آنادروکس مکمل قبل تمرین ام اچ پی مشاهده عکس بزرگتر

آنادروکس مکمل قبل تمرین ام اچ پی

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

240,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

چرا پول خود را صرف یک محصول نیتریک اکسید و یک چربی سوز نمایید زمانی که می‌توانید بهترین حالت از این دو را در آنادروکس بیابید؟

مکمل گسترش و چربی سوز آنادروکس اولین مکمل جهانی است که قدرت نیتریک اکسید (NO) را با یک ماتریس چربی سوز طیف کامل و قوی در

یک فرمول پیشرفته ترکیب نموده است تا به‌صورت همزمان موجب رشد سریع ماهیچه‌ها شود درحالی‌که یک واکنش چربی سوز واسوترمیک قوی را فعال می‌کند. 

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

 ترکیب چربی سوز نیتریک اسید آنادروکس ام اچ پی

آنادروکس ام اچ پی اولین مکمل دنیا است که قدرت نیتریک اکسید (NO)را با یک ماتریس چربی سوز کامل و قوی در یک فرمول پیشرفته ترکیب کرده است تا به‌صورت همزمان تقویت فیبر ماهیچه‌ای شدیدی را آغاز نموده و یک واکنش چربی سوز واسوترمیک را فعال نماید. آنادروکس که حاوی مواد آزمون شده به‌صورت بالینی است، چربی‌های شما را سوزانده و ماهیچه‌های شما را تقویت می‌کند!

1- بیشینه سازهای توسعه‌ی فیبر ماهیچه‌ای

2- فعال‌کننده‌های چربی سوز واسوترمیک

3- رشد ماهیچه

4- تقویت جداکننده‌های فیبری 

5- رگ‌های شبه کابل

6- انرژی باورنکردنی

7- چربی سوزی تسریع شده

علم ساختاری آنادروکس ام اچ پی

چرا پول خود را صرف یک محصول نیتریک اکسید و یک چربی سوز نمایید زمانی که می‌توانید بهترین حالت از این دو را در آنادروکس بیابید؟ مکمل گسترش و چربی سوز آنادروکس اولین مکمل جهانی است که قدرت نیتریک اکسید (NO) را با یک ماتریس چربی سوز طیف کامل و قوی در یک فرمول پیشرفته ترکیب نموده است تا به‌صورت همزمان موجب رشد سریع ماهیچه‌ها شود درحالی‌که یک واکنش چربی سوز واسوترمیک قوی را فعال می‌کند. آنادروکس دو ترکیب اختصاصی ثبت‌ شده را باهم ترکیب می‌کند، نیتروفولین و ترمو زی 7 برای اینکه بالاترین جریان نیتریک اکسید و چربی سوزی شدید را در یک فرمول اختصاصی به دست دهد.

نیتروفولین ثبت‌شده‌ی آنادروکس قوی‌ترین تولیدکننده‌ی نیتریک اکسید موجود برای افزایش گستره‌ی فیبر ماهیچه‌ای و وریدی است. این افزایش نیتریک اکسید همچنین قوی‌ترین سیستم انتقالی را برای ماتریس چربی سوز ثبت‌شده‌ی آنادروکس یعنی ترمو زی 7 ارائه می‌کند. نیتریک اکسید به‌عنوان یک کاتالیزور چربی سوز با وارد شدن به رگ‌های شما و فعال کردن این ترکیب چربی سوز قوی عمل می‌کند که باعث افزایش بیشتر میزان تأثیر آن برای چربی سوزی فوری و جداسازی ماهیچه‌ها به شکلی غیرقابل‌باور می‌شود.

تریسی جکسون به بهترین شرایط فیزیکی در زندگی خود دست‌یافته است. با استفاده از آنادروکس در آماده‌سازی‌های خود پیش از مسابقات، تریسی مقام اول را در مسابقات ملی NPC در سال 2005 به دست آورد و یک کارت حرفه‌ای رسمی IFBB را نیز دریافت نموده است.

نابود کردن موانع NO برای به دست آوردن بالاترین خروجی نیتریک اکسید

آنادروکس باعث افزایش تولید نیتریک اکسید فراتر از شرایط عادی فیزیکی می‌شود که به شما اجازه می‌دهد تا بافت‌های ماهیچه‌ای بسیار قوی را تجربه نمایید. آنادروکس شامل تقویت‌کننده‌ی قوی نیتریک اکسید، یعنی نیتروفولین است که تنها ترکیبی است که دارای توانایی غلبه بر محدودکننده‌های NO بدن برای دست یافتن به ماهیچه‌های بی‌نظیر است. در اینجا توضیح می‌دهیم که این ترکیب قوی و شگفت‌آور به چه صورت عمل می‌کند:

درحالی‌که آرژنین و مشتقات آرژنین از قبیل AAKG، «مواد خامی» هستند که توسط بدن برای تولید نیتریک اکسید مورداستفاده قرار می‌گیرند، تعاملات مختلفی در مسیر نیتریک اکسید وجود دارند که بر تولید نیتریک اکسید تأثیر می‌گذارند: هموسیستین، ADMA (دی متیل آرژنین نامتقارن)، SOA (آنیون سوپر اکسید)، SOD (دی میوتاز سوپر اکسید) و شاید مهم‌تر از همه، NOS (نیتریک اکسید سینتاز). رابطه‌ی بین این هم-عامل ها دارای یک تأثیر مستقیم بر روی مقدار آرژنینی است که می‌تواند به نیتریک اکسید بدل شود. بدون توجه به اینکه چه مقدار آرژنین و پیش‌نیازهای آرژنین (یعنی AAKG، آرژنین مالات، آرژنین اتیل استر) به بدن خود وارد کنید، مقدار نیتریک اکسیدی که می‌توانید تولید کنید محدود به این هم-عامل های مسیر نیتریک اکسید است. به‌عبارت‌دیگر، درحالی‌که آرژنین یک سوخت است، این هم-عامل ها قطعاتی هستند که موتور نیتریک اکسید را ایجاد می‌کنند. کشف یک ترکیب خارق‌العاده‌ی جدید یعنی بیوفولین به ما اجازه می‌دهد که بر تمامی موانع نیتریک اکسید غلبه کنیم تا تولید NO بسیار بیشتری داشته باشیم.

بیوفولین- جرقه‌ای که موتور نیتریک اکسید را روشن می‌کند!

بیوفولین یک ترکیب خارق‌العاده‌ی تازه کشف‌شده و ثبت ‌شده است که دارای توانایی منحصربه‌فرد بیشینه نمودن تبدیل آرژنین به NO با ترکیب تمامی هم-عامل های درگیر در تبدیل آرژنین به نیتریک اکسید درون این مسیر زیستی است. کشف بیوفولین، یک ترکیب نوین و قوی، توسط بسیاری از افراد در حوزه‌ی پزشکی به‌عنوان بزرگ‌ترین پیشرفت در تسریع تولید نیتریک اکسید نگریسته می‌شود. و اکنون، این ماده در محصولات ام اچ پی در دسترس بدن‌سازان و ورزشکاران قرار می‌گیرد.

بله دانشمندان باور دارند که بیوفولین حلقه‌ی گمشده‌ای است که برای بهینه‌سازی تبدیل ال آرژنین به نیتریک اکسید به دنبال آن بوده‌اند. با ترکیب بیوفولین و آرژنین به بالاترین تقویت ماهیچه‌ای دست خواهید یافت! دانشمندان ام اچ پی در فرمول‌بندی این تولیدکننده‌ی شگفت‌آور نیتریک اکسید، یعنی نیتروفولین موجود در آنادروکس ، دریغ نکرده‌اند. نیتروفولین همچنین از یک ترکیب پیشرفته‌ی دیگر برای بیشینه‌سازی تقویت فیبرهای ماهیچه‌ای نیز استفاده می‌کند یعنی فناوری آنتی‌ژن PDE-5.

طولانی نمودن طول عمر مولکول نیتریک اکسید (NO) با فناوری آنتی‌ژن PDE-5

مولکول قوی نیتریک اکسید در خون شما تنها به مدت چند ثانیه در دسترس است، حتی با استفاده از روش تحویلی رهاسازی پایدار. فناوری اختصاصی PDE-5 در آنادروکس این امر را تغییر می‌دهد. اگر تاکنون محصول نیتریک اکسید یکی از رقبای ما را مصرف کرده باشید، به‌سرعت یک دوره‌ی «تخلیه» را تجربه کرده و انرژی خود را ازدست‌داده‌اید. حتی با استفاده از تحویل رهاسازی تعمیم‌یافته، آن‌ها قول «انرژی همیشگی» خود را می‌شکنند. اگر بخواهیم منصف باشیم، حتی با داشتن یک تحویل رهاسازی پایدار یا تعمیم‌یافته، حفظ یک انرژی ماهیچه‌ای بیشینه رخ نخواهد داد مگر اینکه شما به یک ترکیب تقریباً ناشناخته که توسط بدن شما تولید می‌شود و فوسفو دی استراز-5 (PDE-5) نامیده می‌شود، توجه کنید.

بخش تحقیق و توسعه‌ی ام اچ پی از یک فناوری نوین و شگفت‌آور آنتی‌ژن PDE-5 استفاده می‌کند که مانع PDE-5 برای تبدیل cGMP به GMP تخریب‌کننده‌ی انرژی می‌گردد و درواقع، باعث زنده ماندن cGMP تولیدکننده‌ی انرژی در خون شما برای مدتی طولانی‌تر می‌شود. با استفاده از آنادروکس نه‌تنها می‌توانید با استفاده از آرژنین، بیوفولین و یک طیف وسیع از سایر تحریک‌کننده‌های نیتریک اکسید، میزان تولید نیتریک اکسید را بسیار بالا ببرید، با داشتن این فناوری نوین آنتی‌ژن PDE-5، شما طول عمر هرکدام از مولکول‌های نیتریک اکسید را نیز بالاتر خواهید برد. اثر خالص افزایش تولید نیتریک اکسید به همراه طول عمر تعمیم‌یافته موجب «اشباع تجمیعی نیتریک اکسید» می‌شود. این اشباع بیشینه‌ی نیتریک اکسید درواقع ماهیچه‌های شما را وادار می‌کند تا شروع به گسترش نمایند و اندازه و انرژی بالاتری را برای شما به ارمغان آورند که ساعت‌ها بعد از تمرین شما باقی خواهد ماند.

ما به‌وضوح اثبات کرده‌ایم که نیتروفولین موجود در آنادروکس چگونه یک شیوه‌ی بی‌نظیر را برای تأمین نیتریک اکسید به دست می‌دهد. بدون شک، شما بالاترین میزان انرژی را تجربه کرده و رشد ماهیچه‌ای بی‌نظیری را به دست خواهید آورد. ولی این‌همه‌ی آن چیزی نیست که می‌توانید از آنادروکس به دست آورید... افزودن وزن ماهیچه‌های قوی و دریافت انرژی زیاد برای تقویت فیبر ماهیچه‌ای بسیار خوب است ولی اگر می‌خواهید رگ‌هایی به‌مانند کابل داشته باشید و ماهیچه‌های شما به‌خوبی نشان داده شوند، شما باید چربی بدن را از بین ببرید.

آنادروکس تنها به شما انرژی نمی‌دهد. آنادروکس اولین مکمل نیتریک اکسید در جهان است که از یک ترکیب واسوترمیک چربی سوز با بالاترین قدرت استفاده می‌کند تا بدن شما را از چربی عاری نماید.

فناوری شگفت‌آور واسوترمیک: نیتریک اکسید به‌مانند یک راکتور اتمی کار می‌کند و ماتریس چربی سوز قوی آنادروکس یعنی ترمو-زی 7 را روشن می‌نماید!

آنادروکس یک فناوری نوین و پیشرفته‌ی واسوترمیک را معرفی می‌کند. روش کار آن به این صورت است. درحالی‌که ورود نیتریک اکسید باعث می‌شود که ماهیچه‌های شما پر از خون شوند، آب یا پلاسما از سیستم گردش خون شما خارج می‌شوند و یک تغییر حجمی پلاسما را به وجود می‌آورند. درنتیجه، خون شما دارای غلظت بالاتری از متابولیت های چربی سوز قوی خواهد شد که توسط قوی‌ترین ماتریس چربی سوزی که تاکنون به وجود آمده است، تأمین می‌گردند یعنی همان ترمو-زی 7. این ماتریس چربی سوز به‌مانند هیچ‌کدام از چربی سوزهای موجود نیست. ترمو-زی 7 واقعاً کل انرژی چربی سوز شما را با استفاده از یک مکانیسم عملکردی چندبعدی، تقویت می‌کند. سطوح بالای ترکیبات چربی سوز اثبات‌شده و آزمون شده از قبیل 7-Keto ® و Advantra Z ®   که تأمین‌کننده‌ی اکتاپامین، سینرفین، هوردنین، ان-متیل تیرامین و تیرامین هستند تنها بخشی از معادله‌ی چربی سوز ترمو-زی 7 می‌باشد. این واکنش واسوترمیک باعث کاهش شدید چربی بدن برای نمایش بهتر ماهیچه‌ها و رگ‌ها می‌شود. تقویت ماهیچه و سوزاندن چربی با آنادروکس!

3- اسلحه‌ی آنابولیک برای بدن‌سازی

- افزایش سنتز پروتئین و تقویت رشد ماهیچه‌های جدید

-  هیدراته نمودن بافت ماهیچه‌ای برای حجم و قدرت بیشینه‌ی سلول ماهیچه‌ای

-  جلوگیری از پسماند ناشی از تمرین در ماهیچه‌ها و حذف آمونیاک سمی برای ریکاوری بهتر

-  دارای اچ ام بی، بی سی ای ای ها (لیوسین، ایزولیوسین، والین)، KIC، GKG، AKG و آلانین

-  تأمین پراکنشی پیوسته‌ی دارویی اختصاصی برای بهبود دائمی جرم ماهیچه‌ای

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.