وانادیل سولفات التیمیت نوتریشن مشاهده عکس بزرگتر

وانادیل سولفات التیمیت نوتریشن

جدید

3

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

90,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

اساسا با تقلید از عملکرد انسولین, وانادیل سولفات پروتئین ,آمینو اسید و کربوهیدرات بیشتری را مستقیما به داخل عضله ها میفرستد.
وانادیل سولفات یک مکمل فوق العاده و معروفی است که به نظر می آید برای ایجاد عضله های بیشتر کاربرد دارد.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

راهنمای مصرف محصول وانادیل سولفات شرکت آلتیمیت نوتریشن

یکی از مهمترین جنبه های بازیابی عضله بعد از تمرین شدید پر کردن دوباره ی مخازن مواد حیاتی با مواد غذایی ریز میباشد."ریز مغذی ها"یک عبارت کلی است که شامل ویتامین ها و مواد معدنی میباشد.مواد معدنی مواد غذایی غیر آلی هستند;به عبارت دیگر مواد غذایی که از یک موجود زنده به دست نمی آیند.مواد معدنی مانند وانادیوم,موادی هستند که به مقدار کم در غذاها وجود دارند و بدن انسان به مقدار کمی از آنها برای داشتن عملکرد مناسب نیاز دارد.وانادیوم برای این امر بسیار عالی است.

نقش وانادیوم در سلامتی انسان در اواخر دهه ی 70 مشخص شد.علاقه به این ماده در اوایل دهه ی 80 وقتی که تحقیقات بیان کردند این ماده قند خون را در مقدار نرمال و استاندارد آن تنظیم میکند افزایش یافت.

معروف است که اختلال در متابولیسم کربوهیدرات توسط مقدار کمی از برخی عناصر قابل رفع شدن است.وقتی مردم مقدار زیادی کربوهیدرات میخورند,باعث میشود مقدار قند خون افزایش یابد.مشکل مقدار زیاد قند خون به خوبی و سریع برطرف نمیشود.زیادی مقدار قند خون باعث میشود حساسیت به انسولین از بین برود.این امر در پی سالیان متمادی هم میتواند اتفاق بیفتد,وقتی که قند به صورت موثر و مناسب متابولیز نمیشود,میتواند باعث به وجود آمدن چند مشکل سلامتی شود.افزایش مقدار قند در خون میتواند از لحاظ شیمیایی پروتئین ها را در خون تغییر دهد بنابراین پروتئین ها نمیتوانند به خوبی وظیفه ی خود را انجام دهند.این پروتئین ها تغییر یافته تبدیل به "مواد مناسب"برای رادیکال ها میشوند.از این رو,ضروری است که مقدار قند خون را در مقادیر سالم نگه داشت.وانادیوم مانند انسولین است.به این معنی که از مقدار قند موجود در خون که در مقدار مناسب و بهداشتی خود است حمایت میکند.

با تنظیم و نظم دادن به مقادیر قند خون,استفاده از وانادیوم به عنوان یک مکمل غذایی باعث میشود شخص شکم نیاورد.افزایش وزن در قشر رو به رشد امری معمول است.مکمل وانادیوم همچنین به ورزشکاران کمک میکندمقادیر این مواد معدنی ضروری که برای بازیابی سریع عضله پس از یک تمرین شدید ضروری است را در حد نرمال حفظ کنند.

وانادیل سولفاتآلتیمت نوتریشن یک مکمل غذایی تولید شده با توجه به نیازهای منحصر به فرد هم ورزشکاران قدرتی و هم بچه های در حال رشد برای اطمینان از حفظ سلامتی آنان میباشد.

سوالات متداول

چه غذاهایی شامل وانادیوم میباشند؟

غذاهای سرشار از وانادیوم عبارتند از صدف,قارچ,سبزی جعفری و فلفل سیاه,چربی ها و روغن ها و میوه های تازه دارای مقدار کمی وانادیوم هستند ,معمولا بیش از 5 میکروگرم در وزن این مواد غذایی.یک میکروگرم یک هزارم یک میلی گرم است.

تفاوت بین وانادیوم و وانادیل سولفات چیست؟

وانادیوم عنصری است که در طبیعت یافت میشود.از طرف دیگر وانادیل سولفات, "نمک"وانادیوم است,که از لحاظ فیزیولوژیکی فرم مورد استفاده تری است.علاوه بر این, "نمک"خیلی بهتر از عنصر خام وانادیوم جذب میشود.

مقدار دز روزانه ی وانادیوم چقدر است؟

این مقدار ممکن است از یک فرد به فردی دیگر متفاوت باشد و بستگی به این دارد که چقدر وانادیوم باید برای بدن فرد تامین شود تا فرد به سلامتی بهینه برسد.به طور متوسط,برای یک فرد نرمال با سایز معمولی و سلامتی خوب,حداکثر مقدار دز نباید از 10 میلی گرم تجاوز کند.در موارد ناکارایی بالینی,باید با پزشک مراقب سلامتی خود مشورت کنید.

  

عوارض جانبی مکمل وانادیوم چه هستند؟

در مقادیر زیاد,وانادیوم میتواند سمی باشد.برای یک فرد با سایز و حجم متوسط,مقدار دز روزانه نباید از 10 میلی گرم زیادتر شود.در صورت وجود شرایط پیچیده یا شک دار,باید با پزشک مربوطه مشورت شود.از جمله عوارض جانبی خفیف این مکمل اسهال و از دست دادن اشتها میباشند.اگر نشانه های این عوارض با مقدار دز کم مشاهده شدند,باید سریعا مراتب پیشگیری انجام شوند.

تحقیقات بیان میکنند که وانادیل سولفات از افزایش سوخت و ساز پروتئین در بدن پشتیبانی میکند.بدنسازان و دیگر ورزشکاران ممکن است متجوه افزایش قدرت,سختی عضله و انرژی شوند.با افزودن وانادیل سولفات به یک رژیم غذایی متعادل پمپ عضله ی بیشتر و عضله های بزرگتری به دست آورید.

ورزشکاران مدت هاست که از وانادیل سولفات برای افزایش کاراییشان استفاده میکنند.گفته میشود که این مکمل در نگهداری مقدار قند خون در مقادیر نرمالش نقشی را ایفا میکند.مطالعات بیان میکنند که وانادیل سولفات عمدتا به سلولهای عضله ای کمک میکنند گلوکز جذب کنند(به جای اینکه سلول های چربی گلوکز جذب کنند).

اساسا,با تقلید از عملکرد انسولین,وانادیل سولفات پروتئین,آمینو اسید و کربوهیدرات بیشتری را مستقیما به داخل عضله ها میفرستد.وانادیل سولفات یک مکمل فوق العاده و معروفی است که به نظر می آید برای ایجاد عضله های بیشتر کاربرد دارد.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.