پرو پلاتینیوم - وی ایزوله ام اچ پی مشاهده عکس بزرگتر

پرو پلاتینیوم - وی ایزوله ام اچ پی

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

300,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

 ایزوله‌ی پروتئین وی جذب سریع، سطوح بالای بی سی ای ای ها و سطوح پایین چربی، شکر و کربوهیدرات را ارائه می‌دهد. این امر باعث می‌شود که وی پروتئین ایزوله یک پروتئین ایدئال برای پشتیبانی از تولید ماهیچه و عملکرد باشد. با توسعه‌ی پروتئین ایزوله وی 100 درصد پرو پلاتینیوم شرکت ام اچ پی MHP باعث شده است که وی پروتئین ایزوله حتی بهتر، سریع‌تر و خوشمزه‌تر شود و مزه‌ی یک میلک شیک خامه‌ای بدهد. 

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

پروتئین ایزوله وی 100 درصد پرو پلاتینیوم شرکت ام اچ پی

اغلب ورزشکاران و وزنه‌برداران می‌دانند که ایزوله‌ی پروتئین (WPI) جذب سریع، سطوح بالای بی سی ای ای ها و سطوح پایین چربی، شکر و کربوهیدرات را ارائه می‌دهد. این امر باعث می‌شود که وی پروتئین ایزوله یک پروتئین ایدئال برای پشتیبانی از تولید ماهیچه و عملکرد باشد. با توسعه‌ی پروتئین ایزوله وی 100 درصد پرو پلاتینیوم شرکت ام اچ پی MHP باعث شده است که وی پروتئین ایزوله حتی بهتر، سریع‌تر و خوشمزه‌تر شود و مزه‌ی یک میلک شیک خامه‌ای بدهد. 

-    میکرو شده و با تقویت آنزیمی برای جذب سریع‌تر

-    تقویت ایجاد ماهیچه

-    کاهش شکستن ماهیچه‌ای کاتابولیک

-     بهبود ریکاوری بعد از تمرین

پروتئین خالص

پروتئین ایزوله وی 100 درصد پرو پلاتینیوم یک شکل خالص‌شده از پروتئین وی است. پروتئین ایزوله وی 100 درصد پرو پلاتینیوم شرکت ام اچ پی از یک فرآیند میکروفیلتراسیون سه‌گانه استفاده می‌کند و تنها حاوی مقادیر بسیار اندکی شکر، چربی، لاکتوز و کلسترول است. این امر در تضاد آشکار با کنسانتره های معمولی پروتئین وی پروتئین است که تنها حاوی 80 درصد پروتئین و مقادیر بسیار بالاتری از شکر، چربی، کلسترول و لاکتوز هستند. برای بهبود خلوص و کارایی، این همان پروتئین وی ایزوله ای است که شما باید استفاده کنید. 

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.