تست بوستر تستو فیول مشاهده عکس بزرگتر

تست بوستر تستو فیول

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

350,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

چه چیز باعث می شود تا یک تست بوستر، به عنوان بهترین نوع قابل دسترس مطرح شود؟ برخی می گویند که می‌بایستی بیشتری حجم عضله سازی را ارائه نماید. این موضوع می تواند قابل قبول باشد، زیرا به عنوان  متداول ترین دلیل انتخاب یک تست بوستر محسوب می شود.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

تستو فیول بهترین تست بوستر دنیا

بهترین تست بوستر : با سلام بر بدنسازان و ورزشکاران عزیز، در اینجا مرور جامعی بر بهترین مکمل‌های بدنسازی مربوط به ۱ testosterone booster TestoFuell خواهیم داشت. این رتبه بندی، مستقیما از لینک official top 10 test boosters for men به دست آمده است که به عنوان مرجعی برای محصولات  پشتیبان طبیعی تستسترون تمرینات وزنه برداری محسوب می شود.

نیازمندی‌های بوستر کیفی تستسوترون

چه چیز باعث می شود تا یک تست بوستر، به عنوان بهترین نوع قابل دسترس مطرح شود؟ برخی می گویند که می‌بایستی بیشتری حجم عضله سازی را ارائه نماید. این موضوع می تواند قابل قبول باشد، زیرا به عنوان  متداول ترین دلیل انتخاب یک تست بوستر محسوب می شود. اما طی تجربیات ما، این موضوع به عنوان تنها فاکتور انتخاب کننده بهترین بوستر، محسوب نمی شود.

از طریق تجربیات و مشاهدات شخصی بدنسازان، تعیین نمودیم که یک بوستر تستی، می‌بایستی حقیقتا معیارهای زیر را برآورده سازد.

تستوفیول بهترین تست بوستر دنیا

خصوصیات مربوط به بهترین بوسترهای تستی:

– افزایش رشد عضلانی

– افزایش قدرت

– افزایش انرژی طبیعی

– افزایش فرایند بازیابی قوای جسمانی

– عدم بهم زدن توازن هورمونی

– در ته بطری، رسوب نکند

 

همچنانکه مشاهده می نمایید، فاکتورهای زیادی در کنار نکات اساسی رشد عضلانی وجود دارد که می‌بایستی مدنظر قرار گیرد. طی تجربیات ما، عدم رعایت هر یک از این خصوصیات، می تواند عواقب طولانی مدتی بر فرایند عضله سازی و شبکه عصبی شما داشته باشد. مثبت ترین راه بیان این موضوع به این صورت می‌باشد: آیا نمی خواهید تمامی این خصوصیات را یکجا در تست بوستر خود داشته باشید؟ بله که می توایند؛ تست بوستر با کیفیت وجود دارند، و خوشبختانه توانسته ایم محصول Testofuel را پیدا نماییم.

اطلاعات مربوط به پیش زمینه بهترین تست بوستر

اینجانب بالشخصه از مکمل Testofuel به مدت دو ماه استفاده نموده ام. در گذشته از تست بوسترهای معروف استفاده می نمودم: همانند آریماتست ، پی سیکس سلوکور، سوپر تست ، تست پاودر و ای اچ دی بی پی ای از جمله مواردی هستند که به خاطر دارم. اکنون، نیازی نیست که دائما از یک تست بوستر بهتست بوستر دیگر رو آوریم. به طور کل، مکمل‌های تستسترون را برای ماه‌ها ذخیره می‌کنیم تا فرصت بیشتر  زمان تمرین در باشگاه یا شرایط قبل از وقفه‌های تمرینات، به وجود آید. بدون ذکر نام، تعدادی از تست بوسترهایی که مصرف نموده ام، تمام خصوصیاتی را که از یک تست بوستر عالی انتظار داریم، برآورده ننموده است. با اینکه همچنان به فعالیت عضله سازی ادامه می دهیم، نتیجه کلی آن بسیار استرس زا می‌باشد و شبکه عصبی ما را بهم ریخته است. احتمالا در مورد شرایطی که در آن برخی از افراد از یک تست بوستر استفاده می‌کنند و سپس در انتهای هر چرخه مصرف، دچار تحلیل عملکرد می شوند یا اینکه بارها و بارها به زبان می آورند که احساس خوبی ندارند، شنیده اید. خود ما هم یا این موضوع مواجه شده ایم و آن را تجربه کرده ایم، و باوجودیکه آنچنان زجرآور نمی‌باشد، اما مصرف آن نیز لزومی ندارد.

بهترین تست بوستر : خوشبختانه، در طول مدت مصرف دو ماهه تستوفیول ، تجربه بسیار خوبی داشته ایم. علاوه بر آن در نظر گرفته ایم تا خصوصیت “انرژی افزایش یافته” را به آن بیافزاییم و در مورد خصوصیات “شبکه عصبی بهبود یافته” و “بهبود خواب” نیز تامل نموده ایم. با در نظر گرفتن کلیه این موارد، اجازه دهید تا مستقیما به این موضوع بپردازیم که در طول مدت مصرف دو ماهه تستوفیول ، چه تجاربی داشته ایم.

شماره ۱) مروری بر بهترین تست بوستر Testofuel

هفته اول– در ابتدای هفته، محصول مورد نظر را از طریق پست دریافت نمودم. بسته بندی آن شبیه بسته بندی بلیستری (خشاب قرصی) بود. مقدار دز مصرفی آن، ۴۴ بار در روز بود. اندازه قرص‌ها متوسط بود و به راحتی قابل مصرف بود. دستورالعمل مصرف آن برای کسب نتیجه بهینه، به صورت یک قرص بعد از غذا (۴ بار در روز)، بود. در طول این مدت، از خواب بهتری برخوردار شدیم، اما توضیح راجع به بهبود عملکردی را به راحتی نمی توان متمایز نمود، زیرا دچار هیجان و شرایط پیش بینی شده بودیم. با تمام این اوصاف، شاهد بهبود عملکرد پرس سینه و عملکرد اسکوات بودیم.

در طول مدت هفته اول، به منظور رعایت دستورالعمل مکمل Testofuel، کم کم خودمان را از سه وعده خوراک به ۴ وعده خوراک بهینه، وفق دادیدم. این کار را از طریق اضافه نمودن خوراک پروتئینی در ساعت ۳:۳۰ عصر و محول نمودن شام به بعد از ساعت ۷:۰۰ عصر، انجام دادیم. به طور کل، برنامه روزانه ما به صورت زیر بود: صرف صبحانه در ساعت ۶:۳۰ صبح، صرف نهار در ساعت ۱۲:۰۰، صرف میان وعده در ساعت ۳:۳۰ عصر، و صرف شام در ساعت ۷:۰۰ عصر. این برنامه غذایی، شامل خوراک‌های سبک دیگر نبوده است. رژیم غذایی ما شامل گوشت فراوان، ماهی، سبزیجات، برنج، و لوبیا بوده است. بعد از تمرینات بدنسازی، از مکمل ایزوله وی (جو صحرایی)، نیز استفاده نمودیم. بعلاوه، مصرف آب ما نیز زیاد بود. ذکر این نکته مهم است که خوراک‌های صبحانه و شام، دارای کربوهیدرات بسیار کم بوده است و تمرکز زیادی بر روی پروتئین و چربی داشته است. بعلاوه، از سودا و نوشیدنی‌های قند دار استفاده نشده است.

هفته‌های دوم و سوم– مابین هفته‌های دوم و سوم، تغییرات قابل ملاحظه ای رخ داد: استقامت بدنی در باشگاه بالا رفت؛ حداکثر پرس سینه به میزان ۱۰۰ پوند ثابت ارتقاء یافت؛ بنیه حرکات ورزشی ماهیچه، پشت بازو و سه سر نیز بالا رفت؛ میزان انرژی کلی در سرتاسر روز و به ویژه در باشگاه نیز بالا رفت. در کنار همه این موارد، احساس تقویت ذهنی نیز داشته ایم که چنین احساسی را با مصرف تست بوسترهای دیگر نداشته ایم. اکیدا با ما جلوتر بیایید تا از اتفاقات بعدی نیز آگاه شوید.

رژیم‌های غذایی و نیز مدت زمان حضور در باشگاه، ثابت باقی ماند. بسته بندی این محصول که شبیه خشاب قرصی (بلیستر)، بود، بسیار به دردمان خورد؛ هر یک از ما، کارت خشاب قرصی را در محیط کار، منزل، ساک باشگاه قرار دادیم تا بتوانیم به راحتی به آن دسترسی داشته باشیم. ذکر این نکته جالب است که با کمک بسته بندی بلیستری، هر وعده از قرص‌های مصرفی، همانند روز اول، تازه به نظر می رسید، زیرا با باز کردن اولیه در بطری، هیچ فرایند اکسیداسیونی با محتویات آن صورت نمی پذیرد.

هفته‌های چهارم الی ششم– عملکرد ما در درون و بیرون باشگاه عالی بود. اما ورزشکاران تنومندتر، چربی  سوزی مفرطی داشتند و همه ما به حجم عضلانی بیشتر از منحنی پیشرفت معمول خودمان بودیم. در مورد حقیقت جالب بحث نمودیم که در تمام اوقات، فضای داخل باشگاه اصلا ملالت بار نبوده است. علاوه بر آن، استرس‌های بدنی و ذهنی ما بسیار کم بود. در مقایسه با تست بوسترهای دیگری که در آنها، به محض مثرف آنها دچار استرس‌های ذهنی و عضلانی می شویم (و به دنبال آن احساس درد و خستگی داشتیم)، این یک ویژگی مهم می‌باشد.

هفته‌های هفتم و هشتم– گام‌های پایانی بسیار مشابه با هفته‌های دوم الی ششم بوده است. حجم عضله  سازی ما، بالای منحنی نرمال بوده است و انرژی و قوای ما افزایش یافته است، و درصد چربی بدن ما نیز کاهش یافته است. نکته جالب اینجاست که در طول این مدت دو ماهه، هیچ احساس ناخوشایندی از انجام تمرینات سخت در باشگاه نداشته ایم. بلکه، همگی عنوان نمودیم که این تمرینات دو ماهه، تجربه عجیبی از توانمندی را به ما عرضه نمود؛ امیدوارم که این موضوع برای شما نیز قابل توجه باشد. هیچ یک از ما در سر راه تمرینات خود، محدودیت یا مانعی را مشاهده ننمودیم (با توجه به موارد یکنواختی، خستگی و عدم اشتیاق). در این وهله، پرسش مهمی که مطرح می شود اینستکه آیا برای دو ماه دیگر (یا ادامه دادن آن برای ۶ ماه)، از محصول Testofuel استفاده خواهیم نمود؟

تستوفیول بهترین تست بوستر دنیا

مروری بر بهترین تست بوستر (نتیجه گیری)

عملکرد تست بوستر Testofuel، در مقایسه با دیگر تست بوسترهایی که امتحان نمودیم، بسیار عالی بوده است. در طول مدت آزمون دو ماهه، همگی ما دارای حجم عضلانی بیشتر از حد متوسط بوده ایم و قوای بدنی ما نیز افزایش یافته است؛ همچنین شاهد برخی فواید نیز بوده ایم که اصلا انتظار آنها را نداشته ایم (همانند بهبود خوا، بهبود انرژی و بهبود شبکه عصبی). توصیه ما به بدنسازان اینچنین است: چنانچه می­خواهید از تست بوستری استفاده نمایید که سبب افزایش حجم عضلانی شما شود و از به طور کل از عملکرد روزانه و نشاط بهره مند شوید، محصول Tesofuel به عنوان بهترین گزینه محسوب می شود. چنانچه تمام آن چیزی که برای شما اهمیت دارد، عضله سازی بیشتر می‌باشد و عملکرد بدنی و شرایط احساسی نیز برای شما اهمیت چندانی ندارد، می توانید از گزینه‌های دیگر استفاده نمایید؛ اما امیدوارم دچار چنین اشتباهی نشوید.

بهترین تست بوستر : هم اکنون استفاده از محصول Testofuel در بدنسازی و A1، رونق نیافته است. تمامی اطلاعات خود را بدون واسطه از طریق سایت تولید کننده محصول، یعنی www.testofuel.com به دست آورده ایم که در آن، می توانید به تمامی اطلاعات و حقایقی که راجع به عملکرد این محصول بیان می شود، دست یابید. خوشحال هستیم که این فرصت را از دست ندادیم؛ حتما مطالب خود را با ما در میان بگذارید و در رابطه با حجم عضله سازی خود با ما مکاتبه داشته باشید.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.