اسالت ماسل فارم مشاهده عکس بزرگتر

اسالت ماسل فارم

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

138,889 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

مکمل قبل تمرینی اسالت ماسل فارم پیشرفته‌ترین و کامل‌ترین مکمل قبل تمرینی در بازار می‌باشد.  

این ماده که با دقت مهندسی‌شده است بالاترین بهبود عملکرد را در مقابل رقبا به شما می‌دهد.

سیستم تحویلی پنج مرحله‌ای اسالت ماسل فارم به همه‌ی ابعاد عملکرد می‌پردازد: حجم، انرژی، تمرکز، قدرت، استقامت.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

اسالت ماسل فارم - مکمل قبل تمرین

مکمل قبل تمرینی اسالت ماسل فارم پیشرفته‌ترین و کامل‌ترین مکمل قبل تمرینی در بازار می‌باشد. این ماده که با دقت مهندسی‌شده است بالاترین بهبود عملکرد را در مقابل رقبا به شما می‌دهد. سیستم تحویلی پنج مرحله‌ای اسالت ماسل فارم به همه‌ی ابعاد عملکرد می‌پردازد: حجم، انرژی، تمرکز، قدرت، استقامت.

بدن خود را با پیشرفته‌ترین ترکیبات آماده کنید تا در هر تمرین باقدرت ظاهرشده و به بالاترین نتایج دست‌یابید. هر وعده از اسالت ماسل فارم پر از دو گرم بتا-آلانین کارنوزین ثبت‌شده به همراه مواد مغذی فناوری یون-3 نیترات می‌باشد. بهبود قدرت، استقامت، جرم ماهیچه‌ای و ظرفیت کلی تمرین ورزشی را تجربه کنید.

کافئین یک مکمل محبوب برای افزایش عملکرد و هوشیاری است. منابع کافئین معمولی به‌سرعت از بدن شما خارج می‌شوند ولی ترکیب PurEnergy ما به شما تمرکز و انرژی می‌دهد که هشت برابر بیش از کافئین طبیعی دوام دارد بدون اینکه باعث ایجاد خستگی معمول به دلیل مصرف کافئین شود.

سیستم تحویل پنج مرحله‌ای

1- تقویت‌کننده‌ی ATP: آخرین بافر لاکتیک اسید

هر وعده شامل دو گرم از بتا-آلانین کارنوزین ثبت‌شده است که اثبات‌شده است باعث بهبود بافر اسیدلاکتیک در حالی می‌شود که عملکرد و استقامت ماهیچه‌ای را طی تمرینات سخت، بهبود می‌بخشد. تحقیقات نشان می‌دهد که افزودن دانه‌ی هاوتورن و چغندر منجر به  افزایش تولید بلندمدت و کوتاه‌مدت نیتریک اکسید، توانایی تمرین و نیترات‌های پلاسما خواهد شد. هنگام شکسته شدن، نیترات‌های پلاسما منجر به افزایش نیتریت و نیترات پلاسما می‌شوند. مکمل‌های DMG برای ورزشکاران استقامتی و یا هرکسی مفید خواهند بود که می‌خواهد ریسک عفونت در حین تمرین را کاهش دهد. افزایش دسترسی زیستی نیتریک اکسید به‌صورت سیستمی منجر به تمرینات سخت‌تر، سلامتی بهتر و یک منبع نیتریک اکسید همیشگی خواهد شد.

2- ترکیب عملکردی ورزشی- شامل ماتریس فناوری یون-3 نیترات

این اولین و تنها محصول پیش تمرینی است که کراتین، آرژینین و بی سی ای ها را به شکل خاص نیترات ارائه می‌کند که شامل فناوری یون-3 نیترات می‌باشد. یون-3 نیترات پیشرفته، توسعه‌ی بهتر رگ‌ها را به دست می‌دهد تا مسیرهای خون به درون ماهیچه را بازتر نموده و میزان تأثیر مولکول معمولی را بهبود بخشد. نیترات‌ها موجب باز شدن رگ‌ها و افزایش جریان خون برای تقویت توزیع مواد مغذی می‌شوند. به‌عنوان یک گشادکننده‌ی رگ، نیترات مسیرهای خونی را باز می‌کند که نشان داده‌شده است به تحویل مواد مغذی کمک می‌کند و عملکرد ورزشی را تقویت می‌نماید که منجر به قدرت بیشتر، ریکاوری و جرم ماهیچه‌ای بهتر خواهد شد. اجزای ترکیب یون-3 را در ادامه می‌بینید.

کراتین نیترات:

با ترکیب نیتریک اسید و کراتین، کراتین نیترات به وجود می‌آید که یک کراتین با جذب بسیار بالا است که سطوح نیتریک اکسید و ATP بدن را بالا می‌برد. این گشادکننده‌ی بسیار کارا مسیرهای خونی را باز می‌کند تا تحویل مواد مغذی و رشد ماهیچه‌ها را تقویت نماید. به‌عنوان یک مزیت افزوده، کراتین نیترات باعث افزایش جذب گوارشی می‌شود.

آرژینین نیترات:

آرژینین نیترات یک ترکیب از ال-آرژینین و نیتریک اسید است. آرژینین، نیتریک اکسید را تولید می‌کند تا از ساخت رگ‌ها و قدرت آن‌ها پشتیبانی نماید درحالی‌که سطوح هورمون رشد مناسبی را به وجود می‌آورد. نیترات با جذب بسیار بالا مشتقی از نیتریک اسید است که مسیرهای خونی ماهیچه‌ها را بزرگ‌تر می‌کند. نیترات باعث فعال‌سازی بافت ظریف ماهیچه‌ای و بزرگ شدن سرخ رگ‌ها، سیاه‌رگ‌ها و مویرگ‌ها برای بیشینه‌سازی جریان خون به نواحی از قبیل جلو بازو، ماهیچه‌ی سه سر و چهار سر می‌شود.

نیترات BCAA

آمینواسیدهای با زنجیره‌ی شاخه‌ای به همراه یک ترکیب نیترات- یک پیشرفت علمی واقعی! این ترکیب، پایداری بالاتر BCAA و انتقال کاراتر را در دستگاه گوارشی و غشای سلول ماهیچه‌ای به دلیل توانایی نیترات برای تقویت نفوذ به دست می‌دهد. آمینواسیدهای دارای پیوند با نیترات برای جذب مواد مغذی توسط دستگاه گوارشی بسیار بهتر از آمینواسیدهای آزاد و نمک‌های شیمیایی هستند.

3- انرژی سلولی و فعال‌ساز انسولین

معرفی جدیدترین حجم ساز انتقال سلولی، ترکیبی از مواد مغذی تمرینی گلیسین، دی-ریبوز، دکستروز و سینولین پی اف. این مواد موجب ایجاد انسولین برای افزایش متابولیسم از طریق جذب مواد مغذی برای رشد و تعمیر ماهیچه‌ها خواهند شد.

گلیسین:

ساده‌ترین آمینواسید ، دارای یک نقش کلیدی در ایجاد پروتئین‌ها، پپتیدها، گلیکوژن و ATP. دسترسی گلیسین اجازه‌ی یک فرآیند سریع‌تر و قوی‌تر ساختن یک بدن بزرگ‌تر و سریع‌تر را به دست می‌دهد.

دی-ریبوز:

به‌عنوان مولکول حامل برای تولید ATP، دی-ریبوز منجر به تمرین‌های سخت‌تر و طولانی‌تر می‌شود. ترکیب دی-ریبوز و گلیسین باعث تقویت تولید ATP خواهد شد. همراه با کراتین، این ترکیب مقادیر قابل‌توجهی ATP را تولید می‌کند که سوخت لازم برای سخت‌ترین تمرین‌ها را نیز تولید می‌کند.

دکستروز:

یک شکر ساده مه می‌تواند قبل، طی و بعد از جلسات تمرینی مصرف شود تا شدت تمرین را با آغاز یک واکنش انسولین سریع، بالاتر ببرد. به‌عنوان یک هورمون آنابولیک طبیعی، انسولین، سلول‌های ماهیچه‌ای را تغذیه می‌کند.

سینولین پی اف:

توانا نمودن اثرات انسولین و کمک به دی-ریبوز و گلیسین برای رساندن مواد مغذی به سلول‌های ماهیچه‌ای. برای افزایش قدرت و جرم ماهیچه‌ای، هیچ ماتریس حجم ساز انتقال سلولی دیگری به‌صورت علمی به‌مانند این محصول ایجاد نشده است. زمان آن رسیده است که لاغرتر، سریع‌تر، قوی‌تر و سخت‌تر شوید.

4- فعال‌کننده‌ی انرژی و عصب

با بهره‌گیری از فناوری خارق‌العاده‌ی پیور انرژی: یک ترکیب انرژی انفجاری ثبت‌شده

کافئین یک مکمل بسیار محبوب برای کمک به بهبود عملکرد و هوشیار است. منابع عادی کافئین به‌سرعت به اتمام می‌رسند و احساس اضطراب را برای شما به وجود می‌آورند. ترکیب ثبت‌شده‌ی پیور انرژی اثرات کافئین و TeroPure ترواستیلبین را باهم ترکیب می‌کند تا روش بهتر و ایمن‌تری را برای رسیدن به انرژی به وجود آورد. پیور انرژی آنتی‌اکسیدان ترواستیلبین و مزایای سلامت قلبی را بیشینه می‌سازد به این صورت که از شکل هم-تبلور این محصول بهره می‌برد. افزایش تمرکز، تقویت انرژی. همان مقدار کافئین را دریافت کنید درحالی‌که مزایای آن طولانی‌مدت تر خواهد شد: پیور انرژی

5- سیستم هیدراسیون

فرمول‌بندی شده برای کمک به حفظ انرژی و آب بدن، سیستم هیدراسیون ما یک ترکیب پیشرفته از الکترولیت‌ها، آب نارگیل (پودر)، گلوتامین و تائورین است. این اجزای مختلف در کنار هم قرارگرفته‌اند که آب بدن شما را تأمین کرده و بدن شما را تعمیر نمایند.

الکترولیت‌ها:

پتاسیم، فسفات، منیزیم و سدیم به حفظ سطح مایعات کمک کرده و عملکردهای بدن را در نواحی چون ماهیچه‌ها و سیستم عصبی تنظیم می‌کنند. بدون داشتن این عناصر حیاتی، انقباض صحیح ماهیچه‌ای رخ نخواهد داد. تعادل الکترولیت برای عملکرد طبیعی سلول‌ها حیاتی است.

آب نارگیل:

این ماده یکی از ابر غذاها طبیعی است. این محصول یک تعادل کامل از الکترولیت‌ها و مواد معدنی است و جذب سایر مواد مغذی را بیشینه می‌نماید. جهان ورزش به کنسانتره ی آب نارگیل به‌عنوان یک منبع آب‌رسانی به بدن به دلیل برتری آن نسبت به نوشیدنی‌های ورزشی روی آورده است.

گلوتامین:

کمک به تأمین و پر کردن ذخایر آمینواسید و گلیکوژن بدن. طی یک روز عادی، این منابع به اتمام می‌رسند. تمرین کردن آن‌ها را سریع‌تر خالی می‌کند بنابراین گلوتامین دارای اهمیت حیاتی است.

تائورین:

این ماده در گوشت و ماهی یافت می‌شود ولی بسیاری از مردم از مکمل‌ها نیز استفاده می‌کنند. تائورین به همراه گلوتامین کار می‌کند تا الکترولیت‌هایی ا قبیل پتاسیم و منیزیم را بین سلول‌ها جابه‌جا نماید.**** 

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.