قیمت کاهش یافت ! پلاسما ماسل - ماسل تک مشاهده عکس بزرگتر

پلاسما ماسل - ماسل تک

5%

جدید

5

232,750 تومان

245,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

پلاسما ماسل قوی­ترین قرص پیش از تمرین و عضله ­ساز موجود در بازار 

پلاسما ماسل نه تنها به شما کمک می­کند شدیدترین پمپ­های عضلانی که تاکنون تجربه کرده­ اید را احساس کنید و در ورزشگاه شما را به یک دستگاه بالابر بی ­امان تبدیل می­ کند
کند؛ بلکه برای ایجاد مسیر آنابولیک mTOR  طراحی شده است - فرآیند دقیقی  که باعث سنتز پروتئین می­شود و به بدن شما اجازه می­دهد تکه­ های عضلانی جدید به دست بیاورد!    

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

 

قوی­ترین قرص پیش از تمرین و عضله­ ساز موجود در بازار

معرفی پلاسما ماسل  ماسل تک قوی­ترین قرص پیش از تمرین و عضله ­ساز موجود در بازار!     پلاسما ماسل با ویژگی بارز ترکیب جدید Peak ATP   وOptiNOs ، یک عضله ­ساز جدی برای ورزشکاران سرسخت است که صرفاً به دنبال جدیدترین و موثرترین شیوه افزایش عملکرد و رشد عضلات هستند. این محصول قوی­ترین قرص عضله ­سازی و افزایش حجم عضلات است که تاکنون تجربه کرده­اید.

بلحاظ بالینی نشان داده شده است که ترکیب نوآورانه، جدید، و منحصربفردPeak ATP® و optiNOs®، که جزئی از دستآوردهای فنآوری فیوژن پلاسما کپسول ماست، به طور قابل توجهی قدرت عضلانی، استقامت و عضله ­سازی افراد تحت آموزش ورزشی را افزایش می­دهد. 

افزایش 8/8 پوند (حدود 4 کیلوگرم) عضله خالص

اگر تابه حال Peak ATPراامتحان نکرده­اید، یکی از جدیدترین اکتشافات در مکمل­ها در دهه گذشته را از دست داده­­اید! Peak ATP®یک شکل ثبت شده آدنوزین 5- تری­فسفات دی سدیم (ATP) است و بدون شک قدرتمندترین عنصر عضله­ساز پیش از تمرین فعلی است. ATP به طور طبیعی در عضله­های شما وجود دارد (درون سلولی) و سوخت اولیه سلول­های عضله­ای است. اما ATP خارج سلولی موجود در Peak ATP® به همان اندازه­ اهمیت دارد، همانطورکه تحقیقات نشان می­دهد افزایش سطح بالای ATP در خون به افزایش جریان خون کمک می­کند و افزایش قدرت و استقامت عضلانی را تقویت می­کند، در حالی ­که همزمان سیگنالینگ آنابولیک را از طریق فعال کردن مسیر mTOR افزایش می­دهد. در حال حاضر تحقیقات جدید نشان می­دهد که استفاده از مکمل Peak ATP®همراه با تمرین بسیار شدید می­تواند عملکرد عضله، توده عضلانی، و قدرت آن را افزایش دهد.

افزایش باورنکردنی عضله خالص با قدرت Peak ATP®  و  optiNOs®

بازی قرص­ها و پودرهای پیش از تمرین یک مسابقه جدی است، قفسه­ ها و وب­سایت­های فروشگاه ­های مکمل ­های بدنسازی مملو از فرمول­هایی هستند که تمام تلاششان را می­کنند تا توجه ورزشکارانی که به دنبال بازیابی انرژی و «جنب­وجوش» از دست رفته از اولین دوز اولین پیش تمرینشان هستند را جلب کنند. حقیقت اینست که آنها اغلب برای تحریک سیستم عصبی مرکزی شما طراحی شده­اند، و تعداد بسیار کمی از قرص­ها و پودرهای پیش از تمرین می­توانند فرایندهای فیزیولوژیکی را ایجاد کنند که تغییر عضلانی باورنکردنی که شما خواهان آنید را به طور  معقول تقویت کنند

 آنها کمک چندانی به رشد چند کیلویی عضله شما نمی­کنند! این همه آن چیزی است که باید تغییر کند.

پلاسما ماسل ماسل تک نه تنها به شما کمک می­کند شدیدترین پمپ­های عضلانی که تاکنون تجربه کرده­اید را احساس کنید و در ورزشگاه شما را به یک دستگاه بالابر بی­امان تبدیل می­کند؛ بلکه برای ایجاد مسیر آنابولیک mTOR  طراحی شده است- فرآیند دقیقی  که باعث سنتز پروتئین می­شود و به بدن شما اجازه می­دهد تکه­های عضلانی جدید به دست بیاورد!    پلاسما ماسل حاویPeak ATP® و همچنین optiNOs® کاملاً شناخته شده و ثبت شده است، جدیدترین ماده موثر عضله­سازی قبل از تمرین که تاکنون در بازار موجود بوده است بدون هیچگونه ترکیب تجاری، مشکوک، مواد سازنده تایید نشده یا تاریخ مصرف گذشته.

در یک تحقیق بالینی انسانی 12 هفته­ای در دانشگاه تامپا، افرادی که ورزش سخت انجام می­دادند، و از مکمل پلاسما ماسل استفاده می­کردند قدرتشان به طور کلی تا متوسط 30/55 کیلوگرم در12 هفته افزایش یافت! این در حالی است که قدرت گروه بدون مکمل تنها تا متوسط 40/22 کیلوگرم افزایش یافت. همچنین، همین افراد نه تنها مقادیر قدرت دیوانه­واری به دست آوردند، بلکه باعث افزایش جدی  عضلات شدند! در حقیقت، این افراد 4 کیلوگرم عضله به دست آوردند درحالیکه گروه بدون مکمل در عرض 12 هفته تنها 2 کیلوگرم افزایش عضله داشتند_ این یعنی  90% عضله بیشتر.

 

مسئله غیرقابل باور دیگر تغییر در ضخامت عضله­های افراد است. محققان تغییرات ساختمانی در عضلات افراد را با استفاده از فوق سونوگرافی پیشرفته بررسی کرده­اند و متوجه شدند پلاسما ماسل ضخامت عضلاتشان را تا 96% بیشتر از گروه بدون مکمل پلاسما ماسل اقزایش داد. این باورنکردنی است!

 

PEAK ATP®چگونه در بدن کار می­کند

محققان اعتقاد دارند که Peak ATP® از طریق سه مکانیسم جداگانه در بدن کار می­کند، هرکدام یک بخش مهم از توانایی شما را در یک سطح بالا اجرا می­کند و از توانایی رشدتان پشتیبانی می­کند.  

 پیک آ ت پ سیگنالینگ آنابولیک را افزایش می­دهد که منجر به ایجاد شُک در رشد عضله می­شود. با فعال کردن مسیرmTOR، Peak ATP®  شروع به سنتز پروتئین می­کند.

  پلاسما ماسل هجوم و انتشار کلسیم در عضلات اسکلتی را افزایش می­دهد. هنگام خستگی میزان اکسیژن موجود و انتشار کلسیم در ماهیچه­های شما کاهش می­یابد (کلسیم برای انقباض عضلانی ضروری است)، که تاثیر منفی بر روی عملکرد شما دارد. برای عملکرد بهتر، مکمل­های همراه با ATP می­توانند باعث کنترل­پذیری بهتر کلسیم در عضلات شما شوند.

Peak ATP®وازودیلاتاسیون (گشادشدگی رگ­های خونی) را تقویت می­کند و جریان خون را بهبود می­بخشد. وقتی سطوح پایین اکسیژن عضلانی مشخص شد بدن شما سنسورهای اکسیژن دارد که ATP را از سلول­های قرمز خون آزاد می­کند؛ که به تسهیل افزایش جریان خون جهت انتقال این اکسیژن کمک می­کند. مکمل­های حاوی ATP باعث تحریک این اثر طبیعی فیزیولوژیکی می­شوند، که می­تواند به شما کمک کند به آن چند تکرار آخر راه پیدا کنید.

ویژگی­های بارز ترکیب جدیدمواد تشکیل دهنده : OPTINOS® 

دومین ترکیب ماده تشکیل دهنده کلیدی قدرتمند در پلاسما ماسل آنقدر جدید و منحصربفرد است که محققان ماسل تک اولین کسانی هستند که آن را در یک مکمل ارائه کرده­اند.  OptiNOs™ترکیب قدرتمندی از عصاره­های سیسوس، زردچوبه، و زنیان دارد که در یک آزمایشگاه جهانی عملکرد انسانی مورد بررسی قرار گرفته است. در این مطالعه جدید دوسوکور  که با گروه شاهد کنترل می­شد و بر روی مردان سالم ورزشکار انجام شد، نشان داده شد کهoptiNOs® استقامت عضلات را افزایش و خستگی عضلات را کاهش می­دهد. در حقیقت، افراد تحت آزمایش نسبت به گروه شاهد توانستند چهار برابر بیشتر تکرار را انجام دهند.   

تکنولوژی فیوژن PLASMACAP

پلاسما ماسلصرفاً قوی­ترین مواد تشکیل دهنده مهم را برای شما به ارمغان نمی­آورد. با استفاده از تکنولوژی فیوژن پلاسما کپسول ما یک گام بیشتر برداشته­ایم. این فنآوری جدید حیرت­انگیز کپسول مایع، کپسول­های مشخصی می­سازد که قبل از آنکه شما حتی در بطری را باز کنید، مانند مدل قدیمی، نمی­شکند و از هم وا نمی­رود. علاوه بر ارائه یک کپسول یک تکه­ای، غیرقابل دستکاری، ضدنشت، و مهروموم شده، تکنولوژی فیوژن پلاسما کپس ، در حالیکه انتشار سریع را ارائه می­دهد، از مواد تشکیل دهنده حساس بکار رفته در پلاسما ماسل محافظت می­کند. 

ارائه محصولات جدید به صورت روزانه در کانال تلگرام

پاسخگویی به سوالات شما*** اطلاع از تخفیفات ویژه *** دسترسی سریع و راحت به موجودی فروشگاه

آیدی کانال : MAXSTARSTORE@

لینک کانال  :   https://t.me/joinchat/AAAAAD-fZemOeOqwIK2r1g

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.