ای بمب - ا بمب - ام اچ پی مشاهده عکس بزرگتر

ای بمب - آ بمب - ام اچ پی

جدید

5

240,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

A-Bomb اولین مکملی است که مکانیسم ماهیچه‌سازی ژنتیکی شما را از مسیرهای مختلف و از طریق واکنش‌های آنابولیکی هم‌افزا، روشن می‌کند.

ترکیبات آزمون شده‌ی ای – بمب در سطح DNA از طریق القای سیگنال غیر هورمونی با تغییر تنظیم‌کننده‌های کلیدی رشد

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

  ای بمب ام اچ پی : اسلحه‌ی آنابولیک برای بدن‌سازی

-    افزایش سنتز پروتئین و تقویت رشد ماهیچه‌های جدید

-    هیدراته نمودن بافت ماهیچه‌ای برای حجم و قدرت بیشینه‌ی سلول ماهیچه‌ای

-    جلوگیری از پسماند ناشی از تمرین در ماهیچه‌ها و حذف آمونیاک سمی برای ریکاوری بهتر

-    دارای اچ ام بی، بی سی ای ای ها (لیوسین، ایزولیوسین، والین)، KIC، GKG، AKG و آلانین

-    تأمین پراکنشی پیوسته‌ی دارویی اختصاصی برای بهبود دائمی جرم ماهیچه‌ای

A-Bomb  ای بمب یکی از هیجان‌انگیزترین پیشرفت‌ها در علم رشد ماهیچه و تقویت عملکرد است. این، اولین مکمل طراحی‌شده برای راه‌اندازی چندین واکنش آنابولیک است درحالی‌که به‌صورت همزمان مانع کاتابولیسم (هدر رفت ماهیچه‌ای) طی تمرین شدید

 

با وزنه و بعدازاین تمرینات می‌شود. رشد ماهیچه و بازیابی یا ریکاوری آن‌ها تنها در صورتی می‌تواند رخ دهد که بدن در یک حالت آنابولیک/ضد-کاتابولیک باقی بماند. ای – بمب ام اچ پی با ترکیبات تقویت‌کننده‌ی عملکردی منتخب، هم-عامل ها، آمینواسیدها، اسیدهای کتوبا زنجیره‌های شاخه‌دار و آمینواسیدهای با زنجیره‌های شاخه‌دار تولیدشده است تا طی زمان تمرین، سوخت بدن شما را تأمین کند و تضمین نماید که شما در یک حالت مناسب آنابولیکی باقی می‌مانید تا رشد ماهیچه، بازیابی و عملکرد بهینه‌ای داشته باشید.

A-Bomb اولین مکملی است که مکانیسم ماهیچه‌سازی ژنتیکی شما را از مسیرهای مختلف و از طریق واکنش‌های آنابولیکی هم‌افزا، روشن می‌کند. ترکیبات آزمون شده‌ی ای – بمب در سطح DNA از طریق القای سیگنال غیر هورمونی با تغییر تنظیم‌کننده‌های کلیدی رشد ماهیچه از قبیل mTOR، PKB، p70s6k، 4E-BP1، FOXO و MAFbx عمل می‌کنند. ای - بمب این فرآیند را از طریق دو مسیر کلیدی، بیشینه می‌سازد. اولین مسیر عبارت است از «مسیر مبتنی بر مواد مغذی» که در آن، A-Bomb از اسیدهای آمینه‌ی خاص و مواد مغذی مخصوص استفاده می‌کند تا سیگنال دهی را درون این مسیرها تعدیل نماید که قبلاً از طریق هورمون‌ها انجام می‌شدند.

دومین مسیر عبارت است از «مسیر مبتنی بر انسولین» که در آن، ای - بمب دارای توانایی منحصربه‌فرد برای تعدیل رهاسازی انسولین بدون افزایش قند خون است. سیگنال دهی همزمان این مسیرها اجازه‌ی فعال‌سازی بیشینه‌ی ژن را در سطح DNA برای «روشن نمودن» فرآیند تولید ماهیچه، به دست می‌دهد. ای - بمب حتی گامی فراتر می‌رود تا فعال‌سازی ژن ماهیچه را بهبود بخشد به این صورت که سیستم کنترل مرکزی دی ان ای شما را فعال‌تر می‌سازد.

عامل آنابولیک باقدرت بیشینه: بزرگ شدن ماهیچه از طریق جذب بین سلولی و القای تولید انسولین

یکی از تأثیرات کلیدی آنابولیک A-Bomb عبارت است از توانایی منحصربه ‌فرد برای ایجاد یک رهاسازی کنترل‌شده و پایدار از انسولین. این امر باعث ایجاد محیط ایده ال آنابولیک تولید انسولین با افزایش تولید پروتئین برای تحریک رشد ماهیچه‌ای خواهد شد. ای - بمب همچنین باعث رشد قابل‌توجه ماهیچه‌ها از طریق یک مکانیسم بسیار قوی آنابولیک می‌شود که آن را جذب بین سلولی می‌نامند. هیدراته نگه‌داشتن سلول‌های ماهیچه‌ای برای رشد بیشینه‌ی ماهیچه دارای اهمیت حیاتی است. در مقابل، «کوچک شدن سلول ماهیچه‌ای» و از دست دادن مایع سلولی ماهیچه‌ای می‌تواند درنتیجه‌ی تمرینات سخت از طریق تجمیع آمونیاک سمی رخ دهد. ای - بمب آمونیاک را از بین می‌برد تا مانع «کوچک شدن سلول‌های ماهیچه‌ای» شود و با استفاده از اثرات جذب بین سلولی باعث هیدراته شدن بیشینه‌ی سلول‌های ماهیچه‌ای می‌شود تا مانع کوچک شدن سلول ماهیچه‌ای شده و واکنش‌های ماهیچه‌ساز آنابولیک را فعال نماید.

القای پیوسته موجب ادامه‌ی رشد ماهیچه‌ها حتی بعد از تمرینات شما می‌شود

به‌منظور ایجاد بهبود قابل‌توجه و پایدار در جرم ماهیچه‌ای، شما باید در یک حالت آنابولیک/ضد کاتابولیک باقی بمانید. تیم تحقیق و توسعه‌ی MHP یک فناوری دوز اندازه‌گیری شده‌ی 12 ساعتی را توسعه داده است که در پیشرفت‌های دارویی نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد و از روش تزریق پیوسته‌ی وریدی تقلید می‌کند که توسط شرکت‌های فناوری زیستی مورداستفاده قرار می‌گیرد تا بهترین واکنش آنابولیکی و رشد ماهیچه به دست آید. 

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.