شوید، از انرژی لازم برای انجام فعالیت بدنسازی بعدی برخوردار خواهید شد و روزتان را با انرژی سرشار  سپری خواهید نمود.

دارای بهترین محتویات، و کسب عالی ترین نتایج

عنصر روی (زینک)، دارای گستره وسیعی از مزیت‌های متابولیکی و فیزیولوژیکی می‌باشد و کمبود آن باعث سطح پایین IGF-1 و هورمون رشد می شود. این عنصر به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی محسوب می شود، و مطالعات انجام شده اظهار می دارد که بین زینک و سطح طبیعی تستسترون، ارتباطی وجود دارد.

 

عنصر منیزیم، مقادیر آزاد و کامل تستسترون را در هر دو رده ورزشکاران تحرک ناپذیر و ورزشکاران  کوشا پشتیبانی می‌کند. همچنین سبب تمدد سلامتی عضلانی می شود.

عنصر مس، در هم نیروزایی با عنصر زینک عمل می‌کند. مطالعات اخیر نشان می دهد که روی و مس در کنار  هم، سبب هم نیروزایی برای بهینه سازی سطوح طبیعی تستسترون می شوند.

عنصر فنوگریک، سلامت قوای جنسی را به همراه می آورد. همچنین سبب افزایش قوای عضلانی، انرژی، و سلامت کامل بدن می شود و همچنین، سطوح سلامت تستسترون را حفظ می‌نماید.

زد ام ای ماسل فارم

 

عنصر ملاتونین، به عنوان یک آنتی اکسیدان توان، عمل می‌کند و مصرف آن قبل از خواب، سبب بهبود خواب و احساس راحتی می شود. به هنگام استفاده آن در ورزش، می تواند به کاهش استرس اکسایشی کمک نماید، متابولیسم دفاعی و لیپیدی را بهبود بخشد، و نهایتا سبب بهبود شرایط تناسب اندام شود

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.