دی آسپارتیک اسید - برند پریمافورس 300 گرم مشاهده عکس بزرگتر

دی آسپارتیک اسید - برند پریمافورس 300 گرم

جدید

1

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

165,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

دی آسپارتیک اسید با بالا بردن سطح هورمون تستوسترون باعث موثر واقع شدن تمرینات در عضلانی شدن بدن میشود.

از دیگر مزایای دی آسپارتیک اسید تولید نیتریک اکسید (NO2 , NO3) در سطح خون است که مزایای متعدد پمپاژ خون در عضلات را به همراه دارد.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

دی آسپارتیک اسید چیست؟

دی آسپارتیک اسید، اسید آمینه ای است که در غدد درون ریز باعث تولید هورمون میشود دی اسپارتیک اسید یکی از 20 بلوک ساختمان پروتئین ها به نام پروتوژنیک آمینو اسید است.

دی اسپارتیک اسید تولید طبیعی تستوسترون آزاد خون را افزایش میدهد.

باعث افزایش ترشح گونادوتروپین و هورمون جسم زرد(luteinizin hormon)گونادوتروپین هورمون آزاد شده از غده هیپوفیز است که این هورمون در شرایط کاهش سطح تستوسترون از غده هیپوفیز ترشح شده و باعث افزایش کارکرد و تولید غدد تستوسترون ساز میشود.

افزایش سطح آزاد  GNRH & LH باعث افزایش تستوسترون در دوران بلوغ میشود که این افزایش در اواسط سنین 10 الی 20 سالگی رخ میدهد و پس از سن 30 سالگی روند کاهشی سطح تستوسترون رخ میدهد.که منجر به کاهش میل… افزایش سطح چربی بدن مشکلات خواب ،کاهش توان بازیابی و کاهش توانایی برای ساخت عضلات میشود.

.دی اسپارتیک اسید برای خلاص شدن از علائم بالا میتواند سطح ترشح آزاد تستوسترون مردان را بالا ببرد. افزایش سطح تستوسترون با عملکرد دی آسپارتیک اسید باعث رشد واقعی عضلات میشود.هورمون تستوسترون در جنس نر باعث افزایش میل .. میشودتستوسترون با افزایش سطح انرژی روحی ،علائم افسردگی و نارضایتی از زندگی را کاهش میدهد.

دی آسپارتیک اسید با بالا بردن سطح هورمون تستوسترون باعث موثر واقع شدن تمرینات در عضلانی شدن بدن میشود.

دی آسپارتیک اسید باعث افزایش دریافت آدنوزین دی فسفات حلقوی(cAMP)  در سیستم اعصاب میشود. (cAMP) یک ترکیب تنظیم کننده سلول است،احتمالا یکی از مهمترین کار های آن نقش اساسی در واکنش های سلولی بر روی هورمون ها دارد.

(cAMP) چه منافعی برای بدن دارد؟نیروی انقباض عضله قلب را افزایش میدهد و همچنین موجب ترشح انسولین و افزایش لیپولیز (خرد شدن چربی ها)میشود.

دی آسپارتیک اسید همچنین برای ارتقاء سطح نرمال گابا و سطوح دوپامین که تاثیرات ضد افسردگی دارن،پیشنهاد شده است.

از دیگر مزایای دی آسپارتیک اسید تولید نیتریک اکسید (NO2 , NO3) در سطح خون است که مزایای متعدد پمپاژ خون در عضلات را به همراه دارد.

دی آسپارتیک اسید بر روی انسان آزمایش شده است؟

بر خلاف دیگر تستوسترون بوستر ها تایید علمی برای دی آسپارتیک اسید در افزایش سطح هورمون تستوسترون وجود دارد.اخیرا یک مطالعه در نوع انسانی و حیوانی بر رویl مردهاها انجام گرفت.23 مرد بین 27 تا 37 سال به مدت 12 روز از مکمل دی آسپارتیک اسید مصرف کردند.سطح هورمون  تستوسترون آنها به میزان قابل توجهی در مقایسه با پروهی که از دارو نما استفاده کرده بودند داشت.افزایش هورمون ال اچ 33% افزایش همرمون تستوسترون 42% تنها در مدت 12 روز رخ داد.نتایج مشابه در موش ها مشاهده شد.افزایش سطوح تستوسترون حتی تا 3 روز پس از قطع مصرف در خون باقی مانده بود.احتمالا به علت ذخیره دی آسپارتیک اسید در غدد هومون ساز بوده است.این مطالعه در مردان با توان تولید تستوسترون طبیعی انجام شده است.در صورتی که بیشتر تست بوستر ها تنها در افرادی پاسخ میدهند که دچار کاهش شدید تولید تستوسترون هستند.

دوز در نظر گرفته شده دی آسپارتیک اسید در این مطالعه مصرف 3 گرم یک بار در صبح بوده است.شرکت پریما فورس اولین ارائه دهنده دی آسپارتیک اسید ،مصرف دی آسپارتیک اسید را با یک مرحله بار گیری در 5 روز 3 گرم صبح و 3 گرم بعد از ظهر اعلام کرده است.در حال حاضر هیچ  عوارض جانبی از  دی آسپارتیک اسید مشاهده نشده است.با این حال تمام تست بوستر ها به چرخه مصرف برای جلوگیری از ایجاد تحمل نیاز دارند. و باید برای دی آسپارتیک اسید این چرخه را در نظر گرفت.یکی از دیگر تولید کنندگان دی آسپارتیک اسید (آلمکس نوتریشن)چرخه 2 هفته مصرف و یک هفته قطع مصرف را پیشنهاد میدهد.

نکته قابل توجه در مورد افزایش دهنده های تستوسترون نحوه عملکرد این مواد و افزایش سطوح تستوسترون در خون است .محرک های تستوسترون،آنتی استروژن ها و پروهورمون ها هر یک با مکانیزم اثر مختص خود باعث افزایش سطوح تستوسترون در بدن میشوند.دی اسپارتیک اسید از جمله محرک های تستوسترون محسوب میشود.پروهورمون ها در بدن تحت تاثیر عملکرد بدن،تبدیل به هورمون تستوسترون میشوند و آنتی استروژن ها با کاهش احتمال تبدیل شدن تستوسترون به استروژن به بالا رفتن سطح تستوسترون خون کمک میکنند.

مصرف آنتی استروژن ها به همراه تست بوستر ها و پروهورمون ها میتواند نتایج بهتری را به بار بیاورد.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.