بی سی ای ای ماسل فارم BCAA مشاهده عکس بزرگتر

بی سی ای ای ماسل فارم BCAA

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

100,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

این یک ترکیب عالی از بی سی ای ای ها برای کاهش شکست عضله , بهبود سوخت رسانی به عضله , افزایش حجم عضلات و حتی کمک به چربی سوزی میباشد.در بی سی ای ای ماسل فارم هیچ نکته ی زیر متوسط از لحاظ کیفیت وجود ندارد و نتایج این را به شما اثبات میکنند.این مجموعه ی بی سی ای ای ماسل فارم خالص است و کاملا مربوط به عملکرد میشود.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

اگر به خودتان فشار می آورید که در محدودیت باشید,به چیزی نیاز دارید که باعث شود شما به تلاشتان ادامه دهید و وقتی که از همه ی اوقات مهمتر است شما را نا امید نکند.

با استفاده از BCAA 3:1:2 ماسل فارم شما یک مجموعه  زنجیره ی آمینو اسیدی انحصاری به دست می آورید که نه تنها زمانی که به آن نیاز دارید به شما کمک میکند بلکه دقیقا موادی را به بدن شما میرساند که بدن به آنها نیاز دارد.

با ترکیب ایده آل ال – لوسین(سه گرم در هر نوبت),ال – والین(2 گرم) و ال – ایزولوسین(1 گرم),بعد و قبل از تمرین مزایای فراوان بی سی ای ای ها را به دست می آورید.این یک ترکیب عالی از بی سی ای ای ها برای کاهش شکست عضله,بهبود سوخت رسانی به عضله ,افزایش حجم عضلات و حتی کمک به چربی سوزی میباشد.در بی سی ای ای ماسل فارم هیچ نکته ی زیر متوسط از لحاظ کیفیت وجود ندارد و نتایج این را به شما اثبات میکنند.این مجموعه ی بی سی ای ای ماسل فارم خالص است و کاملا مربوط به عملکرد میشود.

از آنجایی که بدن انسان نمیتواند آنها را تولید کند,ورزشکاران باید بی سی ای ای ها را از طریق غذاهای خاص یا از طریق مکمل ها به دست آورند.

با استفاده از بی سی ای ای ماسل فارم بهترین شانس را برای بدنتان برای ایجاد موثر تر و کاراتر حجم عضلات فراهم میکنید.

لوسین :

با 3 گرم لوسین در هر نوبت,یکی از مقادیر عالی از آمینو اسیدهای ضروری را که به ایجاد رشد عضله کمک میکنند را به دست آورده اید.لوسین نه تنها قابلیت تحریک سوخت و ساز پروتئین عضله را دارا میباشد,بلکه گفته میشود که پس از یک تمرین سخت با افزایش سوخت و ساز پروتئین های عضله صدمات وارد شده به عضلات را کاهش میدهد.

ایزولوسین :

با یک گرم ایزولوسین,این آمینو اسید تولید کننده ی گلیکوز,گلیکوز مورد نیاز بدنتان را برای سوزاندن به عنوان انرژی را تولید میکند.

والین :

مانند لوسین و ایزولوسین,دو گرم از والین ضمن تولید انرژی از گلوکز تولید شده, سوخت و ساز پروتئین عضله و رشد بافت عضله را تحریک میکند.همچنین به عنوان یک تسریع کننده ی رشد طبیعی و یک عامل جبرانی برای بافت های مختلف بدن عمل میکند.

دستورالعمل های BCAA 3:1:2

یک نوبت را یک تا سه بار در روز مصرف کنید.برای استفاده ی بهینه,آن را بین وعده های غذایی,30 تا 45 دقیقه قبل از تمرین,و یا بلافاصله بعد از تمرین مصرف کنید.

اخطارها :

از مقدار دز روزانه ی پیشنهاد شده تجاوز نکنید.در صورت داشتن هر گونه مشکل پزشکی با یک پزشک فیزیکی مشورت کنید.اگر حامله یا در حال شیر دادن به نوزاد هستید استفاده نکنید.از دسترس کودکان دور نگه دارید.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.