Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey مشاهده عکس بزرگتر

وی گلد استاندارد اپتیموم

جدید

4

330,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

  پروتئین وی 100% گلد استاندارد آپتیموم نوتریشن پروتئین وی ایزوله(WPI) بیشتری فراهم میکند – که خالص ترین و گران قیمت ترین منبع پروتئنیی موجود میباشد.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

از همان ابتدای کار,آپتیموم نوتریشن استانداردهایی را که همه ی مکمل های پروتئین آب پنیر توسط آن سنجیده میشوند را ارتقاء داد.اکنون نیز در حال ارتقاء دوباره ی این استاندارد ها با پروتئین آب وی گلد استاندارد هستیم : استاندارد گلد پروتئین وی اپتیموم

همانند قبل این بسته ی پروتئین وی 100% استاندارد طلایی حاوی ترکیب اختصاصی و انحصاری اپتیموم نوتریشن میباشد که عبارت است از...

پروتئین وی ایزوله میکروفیلتر

پروتئین وی ایزوله تعویض یون

پروتئین وی ایزوله بسیار فیلتر شده

پپتایدهای پروتئین آب پنیر هیدرولیز شده ی هیدرو

پروتئین وی  بین بزرگسالان ورزشکار مرسوم است چون به سرعت هضم میشود و منبع سرشاری از آمینو اسیدهاست که از بازیابی عضله پشیتبانی میکند.پروتئین وی ایزوله خالص ترین نوع پروتئین آب پنیر است و ماده ی اصلی پروتئین وی 100% گلد استاندارد طلایی میباشد.هر نوبت 24 گرم پروتئین وی سریع هضم با مقادیر کم چربی,کلسترول,لاکتوز و دیگر موادی که به آنها نیاز ندارید فراهم میکند.بدون شک این استانداردی است که همه ی دیگر محصولات پروتئینی از آن بی بهره اند.

بیشتر از آنچه میخواهید,کمتر از آنچه نمیخواهید

برای فراهم کردن آنچه بیشتر میخواهید(پروتئین وی خالص و بدون مواد افزودنی)و آنچه نمیخواهید(چربی,چربی اشباع شده,کلسترول,لاکتوز و دیگر کربوهیدرات ها)با هر نوبت.این مکمل پروتئین وی استثنا نیست.در حقیقت,پروتئین وی 100% استاندارد طلایی آپتیموم نوتریشن بهتر از همیشه است!این هم دلیل این حرف:

پروتئین وی 100% گلد استاندارد آپتیموم نوتریشن پروتئین وی ایزوله(WPI) بیشتری فراهم میکند – که خالص ترین و گران قیمت ترین منبع پروتئنیی موجود میباشد.

درصد بیشتر پروتئین.پروتئین وی 100% گلد استاندارد اپتیموم در این مورد همیشه برتر بوده است.اکنون در یک نوبت 24 گرمی پروتئین از این محصول نزدیک به 79% از وزن آن پروتئین میباشد.

    محصول ما حاوی پروتئین وی هیدرولیز شده ی هیدروی بیشتر و پپتایدهای پروتئین آب پنیر با وزن مولکولی کمتر میباشد تا سریعتر عمل کند.

   پروتئین وی 100% گلد طلایی آپتیموم نوتریشن اکنون حاوی لاکتوز و آنزیم های هضم آمینوژن میباشد تا جذب پذیری این محصول را افزایش داده و حتی این محصول را برای افراد حساس به لاکتوز قابل استفاده تر کند.

  پروتئین وی 100% گلد  استاندارد آپتیموم نوتریشن به سادگی و کاملا فقط با چند بار حرکت دادن یک قاشق قابل ترکیب شدن است.

هر نوبت مصرفی از این محصول اجزای پروتئین آب پنیر جدید و با وزن مولکولی بیشتر و فعال از نظر بیولوژیکی بیشتری از جمله آلفا – لاکتالبومین,گلیکو ماکرو پپتایدها,بتا – لاکتوگلوبولین,ایمیونوگلوبولین G(IgG),لاکتوفرین,لاکتوپراکسیدوز,و عامل های رشد مختلف فراهم میکند.

بیش از 4 گرم گلوتامین و پیش ماده ی گلوتامین و همچنین 5 گرم BCAA(لوسین,ایزولوسین,و والین)در هر قاشق.

نکات مهم درباره ی پروتئین آب پنیر 100% استاندارد طلایی آپتیموم نوتریشن :

 حاوی پروتئین وی ایزوله

 درصد بیشتر خلوص پروتئین

 پپتایدهای پروتئین وی هیدرو وی سریع عمل کننده

 فراهم کننده ی اجزای پروتئین آب پنیر بیشتر

بیش از 5 گرم BCAA در هر نوبت

بیش از 4 گرم گلوتامین و پیش ماده هایش در هر نوبت

 به راحتی قابل ترکیب و حل شدن با یک قاشق

سوالات متداول در مورد پروتئین وی 100%  گلد استاندارد طلایی :

 آیا میتوانم این محصول را همراه با ترکیب پیش از تمرینم مصرف کنم؟

پروتئین وی آپتیموم نوتریشن به عنوان ماده ی غذایی پیش از تمرین ایده آل است.سرشار از گلوتامین و BCAA و حاوی محتوای با چربی کم و نسبت پروتئین بیشتر میباشد و این به معنی جذب سریعتر است.

 آیا میتوانم این محصول را با دیگر مکمل ها ترکیب کنم؟

بله,در حقیقت,میتوانید تاثیرگذاری پروتئین وی آپتیموم نوتریشن را با افزودن گلیکومیت یا کربوهیدرات های ساده به مکمل پیش از تمرینتان افزایش دهید.همیشه قبل از استفاده برچسب روی محصول را با دقت مطالعه کنید.

یک ترکیب پروتئین آب پنیر چیست؟

پروتئین آب پنیر 100% گلد استاندارد آپتیموم نوتریشن یک ترکیب پروتئین وی است.این حرف بدین معنا است که از پروتئین آب پنیر مجزا(WPI),پروتئین وی ایزوله(WPC),و پپتایدهای پروتئین آب پنیر تشکیل شده است.ترکیب کردن پروتئین های آب پنیر باعث میشود آپتیموم نوتریشن ترکیب کاملی از پروتئین,گلوتامین و BCAA ها فراهم کند.

 آیا میتوان پروتئین وی آپتیموم نوتریشن را با شیر ترکیب کرد؟

البته.پروتئین وی آپتیموم نوتریشن به راحتی با استفاده از یک قاشق,تکان دادن یک بطری یا مخلوط کن در شیر یا آب حل میشود.علاوه بر این,پروتئین وی اپتیموم دارای تکنولوژی ای میباشد که ترکیب آن را آسان و آسانتر میکند.

سوخت عضله ها برای ساعت ها

اپتیموم نوتریشن شبانه روز شما را پوشش میدهد.پروتئین وی 100% استاندارد طلایی آپتیموم نوتریشن را قبل و بلافاصله بعد از تمرین برای رساندن سریع آمینو اسیدهای مورد نیازتان به بدن مصرف کنید,و همچنین این محصول را بین وعده های غذایی و قبل از خواب برای تداوم بیشتر اثرات و پوشش نیازهای بدن مصرف کنید.

راهنمایی ها

پروتئین آب پنیر 100% به راحتی توسط یک قاشق,یا تکان دادن یک بطری یا مخلوط کننده قابل ترکیب شدن است.برای آماده سازی آن یک قاشق چایخوری از این محصول را در یک مخلوط کن,بطری یا لیوان دارای 6 تا 8 اوز آب,شیر یا نوشیدنی مورد علاقتان بریزید.سپس برای 15 تا 30 ثانیه یا قبل از اینکه پودر کاملا حل شود هم بزنید.

استفاده ی پیشنهادی :

تقریبا 1 گرم پروتئین بر هر یک کیلو وزن بدن در هر روز همراه با غذاها و مکمل های سرشار از پروتئین مصرف کنید.برای به دست آوردن نتایج بیشتر,سهمیه ی پروتئین روزانه ی خود را در چند وعده ی غذایی کوچکتر در طول روز تقسیم کنید.

اخطارها

از دسترس کودکان دور قرار دهید.در مکان خشک و خنک نگهداری کنید.

دیگر محصولات :

اپتیموم نوتریشن

ارائه محصولات جدید به صورت روزانه در کانال تلگرام

پاسخگویی به سوالات شما*** اطلاع از تخفیفات ویژه *** دسترسی سریع و راحت به موجودی فروشگاه

آیدی کانال : MAXSTARSTORE@

لینک کانال  :   https://t.me/joinchat/AAAAAD-fZemOeOqwIK2r1g

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.