هیدروکسی کات نکست ژن مشاهده عکس بزرگتر

هیدروکسی کات نکست ژن

جدید

5

160,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

هیدروکسی کات الیت نکست ژن حلقه گم شده چربی سوزی و کاهش وزن

کلیدی ترین چربی سوز برای تجربه کاهش وزن سریع و راحت

هیدروکسی کات نکست ژن ماسل تک چربی بدن را میسوزاند , باعث افزایش بی مانند آدرنالین و انرژی زیاد میشود و عوارض جانبی نامطلوب مانند کاهش نیرو , اضطرابی ا حالت تهوع ایجاد نمیکند

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

هیدروکسی کات الیت نکست ژن حلقه گم شده چربی سوزی و کاهش وزن

چربی سوز با انرژی زیاد

چربی سوزی زیاد

انرژی بسیار زیاد

تمرکز ذهنی

پشتیبانی از کنترل اشتها

اینکه ببینید وزن و سایز کم کرده اید خیلی حس خوبی دارد,البته,اما آیا به روش درستی وزن کم میکنید؟

اکثر مکمل های کاهش دهنده ی وزن به صورت دقیق سلول های چربی را هدف قرار نمیدهند و شامل محرک های مضر و کاهش دهنده های مضری هستند که باعث از بین رفتن عضلات میشوند.از دست دادن عضله به معنی قدرت کمتر,از بین بردن قابلیت چربی سوزی آینده و سخت تر کردن به دست آوردن نتایج میباشد.

هیدروکسی کات نکست ژن ماسل تک شامل عصاره های گیاهی و ترکیبات قدرتمندی برای تغییر زیاد و خوب فیزیک بدنی شما میباشد – و چربی بدن را میسوزاند و در عین حال حجم عضلات ضروری برای افزایش بیشتر عضلات را حفظ میکند.بر خلاف دیگر محصولات کاهش دهنده ی وزن, هیدروکسی کات نکست ژن عوارض جانبی ناخواسته ای مانند کاهش نیرو,اضطراب یا تهوع را حداقل میکند در حالی که متابولیسم و افزایش مقادیر انرژی را که در طول تمرینات به شما نیرو میدهند را حداکثر میکند.

هیدروکسی کات نکست ژن چیست؟

هیدروکسی کات نکست ژن ماسل تک چربی بدن را میسوزاند,باعث افزایش بی مانند آدرنالین و انرژی زیاد میشود,و عوارض جانبی نامطلوب مانند کاهش نیرو,اضطراب,یا حالت تهوع آن هم فقط با یک قرص حد اقل میسازد!اکثر محصولات کاهش دهنده ی وزن دستورالعمل های مربوط به میزان دز را رعایت میکنند – کاربران مجبور میشوند برای موثر واقع شدن مکمل میزان دز پیشنهادی آن را دائما و دقیق رعایت کنند : برخی محصولات نیاز به مصرف بیش از 8 قرص در روز دارند!هیدروکسی کات نکست ژن قدرتمندترین مکمل گرمازای موجود میباشد,و دارای فرمول بسیار غلیظی است که چربی بدن را آب میکند و انرژی بسیار زیادی را با یک دز ساده در یک قرص در بدن ایجاد میکند.

آدرنالین کلید کاهش وزن موفقیت آمیز است

هیدروکسی کات نکست ژن از علامت دهنده های بتا 2 برای افزایش طبیعی آدرنالین استفاده میکند و در عین حال که از متابولیسم و استقامت بدن حمایت میکند,انرژی و تمرکز را نیز افزایش میدهد.

هیدروکسی کات نکست ژن شامل میوه ی آملا,کافئین,و پوست درخت بید سفید را برای ایجاد یک ترکیب حمایت کننده از چربی سوزی و افزایش دهنده ی انرژی با هم ترکیب میکند – آن هم از طریق یک فرمول طبیعی می باشد.

تجزیه و تحلیل مواد موجود در هیدروکسی کات نکست ژن

عصاره ی میوه ی آملا

عصاره ی میوه ی آملا یک منبع طبیعی از فیلمبلین است,که یک ماده ی محرک غده ی ترشح کننده ی آدرنالین قدرتمند است.فیلمبلین باعث افزایش شدید ترشح آدرنالین میشود که این اثر در نتیجه ی افزایش شدید انرژی سلولی و هوشیاری ذهنی است.تاثیرگذاری فیلمبلین را به افدرا تشبیه میکنند که هر دو عوارض جانبی نامطلوبی مانند افزایش فشار خون,اضطراب,یا عصبانیت را حداقل میکنند.فیلمبلین یک رگ گشا است,مسیر های عبور خون به سمت عضلات را باز کرده و باعث افزایش موقتی حجم عضلات و سرعت انقباض عضلات میشود.علاوه بر این,فلیمبلین به عنوان یک افزایش دهنده ی انقباض عضلات به منظور حداکثر سازی استفاده از اکسیژن در بدن عمل میکند.

عصاره ی پوست درخت بید سفید

این عصاره یک منبع طبیعی از سالیسین است,که یک ماده ی ضد التهاب و فعال طبیعی از آسپرین است.آسپرین یک ماده ی سنتی در محصولات رژیمی و انرژی زا میباشد,و تاثیرات گرمازایی کافئین و دیگر محرک های شبیه آدرنالین را تقویت میکند.حساسیت به انسولین,متابولیسم گلوکز,و متابولیسم چربی همه توسط سالیسیک اسید بهبود میابند.

اوکتوپامین هیدروکلراید

اوکتوپامین یک ماده ی شبیه به آدرنالین طبیعی است که تجزیه ی سلول های چربی سفید به اسید های چرب آزاد را تحریک میکند,متابولیسم را افزایش میدهد و گرمازایی درون سلولی را نیز افزایش میدهد.اکتوپامین یک کمک کننده به کاهش وزن ضد کاتابولیک است,که باعث میشود بدن چربی را بدون تخلیه و تجزیه ی بافت عضله ای متابولیز کند.اوکتوپامین هیچ عوارض جانبی شناخته شده ای ندارد و نسبت به بی نظمی های مصرفی بسیار مقاوم است.

یوهمبین هیدروکلراید 

 عصاره ی پوست درخت یوهیمب آفریقایی است.یوهیمب به عنوان یک پیشگیرنده از اکسید شدن مونوآمین(MAOI) عمل میکند,که ماده ای است که دوپامین را افزایش میدهد,سروتونین را کاهش میدهد و از تجزیه ی نورپینفرین در بدن جلوگیری میکند.MAOI ها سیستم عصبی را تحریک میکنند,که نتیجه ی آن کاهش عکس العمل احساسی,افزایش هیجان,و طولانی تر کردن عکس العمل های شبیه به آدرنالین در بدن میباشند.یوهیمب یک دریافت کننده ی شبیه به آدرنالین است که عکس العمل های نبرد در بدن مانند افزایش ضربان قلب,افزایش لیپولیسیس,و افزایش جریان خون به سمت عضله ها را کاهش میدهد.ی.هیمب همچنین رگ گشا و باعث افزایش انقباض عضلات نیز میشود,جریان خون به سمت عضلات و مصرف اکسیژن توسط بدن را حداکثر میسازد.

اوودیامین

اوودیامین یک عصاره ی گیاهی است که ذخیره ی چربی را محدود میکند,متابولیسم را افزایش میدهد,و انرژی مثبت را افزایش میدهد.اوودیامین به طور چشمگیری تولید گرمای بدن را افزایش داده و دمای داخلی بدن را افزایش میدهد,و به این صورت میزان مصرف کالری و چربی ها به عنوان انرژی را افزایش میدهد.اوودیامین یک ماده ی ادرارآور است.

عصاره ی گل ساعت

این عصاره یک عصاره ی گیاهی طبیعی است که اضطراب,عصبانیت,و کاهش نیرو را که معمولا یکی از عوارض جانبی استفاده از مکمل های کاهش وزن است را حداثل میکند.عصاره ی گل ساعت به عنوان یک MAOI عمل میکند,که ماده ای است که دوپامین را افزایش میدهد,سروتونین را کاهش میدهد و از تجزیه ی نورپینفرین در بدن جلوگیری میکند.

کافئین

کافئین یک محرک روانگردان قدرتمند است.کافئین سیستم عصبی مرکزی را تحریک میکند,خستگی را کاهش میدهد و افزایش هوشیاری و مقادیر انرژی را بهبود میبخشد.

اسکلارولاید

اسکلارولاید یک عصاره ی طبیعی از گیاه کلاری سیج است که انرژی را افزایش میدهد و به حفظ حجم عضلات در طول کاهش وزن کمک میکند.اسکلارولاید تبدیل ATP به cAMP را افزایش میدهد,که یک ماده ی انتقال دهنده ی پیغام درون سلولی است که چندین فرآیند سلولی از جمله متابولیسم لیپید و تولید تیروئید را تسریع میکند.

ان – استیل – ال – تیروزین

این ماده فرم سریع جذب شونده و در دسترس ال – تیروزین است که کمتر توسط ادرار دفع میشود.ال – تیروزین یک پیش ماده ی آمینو اسید برای غده ی فوق کلیوی و افزایش هورمون های اپینفرین,دوپامین و نورپینفرین است.این هورمون ها از ترشح هورمون رشد حمایت میکنند و در افزایش انرژی,آگاهی و وهوشیاری ذهنی دخیل هستند.

سوالات متداول در مورد هیدروکسی کات نکست ژن

آیا باید هیدروکسی کات را همراه با غذا مصرف کنم؟

میتوانید هم با غذا و یا با معده ی خالی مصرف کنید.

آیا لازم است هر روز هیدروکسی کات را مصرف کنم؟

برای اطمینان از نتایج بهتر چربی سوزی,باید هیدروکسی کات نکست ژن را دائما مصرف کنید,بر روی هر بسته نوشته شده است هر روز مصرف شود.برای کاربرانی که به سادگی میخواهند میزان انرژی بدنشان افزایش یابد,1 یا 2 کپسول کافی است.

میتوان هیدروکسی کات را با دیگر محصولات ماسل تک مصرف کرد؟

هیدروکسی کات به گونه ای طراحی شده است که بتوان آن را با همه ی محصولات چربی سوز غیر محرک ماسل تک برای حداکثر کردن نتایج چربی سوزی ترکیب کرد.

من در حال مصرف نسخه ی دارویی پزشک هستم,آیا میتوانم هیدروکسی کات نکست ژن را مصرف کنم؟

اگر در حال مصرف دارو هستید ویا از بیماری مزمنی رنج میبرید,درخواست میکنیم قبل از استفاده از محصولات سلوکور با پزشک معالج یا مربی ورزشی خود مشورت کنید.برچسب های محصول و حقایق مکمل ها در وبسایت ما موجود میباشند تا در صورت نیاز پزشک شما بتواند آنها را مطالعه کند.

من یک ورزشکار تحت آزمایش داروی دوپینگ هستم,میتوانم از هیدروکسی کات نکست ژن استفاده کنم؟

با اینکه هیچکدام از محصولات ما حاوی مواد غیر قانونی نیستند,اما جواب این سوال بستگی به این دارد که چه نوع آزمایشی در حال انجام شدن بر روی بدن شماست.NCAA, برای مثال,استفاده ی از محرک ها(مانند کافئین) را ممنوع میکند.ما تصویه میکنیم که ورزشکاران با مسئولان خود مشورت کنند تا بتوانند اطمینان حاصل کنند که رژیم مصرف مکمل آنها در داخل چارچوب مورد نظر است و اجازه ی کامل و مطمئن برای مصرف محصولات ماسل تک را اخذ کنند.

ارائه محصولات جدید به صورت روزانه در کانال تلگرام

پاسخگویی به سوالات شما*** اطلاع از تخفیفات ویژه *** دسترسی سریع و راحت به موجودی فروشگاه

آیدی کانال : MAXSTARSTORE@

لینک کانال  :   https://t.me/joinchat/AAAAAD-fZemOeOqwIK2r1g

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.