نانو ایکس ناین نکست ژن ماسل تک مشاهده عکس بزرگتر

نانو ایکس ناین نکست ژن ماسل تک

جدید

1

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

255,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

دقیقاً بعد از اولین مقدار از مصرف نانو ایکس ناین ماسل تک، دیوانه ترین پمپاژ ها، دم عضلانی، و حالت عروقی را تجربه خواهید کرد!

ماهیچه ها در برابر سیلی از خون پر شده بواسطه ی فرایند متابولیکی قرار می گیرند که به سنتز مواد منتهی می شود. دقیقاً در همان لحظه، شما نسبت به رشد نامحدود تحریک می شوید

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

نانو ایکس ناین نکست ژن سری پرفورمنس ماسل تک

بیشترین پمپاژ، حالت عروقی، و سفتی!

آیا تا به حال در حین تمرین، احساس پمپ داشته اید، که بعد از آن کشش عضلانی غیرقابل شرحی را تجربه کرده باشید، و این احساس زمانی اتفاق می افتد که ماهیچه ها در برابر سیلی از خون پر شده بواسطه ی فرایند متابولیکی قرار می گیرند که به سنتز مواد منتهی می شود. دقیقاً در همان لحظه، شما نسبت به رشد نامحدود تحریک می شوید، منبع نسبتاً تدریجی و ثابتی از مواد غذایی که ماهیچه های شما در طول روز دریافت می کنند، بطور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد، زیرا بافت های ماهیچه ای شما دچار تراکم خون می شوند!

هم اکنون، اگر شما واقعاً می خواهید که دریچه های سد فرایند متابولیکی را در مقابل رشد عظیم و حالت عروقی بسیار زیاد با متورم کردن رگ ها باز کنید، باید نیروی نیتریک اکسید را تحت کنترل خود درآورید. توانایی نیتریک اکسید برای تولید و حفظ پمپاژ ها بر کسی پوشیده نیست، و محصولات نیتریک اکسید به مدت یک دهه در بازار موجود بوده است، با این حال پتانسیل دقیقی که این محصولات داشتند، مشخص نبود تا زمانی که تیم ماسل تک

فرمول اصلی نانو ایکس ناین

را در سال 2006 ارائه داد. ناگهان، طولی نکشید که بدن سازان و سایر ورزشکاران در سراسر جهان باید منتظر مکمل غذایی اکسید نیتریک خود می ماندند تا سهم خود را از آن دریافت کنند.

ماده ی اصلی نانو ایکس ناین

 به سرعت منتشر شد، و چنین جریان سریع و قوی را از خون غنی از مواد مغذی به ماهیچه ها دریافت کرد، و ورزشکاران را در وضعیتی رها کرد، که با بیحوصلگی درباره ی افزایش های چشمگیر در اندازه ی ماهیچه ها و حالت عروقی خود در آن روز صحبت می کردند.

و حالا، بعد از گذشت ده سال از ساخت مجدد مواد اکسید نیتریک با قدرتمندترین دارویی از این نوع، تیم ماسل تک مفتخر است

 که تولید بعدی از مکمل پمپاژ

را به عنوان تقویت کننده ی باور نکردنی معرفی کند.

تولید بعدی ماده ی نانو ایکس ناین ، یک مجموعه قدرتمند از نیتریک اکسید است که در مقایسه با گروه های دیگر، تأثیرات حسی منحصربفرد و بتا- آنالین تقویت کننده ی کارایی را ارائه می دهد. شما دقیقاً بعد از اولین مقدار از مصرف دارو، دیوانه ترین پمپاژ ها، دم عضلانی، و حالت عروقی را تجربه خواهید کرد!

بیشترین پمپاژ ها، حالت عروقی، و سفتی!

برای کارایی ماهیچه از نظر علمی بررسی شده است!

فرمولی برای تمرینات بدنی اولیه ی پیشرفته برای تأثیرات حسی قدرتمند!

فناوری انتشار سریع!

نیروی پمپاژ:

زمانی که شما تمرین می کنید، تمایل دارید که جریان خون را در ناحیه ای که می خواهید بسازید، به حداکثر برسانید. این مطلب را بسادگی اینگونه بیان می کنیم که اگر شما بخواهید اکسیژن و مواد مغذی بیشتری را برای تمرین ماهیچه آزاد کنید، و از محصولات زائد خلاص شوید، تأثیر آموزش شما بیشتر خواهد بود، و با سرعت هر چه بیشتری به بهبودی کامل از دردهای دوره ی تمرین خواهید رسید. و تمام عملکرد خون برای اینست که اسید لاکتیک، دی اکسید کربن و هر فرآورده ی فرعی را از انقباض ماهیچه ای حذف کند، و این محصولات زائد را با انرژی و مواد مغذی مبادله کند که عضلات ما برای ادامه ی فرایند انقباض ماهیچه ای نیاز به آنها دارد. نتیجه ی این فرایند چیست؟ نتیجه ی بدست آمده، تپش های کاملاً شگفت انگیز در طول تمرینات شماست.

اکسید نیتریک هورمونی است که جریان خون را در ماهیچه افزایش می دهد، و در نتیجه تأثیراتی را بر روی پمپاژ های ماهیچه بطور برجسته نشان داده است. مقداری از اسید نیتریک که بدن شما تولید می کند، بطور جدی توسط یک آنزیم به نام سنتاز اکسید نیتریک کنترل می شود. زمانی که شما به سختی تمرین می کنید، فعالیت سنتاز نیتریک اکسید افزایش می یابد، و مفهوم آن اینست که اکسید نیتریک زیادی تولید می شود. زمانی که شما شروع به تمرین می کنید، سیگنال ها به آنزیم های سنتاز اکسید نیتریک فرستاده می شوند، تا اکسید نیتریک بسیار زیادی را تولید کنند. با این فرایند، اکسید نیتریک مجاز است که عملکرد سریعی در ماهیچه ها و رگ های خونی داشته باشد تا از این طریق تپشی را ایجاد کرده و روی کشش ماهیچه تأثیر بگذارد.

 

 Nitrosigine

این ماده، یک ترکیب جدید و دارای حق انحصاری از سیلیکات آرزنین است که با اینوزیتول به حالت موازنه درآمده است و ترازهای نیتریک اکسید را افزایش می دهد تا باورنکردنی ترین پمپاژ ها را بطور قابل درکی اعمال کند!

انتشار سریع

انتشار کپلت نانوایکس ناین نکست ژن بلافاصله بعد از اینکه شما از ماده ی نانو استفاده کردید، شروع می شود، و نیرویی از پمپاژ های سریع تر و قدرتمندتر را با پمپاژ خون در ماهیچه وارد می کند. به محض اینکه پوشش رگ ها شروع می شود ، فرایند تجزیه آغاز می شود، و عناصر ترکیبی کلیدی را برای نشان دادن نتایجی با سرعت برق پراکنده می کند. ترکیب منحصربفرد و قدرتمندی از این عناصر ترکیبی به سرعت در جریان خون شما دقیقاً زمانی که بیشترین نیاز را به آن دارید، پراکنده می شود. اکسید نیتریک به آرامش رگ های خونی شما کمک می کند، و باعث گشاد شدن رگ های خونی، پمپاژ  های عظیم، و بیشترین سفتی ماهیچه، و غیرعادی ترین حالت عروقی با هر تکرار می شود.حتی نمی توان هیچ کدام از محصولات عادی اکسید نیتریک را که در دسترس هستند، با قدرت متابولیکی نانو ایکس ناین نکست ژن که خون را اشباع می کند، مقایسه کرد.

تجربه ی حسی- عصبی منحصر بفرد

نانو ایکس ناین نکست ژن تنها داروی مهم از اکسید نیتریک است که مقدار قدرتمندی از بتا آلانین را که به ماهیچه متصل شده است، بطور برجسته نشان می دهد، و نیرویی را در ورزشکاران ایجاد می کند. و برای یک تجربه ی حسی کاملاً منحصربفرد، ماده ی رودیولا ، را مشخص می کند که یک آداپتوژن قدرتمندی است کهبدلیل منافعی بی بدیلی هم برای توان فیزیکی و هم توان روحی و روانی دارد، مورد بررسی قرار گرفته است.

بر خلاف سایر اشخاصی که از مقدار نامرغوبی از نیتریک اکسید استفاده می کنند،نانو ایکس ناین ماسل تک یک مقدار کاملی را بطور برجسته تحویل می دهد که از نظر علمی نیز یک مقدار پایه است.

این شکل پیشرفته ی آرژنین ، یعنی سیلیکات اینوزیتول، حالتی از آرژنین است که بیشترین تأثیر را در افزایش آرژنین سرم دارد. در واقع، در یک بررسی علمی که در نشست علمی زیست شناسی تجربی در سال 2014 ارائه شد، اشخاص، افزایش قابل توجهی در ترازهای میانگین آرژنین فقط در عرض یک ساعت داشتند. با وجود آرژنین بیشتر در خون، بدن شما می تواند نیتریک اکسید بیشتری را تولید کند. بهمین دلیل است که در همان بررسی، اشخاصی که مکمل غذایی آنها "نیتروزیژین" بود، افزایش های قابل توجهی در ترازهای نیتریت بزاقی داشتند که یک سازنده ی اصلی در تولید اکسید نیتریک بود. رگ های خونی شما با اکسید نیتریک بیشتر، با هجوم مقدار زیادی از خون غنی از مواد مغذی به ضربان خواهند افتاد، و دارای اکسیژن، آمینواسیدها و سایر ترکیبات فرایند متابولیکی هستند که بطور طبیعی اتفاق می افتند.

دیگر محصولات :   قبل تمرین

 

 

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.