Cellucor Alpha Amino Xtreme مشاهده عکس بزرگتر

آلفا آمینو اکستریم سلوکور

جدید

1

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

195,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

آلفا آمینو ایکستریم سلوکور یک پودر نوشیدنی ورزشی عملکردی برای ورزشکاران سطح بالا است.

کسانی که به آمینواسیدها تکیه‌دارند تا قدرت لازم را برای تمرینات خود به دست آورند درمی‌یابند که آلفا آمینو اکستریم، قدرت لازم را برای آن‌ها به ارمغان خواهد آورد.

آلفا آمینو اکستریم دارای 14 آمینواسید است که شامل ماتریکس آلفا بی سی ای ای و ترکیب آلفا آمینو می‌باشد. 

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

آلفا آمینو سلوکور : انرژی بیشتر برای عملکرد بهتر

آلفا آمینو ایکستریم سلوکور یک پودر نوشیدنی ورزشی عملکردی برای ورزشکاران سطح بالا است. کسانی که به آمینواسیدها تکیه‌دارند تا قدرت لازم را برای تمرینات خود به دست آورند درمی‌یابند که آلفا آمینو اکستریم، قدرت لازم را برای آن‌ها به ارمغان خواهد آورد. آلفا آمینو اکستریم دارای 14 آمینواسید است که شامل ماتریکس آلفا بی سی ای ای و ترکیب آلفا آمینو می‌باشد.

اسیدهای آمینه‌ای زنجیره‌ی شاخه‌دار (BCAA) باعث پشتیبانی از حفظ ماهیچه، استقامت و ریکاوری می‌شوند. آلفا آمینو اکستریم شامل یک نسبت مطالعه شده‌ی 2:1:1 از BCAA می‌باشد که همچنین حاوی یک ماتریس لیوسین 3X برای عملکرد بیشینه است. لیوسین 3X شامل ال-لیوسین لحظه‌ای، لیوسین نیترات و لیوسین پپتیدها برای تقویت توانایی بدن برای تأمین سوخت ماهیچه‌های اسکلتی، حفظ ذخیره‌های گلیکوژنی ماهیچه و کاهش شکست پروتئین‌ها می‌باشد.

هیدراسیون (آبپوشی) بهتر، ریکاوری بهتر، عملکرد بهتر

ریکاوری سریع یک نقطه‌ی کلیدی برای عملکرد ورزشی است. آلفا آمینو اکستریم شامل دانه‌ی چیا، کنسانتره ی نارگیل خام و هیدرو مکس به همراه یک ترکیب منحصربه‌فرد از اسیدهای آمینه برای تولید جدیدترین فرمول بازیابی و هیدراسیون می‌باشد.

عصاره‌ی دانه‌ی چیا و کنسانتره ی نارگیل خام به خاطر توانایی خود برای تأمین آب بدن معروف هستند درحالی‌که هیدرو مکس یک ترکیب نوین است که دارای توانایی افزایش غلظت مایع در بافت‌های بدن می‌باشد.

انرژی عملکردی ارائه‌شده توسط یک ترکیب خاص

مزایای عملکردی تنها شامل آمینواسیدهای درون آلفا آمینو اکستریم نمی‌باشد، این فرمول همچنین شامل موادی برای داشتن بالاترین انرژی است. آلفا آمینو اکستریم دارای یک ترکیب پرانرژی از کافئین، ویتامین‌های بی و همین‌طور ترکیب موردمطالعه‌ی بالینی XCELICOR می‌باشد. XCELICOR همان عامل خاص در آلفا آمینو اکستریم است. این عامل باعث تقویت انرژی قدرتمند و طولانی‌مدت برای یک تأثیر عمیق بر روی عملکرد می‌شود. 

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.