این کیجد کیجد ماسل | Kaged Muscle in-kaged مشاهده عکس بزرگتر

این کیجد کیجد ماسل | Kaged Muscle in-kaged

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

220,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

آماده سازی، در طول دوره های بین تمرین و بعد از تمرین، شباهت زیادی به تیم مسابقه ای فرمول ۱R دارد، که خود را برای  مسابقه آماده می کنند. قبل از اینکه مسابقه آغاز شود، خودروی مورد نظر سوخت گیری شده و تنظیم می شود، و برای مسیر مسابقه آماده می شود. در طول مسابقه، راننده باید برای نصب لاستیک های جدید و همچنین برای سوخت گیری مجدد توقف کند. بعد از مسابقه، خودرو مجدداً برای مسابقه ی بعدی ساخته می شود

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

بعد از سال ها تحقیق و توسعه، من مفتخرم که شما را در یک “تغییر اساسی” در علم بکار رفته در بین تمرینات ورزشی (INTRA Workout) سهیم کنم. یک هدف وجود داشت، که تیم تحقیق و توسعه ی Kaged Muscle در زمان تنظیم IN-KAGED آن را دنبال می کردند. برای اینکه به آبدهی نهایی و همچنین ورزش های استقامتی دست یابید، باید در آب فراوان بنوشید. دوره ی بین تمرینات، یکی از مهم ترین دوره ها در ورزش است، با این حال، روزنه های فرصت آن برای بارگیری مجدد مخزن سوخت متابولیکی شما نادیده گرفته می شود.

زمانی که وزن شما افزایش می یابد، مقدار اسیدهای آمینوی دگرگون شده از طریق فرایند متابولیزم نیز افزایش می یابد، تا شما نیازهای انرژی خود را برآورد کنید. در حین تمرین، ماهیچه های شما محصولات زائدی را که می توانند باعث خستگی شوند، ذخیره می کنند. در طول یک تمرین سخت یا مسابقه، شما باید صد درصد از توان خود را صرف آن کنید تا نیروی شما تمام شود. فرمول IN-KAGED ارائه شد، تا در حال افزایش شفافیت روحی در طول تمرین، با خستگی جنگ کنیم. شما در حین رانندگی خودروی مسابقه ای فرمول ۱، به همان اندازه که به فضایی برای استراحت فکر می کنید، باید به فکر یک نوشیدنی خوب هم باشید. بدون سوخت گیری مجدد و اضافه کردن لاستیک های جدید، خودروی شما نمی تواند مسابقه را به اتمام برساند.

آماده سازی، در طول دوره های بین تمرین و بعد از تمرین، شباهت زیادی به تیم مسابقه ای فرمول ۱R دارد، که خود را برای  مسابقه آماده می کنند. قبل از اینکه مسابقه آغاز شود، خودروی مورد نظر سوخت گیری شده و تنظیم می شود، و برای مسیر مسابقه آماده می شود. در طول مسابقه، راننده باید برای نصب لاستیک های جدید و همچنین برای سوخت گیری مجدد توقف کند. بعد از مسابقه، خودرو مجدداً برای مسابقه ی بعدی ساخته می شود (سوخت گیری بعد از تمرین).

 

اگر شما می خواهید که مزیت رقابتی را بدست آورید، باید خود را برای تمرینات مثل Kris Gethin و تیم های فرمول ۱ در طبقه ی جهانی آماده کنید.

سه مشکل درباره ی بیشتر محصولات تولید شده در بازار برای مصرف در بین تمرینات

این محصولات شامل مقدار مؤثری از L-Citrulline خالص برای حمایت از اکسید نیتریک نمی شوند.

این محصولات شامل بتا آنالین نمی شود، که این ماده به شما اجازه می دهد تا به مدت طولانی و سخت تر تمرین کنید.

این محصولات حمایت عصبی را برای حفظ تمرکز شما و ادامه دادن در همان حوزه ارائه نمی دهند.

بعلاوه، آنها با طعم ها، رنگ های مصنوعی و همچنین با عناصر ترکیبی با کیفیت پایین بارگیری می شوند.

چرا باید از بین سایر محصولاتی که می توان در بین تمرینات از آنها استفاده کرد، باید از IN-KAGED استفاده کنیم؟

پاسخ این سؤال ساده است، تمام عناصر ترکیبی ما معیارهای Micropure را برآورد می کنند، یعنی آنها عناصر شخص ثالث هستند که از نظر خالص بودن و نیرومندی آزمایش شده اند. در برگشت به مبحث مربوط به هزینه ی زیاد به خاطر کیفیت بالا، باید بگوییم که تولید کننده های KAGED MUSCLE متعهد به معیارهای اخلاقی و محیطی جدی هستند، که اطمینان می دهند که محصولات ما با دقت کافی تولید می شوند.

تمام محصولات بتاآلانین با شرایط یکسانی ایجاد نمی شوند

بسیاری از شرکت ها مدعی مزیت های شگفت انگیز بتاآنالین از بررسی های بعمل آمده بر روی انسان ها هستند، که با استفاده از کارنوزین اجرا شدند، با این وجود، آنها در محصولات خود از ماده ی عمومی استفاده می کنند.

این تکنیک، فریبنده و غیراخلاقی است. این همان چیزی است که ما در مکمل های غذاییکیجد ماسل داریم و با استفاده از “دانش عاریتی” شما را به عنوان یک مشتری گول می زنیم تا تصور شما از محصول ما همانند یک محصول واقعی باشد، در صورتی که آن محصول یک مقلد اثبات نشده بدون هیچ پژوهش یا داده های امنیتی است.

 

 

بتاآنالین موجود در بازار، یا یک کارنوسین واقعی با امتیاز انحصاری است که در بررسی های خود از آن استفاده کردیم، و یا یک محصول عمومی است، و این نکته همواره از برچسب محصول مشخص نمی شود. بررسی های منتشر شده درباره ی کارایی و ایمنی ورزشی با استفاده از بتاآنالین کارنوزین با امتیاز انحصاری اجرا شده اند. شما باید اطمینان حاصل کنید که محصولات فقط شامل حالت اثبات شده ای از بتاآنالین با کیفیت بالا می شود، که همان کارکرد کانوسین را دارد.

پودر آب نارگیل ترد

این ماده یکی از غذاهای عالی در طبیعت است، که دارای تراز کاملی از الکترولیت ها و مواد معدنی است که به آبرسانی مجدد به بدن کمک می کند. آب نارگیل ما با دقت کافی تولید می شود، و در کشور زیبای “Bali” در فریزر نگهداری می شود، و منحصراً برای Kaged Muscle است.

تائورین

تائورین، یک اسید آمینو است که از رشد عصب شناختی حمایت کرده و به تنظیم سطح آب و نمک های معدنی در خون کمک می کند. دانشمندان کشف کرده اند که سطوح تائورین در سلول های ماهیچه برای نیرو و استقامت عضلات بسیار حائز اهمیت است. به عبارت دیگر، حفظ تائورین عضلانی در سطح بالاتر در طول تمرینات ورزشی برای حفظ استقامت، ضروری است. تأثیرات مثبت تائورین بر روی خستگی ممکن است بدلیل ویژگی های آنتی اکسیدانی آن باشد، که می تواند خستگی عضلانی را در طول تمرین کاهش دهد. بعلاوه، این ماده می تواند به اندازه ی ماهیچه با جذب مایعات بیشتر در سلول های عضلانی کمک کند.

ال – تیروزین

این ماده، یک آمینو اسید و پیش ماده ی انتقال دهنده های عصبی کاته کولامین ها هست، که شامل موادی از قبیل L-dopa، دوپامین، اپی نفرین، و نور اپی نفرین می شود. این انتقال دهنده های عصبی مسئول حمایت از سلامت هیجانی و

عملکرد روحی هستند. ماده ی L-Tyrosine نقش عمده ای را در بهبود عملکرد انتقال دهنده های عصبی سالم در پاسخ به فشار محیطی و هیجانی ایفا می کند. پژوهش های اجرا شده، پتانسیل این ماده برای افزایش عملکرد ذهنی و حافظه تحت شرایط استرس زا نشان داده اند.

Purcaf

PURCAF، یک عصاره ی کافئین تضمین شده ی آلی با امتیاز انحصاری و نود درصد خالص است، که از دانه های قهوه ی سبز با عصاره ی آب برای انرژی گیاه محور غیرآلاینده ناشی می شود. زمان آن فرا رسیده که کافئین ترکیبی را کنار گذاشته و آن را تبدیل به انرژی سبز کنید. ماده ی PurCaf توسط یک فرایند حلال آزاد تولید می شود و تنها برای Kaged Muscle است.

منبع : www.maxstars.ir

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.