انیمال فلکس یونیورسال نوتریشن مشاهده عکس بزرگتر

انیمال فلکس یونیورسال نوتریشن

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

انیمال فلکس یک فرمول مفصلی و رباط است که برای کمک به پشتیبانی از سلامتی مفاصل ورزشکاران توسعه‌یافته است.

هر بسته حاوی چندین ترکیب مختلف است که به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که از مفاصل سالم، رباط‌ها و تاندون‌های سالم، پشتیبانی کنند

انیمال فلکس عمل می‌کند. به‌مانند سایر مکمل‌های انیمال، این محصول شامل یک گارانتی تضمینی است. ما 100 درصد ازاین محصول پشتیبانی می‌کنیم. 

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

انیمال فلکس یونیورسال نوتریشن

مفید برای:

- ورزشکاران قدرتی رقابتی یا استقامتی

- افرادی که نیازمند پشتیبانی از بافت‌های مفصلی و ارتباطی هستند

- وزنه‌بردارانی که به دنبال سادگی مصرف یک دوز در روز در بسته‌های ساده و راحت هستند

ویژگی‌های محصول

انیمال فلکس یونیورسال نوتریشن یک فرمول مفصلی و رباط است که برای کمک به پشتیبانی از سلامتی مفاصل ورزشکاران توسعه‌یافته است. انیمال فلکس  به‌صورت اختصاصی برای ورزشکاران قدرتی به‌مانند بدن‌سازان و وزنه‌برداران طراحی‌شده است. هر بسته حاوی چندین ترکیب مختلف است که به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که از مفاصل سالم، رباط‌ها و تاندون‌های سالم، پشتیبانی کنند. انیمال فلکس به‌صورت کامل ارائه‌شده است و بهتر از همه اینکه تنها یک دوز در روز کافی است.

انیمال فلکس به‌مانند دیگر مکمل‌های انیمال، کامل و جامع است. هر بسته از انیمال فلکس شامل چندین ترکیب حفاظتی کلیدی است:

1- یک ترکیب قوی ساخت مفصل برای کمک به تعمیر بافت‌های اتصالی

2- یک ترکیب لیز کننده برای کمک به حفاظت از مفاصل در هنگام وزنه‌برداری

3- یک ترکیب حمایتی برای کمک به بازسازی ماهیچه‌ها و کاهش فشار به آن‌ها

4- یک ترکیب حمایتی کلیدی ویتامین و مواد معدنی برای کمک به‌ سلامتی بهینه‌ی مفاصل

حفظ یکپارچگی ساختاری

یکی از اجزای کلیدی پیشرفت در بدن‌سازی عبارت است از پیوستگی در تمرین یعنی تمرین کردن هرروزه در باشگاه. اثر تجمیعی این تمرینات سخت روزانه طی هفته‌ها، ماه‌ها و سال‌ها می‌تواند بسیار عمیق باشد. هنگامی‌که شما یک خانه‌ی بزرگ را می‌سازید باید اطمینان حاصل کنید که پایه و اساس آن بسیار مستحکم است چراکه این خانه فشار بسیار زیادی را بر روی پی ساختمان وارد می‌کند. اکنون، پی و بنیان بدن شما نیز مفاصل، رباط‌ها، تاندون‌ها و تمامی این بافت‌های اتصالی است- یعنی مواد ضروری که از ماهیچه‌ها و از تمرین شما پشتیبانی می‌کنند. هر چه سخت‌تر تمرین کنید، هر چه وزنه‌ها و تکرارهای بیشتری را در یک تمرین عادی مورداستفاده قرار دهید، فشار بیشتری را بر روی پایه و اساس خود وارد می‌کنید. این فشار همیشگی می‌تواند اثر منفی داشته باشد و این پایه و اساس را ضعیف کند. و هنگامی‌که پی یک ساختمان از بین می‌رود، کل خانه فرو خواهد ریخت.

اینجاست که انیمال فلکس وارد ماجرا می‌شود. این مکمل با قوی نمودن مفاصل و رباط‌ها، محافظت از آن‌ها در برابر فشار روزانه‌ی ناشی از تمرینات عمل می‌کند. ترکیبات موجود در انیمال فلکس می‌توانند به شما کمک کنند که یک عملکرد مفصلی سالم و منعطف داشته باشید. بسیاری از ترکیبات فعال انیمال فلکس بلوک‌های اساسی را ارائه می‌کنند که برای حفظ یکپارچگی ساختاری بدن موردنیاز هستند.

بلوک‌های ساختاری یک بنیان قوی

به‌عنوان یک سازنده‌ی مفاصل، انیمال فلکس قدرت خود را مواد مغذی بازسازی اثبات‌شده دریافت می‌کند. انیمال فلکس مواد خام ضروری از قبیل گلوکوزامین (دو شکل)، MSM و کندوریتین را برای مفاصل ارائه می‌کند. ترکیبات طراحی‌شده برای حفاظت و بازسازی طبیعی مفاصل درحالی‌که بافت‌های اتصالی اصلی را نیز تقویت می‌کند. این مواد مغذی پس از جذب شدن می‌توانند به‌سرعت و به شکلی مؤثر کار کنند تا به بازسازی بافت‌های اتصالی کمک کنند.

از دید لیز نمودن مفاصل، هیالورونیک اسید (HA)، ستیل میروستیلیات (CMO) و روغن کتان، «ماده‌ی لیز کننده‌ی» لازم را برای پوشش مفاصل شما و حفاظت از آن‌ها در برابر فشار همیشگی تمرینات و سختی ناشی از آن‌ها، ارائه می‌کنند. این لیز کننده‌های قوی مفاصل، روغن‌های موجود در مایع زلالی را بازسازی می‌کنند تا مفاصل به نرمی و بدون درد کار کنند.

هنگامی‌که مسئله‌ی پشتیبانی از مفاصل مطرح است، انیمال فلکس از عصاره‌های گیاهی طبیعی و قوی استفاده می‌کند تا فشار رادیکال‌های آزاد را مدیریت کند که نتیجه‌ی تورم مفاصل است. گیاهان و عصاره‌هایی از قبیل زردچوبه، باسولیا و ریشه‌ی زنجبیل به جلوگیری از متابولیت های متورم کننده کمک می‌کنند که منجر به یک اثر قوی و طولانی ضد تورمی می‌شود. یک کاهش در تورم برای حفظ مفاصل بدون درد و برای حفاظت در برابر مسائل تخریب مفاصل که اغلب مرتبط با سال‌های وزنه‌برداری است، دارای اهمیت حیاتی می‌باشد. برخلاف مسکن‌هایی که تنها علائم را پنهان می‌کنند، ترکیبات موجود در انیمال فلکس پشتیبانی واقعی را ارائه می‌کنند و سلامتی بلندمدت مفاصل را به وجود می‌آورند.

درنهایت، انیمال فلکس از یک ترکیب اختصاصی ویتامین و مواد معدنی استفاده می‌کند. این ترکیب به محصول اضافه‌شده است تا بالاترین پشتیبانی مواد مغذی را ارائه نماید. این ترکیب ویتامین کلیدی، مواد مغذی خرد اساسی موردنیاز برای سلامت مفصل را ارائه می‌کند. مواد مغذی چون ویتامین‌های سی و ای، روی، سلنیوم و منگنز برای پشتیبانی از مفاصل سالم موردنیاز هستند. این مواد مغذی، ستون فقرات سلامت مفاصل را به دست می‌دهند.

کامل، جامع و مؤثر

انیمال فلکس عمل می‌کند. به‌مانند سایر مکمل‌های انیمال، این محصول شامل یک گارانتی تضمینی است. ما 100 درصد ازاین محصول پشتیبانی می‌کنیم. برخلاف سایر محصولات مربوط به مفصل، شما نیازی نیست که انیمال فلکس را سه بار در روز استفاده کنید. تنها یک بسته‌ی یکتا در هرروز کافی خواهد بود. و برخلاف سایر محصولات، انیمال فلکس به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که مناسب بدن‌سازان و وزنه‌برداران حرفه‌ای باشد و نه کسانی که به‌صورت آماتور ورزش می‌کنند.

به‌طور خلاصه، انیمال فلکس ساختار بدنی بدن‌سازان را با ارائه‌ی مؤثرترین، جامع‌ترین و قوی‌ترین تعادل از مواد مغذی مفصلی موجود، تقویت می‌نماید. تلاش و تمرین زیاد با وزنه‌های سنگین و خوردن زیاد، عواقبی را به دنبال دارد. برای سالم ماندن و ادامه به رشد شما نیازمند حفاظت در برابر این مسائل هستید. شما باید مطمئن باشید که پایه و اساس بدنی شما در مقابل فشار همیشگی وزنه‌ها، مورد دفاع است. خوب است که یک متحد قابل‌اتکا در نبرد با وزنه‌ها داشته باشید. انیمال فلکس پشتیبان شما خواهد بود.

انیمال فلکس زره شما در برابر سختی‌های نبرد با وزنه‌ها خواهد بود. این محصول، کامل، جامع و مؤثر است.

سؤالات معمول

آیا انیمال فلکس را می‌توان با سایر مکمل‌های انیمال مصرف نمود؟

بله، این درواقع تئوری اصلی محصولات انیمال است. این محصول را می‌توان با هر یک از دیگر مکمل‌های انیمال مصرف نمود. برای بهترین جذب، یک ساعت فاصله بین زمان مصرف انیمال فلکس و سایر مکمل‌های انیمال وقت بگذارید.

آیا تنها به مصرف یک بسته در روز نیاز دارم؟

بله، به‌غیراز اینکه انیمال فلکس یک مکمل مفاصل طراحی‌شده برای بدن‌سازان و وزنه‌برداران جدی است، چیزی که انیمال فلکس را منحصربه‌فرد می‌کند این است که شما تنها باید آن را یک‌بار در روز و نه سه بار در روز به‌مانند سایر محصولات مفصلی، مصرف کنید. بعضی از ترکیبات آن باید سریع‌تر از دیگر ترکیبات مورداستفاده قرار گیرند. با استفاده از فناوری‌های رهاسازی در زمان خاص، ترکیباتی که شما به آن‌ها سریعاً نیاز دارید به‌سرعت تأمین می‌شوند و محصولاتی که باید کم‌کم رها شوند، بر اساس زمانی خاص رها می‌شوند.

چه زمانی باید انیمال فلکس را مصرف کنم؟

به این دلیل که انیمال فلکس برای پشتیبانی از مفاصل بنیادی است، ضروری نیست که آن را قبل از وزنه‌برداری مصرف کنید. انیمال فلکس را می‌توان یا با وعده‌ی غذایی و یا با شکم خالی مصرف نمود.

مفاصل شانه‌ی من به‌شدت درد می‌کند. نتیجه‌ی این محصول چه زمانی ظاهر می‌شود؟

نتایج در هر فرد می‌تواند متفاوت باشد ولی بر اساس یافته‌های ما از برنامه‌ی آزمون آلفا، شما احتمالاً در چند هفته شروع به دیدن نتایج خواهید کرد. چیز دیگری که باید به خاطر بسپارید این است که به‌مانند سایر محصولات انیمال، شرکت یونیورسال نوتریشن یک تضمین بازگشت پول صددرصدی را برای انیمال فلکسارائه می‌کند.

آیا باید به‌صورت دوره‌ای از انیمال فلکس استفاده کنم؟

نه، شما باید به‌صورت دوره‌ای از Stak 2، M-Stak و Cuts استفاده کنید ولی انیمال فلکسباید به‌صورت روزانه مصرف شود تا بالاترین سلامت مفاصل تضمین شود. انیمال فلکس یکی از محصولات بنیادی ما است- این محصول شامل مواد مغذی ضروری و موردنیازی است که بدن شما ه صورت روزانه به آن‌ها نیاز دارد تا مفاصل شما را در برابر استفاده‌ی بیش‌ازحد و فشاری که ناشی از وزنه‌های سنگین است مورد محافظت قرار دهد.

چند عدد قرص در انیمال فلکس وجود دارد؟

پنج قرص، دو کپسول و یک ژل نرم. همه‌ی آن‌ها بسیار کوچک هستند.

انیمال فلکس تا چه مدت دوام می‌آورد؟

44 بسته= 44 روز 

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.