دی اچ ای آ | DHEA مشاهده عکس بزرگتر

دی اچ ای آ | DHEA

جدید

4

160,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

دی اچ ای آ ناترول در بسته های 300 عددی :

 • احساس انرژی و سلامتی

 • افزایش حساسیت انسولین و ماندگاری گلوکز

 • کاهش خطر بیماری انسداد شریانهای منتهی به قلب

 • کاهش چاقی/تحلیل رفتن عضلات

 • بهبود تمایل جن سی

 • کاهش افسردگی و افزایش قابلیت های ذهنی

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

برای سال های زیادی دی اچ ای آ,یا دی هیدرو پیاندوسترون,به عنوان یک هورمون “بی مصرف”شناخته میشد,چون محققان نتوانستد برای آن کاربد مشخصی بیابند.

در سال های اخیر,این مشکل دی اچ ای آ کاملا برطرف شده است.این هورمون فراوان ترین هورمون در بدن انسان و دیگر پستانداران است و نقش حیاتی ای در بسیاری از کاربردهای بدنی ایفا میکند.در حقیقت, کاهش مقادیر دی اچ ای آ DHEA به صورت گسترده به عنوان یک مشخص کننده ی کاهش پاسخ ایمنی, کاهش میل جنسی و کمبود حس سالم بودن.

مطالعات بالینی بیش از ۱۰ سال گذشته نشان میدهند که دی اچ ای آ ممکن است حیاتی ترین نشانه ی شیمیایی در چیشبینی سلامتی و مریضی باشد.

بدن دی اچ ای آ را در غده ی آدرنالین با استفاده از کلسترول به عنوان ماده ی شروع کننده تولید میکند.این ماده متابولیز میشود تا به آندرستندیون تبدیل شود,که مستقیما به تستوسترون تبدیل میشود.همانند تستوسترون (استروژن در زنان) و دیگر هورمون های حیاتی,مقدار دی اچ ای آ در بدن در دهه های دوم یا سوم زندگی به حداکثر خود میرسد, سپس پس از این دوره کاهش آغاز میشود.در مردان در سن ۴۰ سالگی تقربا نصفی از دی اچ ای آ از بین میرود.

کاهش مقدار دی اچ ای آ به معنی کاهش مقدار آندروستندیون,تستوسترون و دیگر متابولیز کننده های هورمون استروئید میباشد.جالب توجه است که چون کلسترول به طور کلی با افزایش سن افزایش میابد,مقایدر دی اچ ای آ کاهش میابند.در نتیجه,کمبود دی اچ ای آ مرتبط با مجموعه ای از شرایط سخت و شدید همانند چاقی,دیابت,فشار خون بالا,انسداد شریان های قلب,و کمبودهای مختلف ایمنی از جمله بیماری های ایمنی خودکار بدن میباشد.

دی اچ ای آ مستقیما بر متابولیزم گلوکز  تاثیر میگذارد.زیاد بدون گلوکز در خون از هورمون رشد جلوگیری کرده و مقدار کم گلوکز هورمون رشد را تحریک میکند.تحریک هورمون رشد برای دی اچ ای آ مفید است چون بر انسولین اثر میگذارد.با همین روش,روزه گرفتن هم هورمون رشد و هم دی اچ ای آ را افزایش میدهد.بنابراین اهمیت دی اچ ای آ در تمریناتشدید واستقامتی میتواند به راحتی در نظر گرفته شود.در حقیقت, دکتر ویلیام ریگلسون از دانشکده ی پزشکی دانشگاه ویرجینیا درکتابش مشخصات ابر هورمونی به نامدی اچ ای آ را تحت عنوان های”سوپر استار هورمون ها”و”یکی از قدرتمندترین ابزار”موجود افزایش  و بهبود عمر معرفی میکند.

نتایج بالینی نشان میدهند که مصرف مکمل دی اچ ای آ میتواند تاثیرات سودمند بیشماری داشته باشد که عبارتند از:

 • احساس انرژی و سلامتی
 • افزایش حساسیت انسولین و ماندگاری گلوکز
 • کاهش خطر بیماری انسداد شریانهای منتهی به قلب
 • کاهش چاقی/تحلیل رفتن عضلات
 • بهبود تمایل جنسی
 • کاهش افسردگی و افزایش قابلیت های ذهنی

سوالات متداول در مورد دی اچ ای آ

تفاوت بین دی اچ ای آ و دی اچ ای آ سولفات چیست؟

کل دی اچ ای آ در بدن ترکیبی از دی اچ ای آ آزاد و دی اچ ای آ سولفات(دی اچ ای آ – اس)میباشد که یک مولکول دی اچ ای آ همراه با اتم سولفور متصل به آن است.با اینکه هیچ تمایز و تفاوتی به صورت طبیعی بین دی اچ ای آ و دی اچ ای آ – اس ایجاد نمیشود,باید توجه شود که کاربردهای دی اچ ای آ – اس به عنوان یک ذخیره ی ذی اچ ای آ با اتصال ضعیف میباشد.

آیا مصرف مکمل دی اچ ای آ کارساز است؟

مطالعات بیشماری که برخی از آنها در بالا لیست شده اند بیان میکنند که مکمل دی اچی ای آ  (DHEA) واقعا تاثیر گذار است.مصرف مقدار کم ۱۰۰ میلی گرم روزانه از دی اچ ای آ  DHEA میتواند نتیجه ی چشمگیری در افزایش هر دو سلامتی فیزیکی و روانی بدن داشته باشد. به افزایش حجم عضلات کمک کرده و قدرت عضلات افزایش میابد.از آنجایی که یک هورمون قدرتمند است , در مورد مشکلات پزشکی, باید تحت نظارت پزشکی قرار گیرید و با پزشک خود مشورت کنید.

چه موقع یک فرد باید از مکمل دی اچ ای آ استفاده کند؟

اگر مقادیر دی اچ ای آ در جریان خون کمتر از حد مشخصی شود – به طور طبیعی ۱۸۰ ng/dl در زنان و ۲۲۰ ng/dlدر مردان – مکمل دی اچ ای آ ممکن است ضروری باشد.

همینطور که سنمان افزایش میابد , مقدار افزایش یافته ی دی اچ ای  آ  DHEA توسط بدن به مقدار زیادی کاهش میابد.نیاز بدن به مکمل دی اچ ای آ  DHEA توسط یکی از برترین محصول های نو آوران صنعت مکمل سازی با کیفیت برطرف میشود.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.