تست اچ دی ماسل تک مشاهده عکس بزرگتر

تست اچ دی ماسل تک

جدید

2

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

185,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

تست اچ دی ماسل تک اولین افزایش دهنده ی تستوسترون است که شامل مقدار دز استاندارد از شیلاجیت میباشد که یک ماده ی معدنی ارگانیک کمیاب می باشد.

مواد کلیدی موجود در تست اچ دی گفته میشود که از مقادیر تستوسترون حمایت میکنند.تست اچ دی نیازمند مصرف دوره ای نیست و از مواد استانداردی مانند

 بور تشکیل شده است.تست اچ دی همچنین حاوی دیگر مواد معروف از جمله  گزنه, تریبولوس و دانه ی مخمل میباشد.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

 

مواد کلیدی موجود در تست اچ دی گفته میشود که از مقادیر تستوسترون حمایت میکنند.تست اچ دی نیازمند مصرف دوره ای نیست و از مواد استانداردی مانند شیلاجیت و بور تشکیل شده است.تست اچ دی همچنین حاوی دیگر مواد معروف از جمله نیش ریشه ی گزنه,تریبولوس و دانه ی مخمل میباشد.

افزایش کلی تستوسترون

تست اچ دی اولین افزایش دهنده ی تستوسترون است که شامل مقدار دز استاندارد از شیلیجیت میباشد که یک ماده ی معدنی ارگانیک کمیاب به دست آمده از دره های عمیق هیمالیا و دیگر کوه های بلند میباشد.شیلیجیت به طور طبیعی دارای هیچ ماده ی شیمیایی نیست.به منظور به دست آوردن فرم پایدار و موثری از شیلیجیت,شیلیجیت با دقت از دره ها و صخره ها انتخاب میشود و تحت تاثیر تکنولوژی اختصاصی که خالصی و استاندارد بودن آن را اطمینان میدهد قرار میگیرد.این فرم از شیلیجیت اکنون مطمئنا دارای مقادیر بهینه ای از مواد بیو اکتیو مانند فیلویک اسید و دیبنزو – پیرونز,و به عنوان پرایم وای اختصاصی شناخته میشود.

این ماده ی افزایش دهنده ی قدرتمند توسط مطالعات بالینی بر روی انسان پیشنهاد شده است که به افزایش چشمگیر مقادیر تستوسترون سرمی کلی کمک میکند آن هم به مدت 90 روز.

افزایش مقادیر ATP خون

همان ماده ی شیلیجیت مشابه مورد مطالعه قرار گرفته و اثبات شده است که مقادیر/غلظت ATP خون را تنها ظرف مدت 15 روز افزایش میدهد.ATP انرژی سلولی مورد استفاده توسط بدن است و واقعا انرژی خالص است,برخلاف انرژی هایی که با محرک های CNS حاصل میشوند.

افزایش دهنده ی تستوسترون آزاد در 7 روز

تست اچ دی با مقدار دز غلیظ و قدرتمندی از بور فرمول بندی شده است که در مطالعات بالینی انجام شده بر روی انسان ثابت شده است که تنها در طول 7 روز تستوسترون آزاد را افزایش داده و استرادیول را کاهش میدهد.تستوسترون آزاد فعال ترین فرم تستوسترون است و برای شروع فرآیند عضله سازی حیاتی است.

بدون نیاز به PCT

این فرمول قدرتمند با بدن برای افزایش طبیعی مقادیر تستوسترون همکاری میکند در حالی که این مقدار در محدوده ی سلامت باقی میماند.

تست اچ دی - تست بوستر ماسل تک

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.