هیدروکسی کات الیت پودر ماسل تک مشاهده عکس بزرگتر

هیدروکسی کات الیت پودر ماسل تک

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

155,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

با هیدروکسی کات الیت شما هر چیزی را که برای بیشتر تمرین کردن ، چربی سوزی ، کاهش وزن و ساختن بدن نیاز داشتید را در اختیار دارید

ترکیبات چربی سوز فرا تقویت شده ،  عصاره یوهمبین ، گرین کافی فورسکولین و چندین ماده قدرتمند چربی سوز دیگر

هر قسمت از نسل بعدی چربی سوز هیدروکسی کات ماسل تک از فیلتر کنترل کیفیت و آزمایش  عبور کرده اند تا بتوان از کیفیت و عملکرد هر بطری تولید اطمینان حاصل کرد.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

نسل بعدی کاهش وزن و احساسی

هیدروکسی کات الیت ماسل تک نسل بعدی ترکیب منحصر به فرد کولیوس فورسکولین , یوهیمب ,گوایوسا و اسکولکپ آبی(اسکوتلاریا) برای ایجاد تاثیرات احساسی منحصر به فرد میباشد.

کاهش وزن و احساسات شدید کاملا آزمایش شده و استاندارد

به مدت 20 سال,نام هیدروکسی کات هم معنی با نتیجه دادن بود. و اکنون انقلابی در هیدروکسی کات صورت گرفته است.پس از گذشته دو دهه تجربه در ساخت ,نسل بعدی هیدروکسی کات جدید از مواد کلیدی منحصر به فرد و ترکیبات منحصر به فرد برای ایجاد تجربه ی محرکی عالی تشکیل شده است.همچنین حاوی قهوه ی سبز برای به دست آوردن نتایج واقعی در کاهش وزن میباشد.نمونه هایی که از مواد به کار رفته در نسل جدید هیدروکسی کات استفاده کردند(عصاره ی چای سبز) در 60 روز با یک رژیم غذایی با کالری کم 10.95 lbs وزن کم کردند و نمونه هایی که در یک مطالعه ی به مدت 8 هفته با رژیم غذایی با کالری کم و تمرینات متوسط مورد مطالعه بودند 3.7 lbs وزن کم کردند.اکثر فرمول های چربی سوز از پشتیبانی هیچ مطالعه ی علمی ای برای مواد کلیدی کاهش دهنده ی وزن خود برخوردار نیستند,به جز دو مورد.

گرمازا های فرا تقویت شده

نسل بعدی هیدروکسی کات الیت برای کمک به افزایش سرعت متابولیک بدن نیاز به وضعیت قدرتمند گرمایی بدن دارد! شما هر چیزی را که برای بیشتر تمرین کردن و ساختن بدن نیاز داشتید را در اختیار دارید.

بهبود دهنده ی تمرکز ذهنی

با استفاده از مقدار دقیق دز کافئین آنهیدروس بسیار قدرتمند,نسل بعدی هیدروکسیکات هاردکور همچنین به بهبود تمرکز ذهنی نیز کمک میکند.با مصرف تنها یک دز علاوه بر به دست آوردن مقدار زیادی انرژی,میتوانید با حداکثر شدت ممکن ورزش کنید.

ترکیب موادی که تا به حال ندیده اید

کافئین آنهیدروس(290 میلی گرم)

یک ماده ی تحقیق شده ی استاندارد علمی که ثابت شده است گرمازایی بدن را تحریک کرده,انرژی و تمرکز ذهنی را افزایش میدهد.

عصاره ی کلیوس(یا کلیوس فورسخلی)(100 میلی گرم)

فورسکولین یک گیاه باستانی استوایی است.سال ها به خاطر تاثیراتش در هنگام ترکیب شدن با کافئین مورد اعتماد بوده است.

اسکالکپ آبی(یا اسکاتلاریا لاتریفلورا)(75 میلی گرم)

یک گیاه که در تاثیرات احساسی منحصر به فرد موثر است.

افیوپوگونیس(25 میلی گرم)

یک گیاه ریشه ای متعلق به جنوب شرقی آُیا که حاوی پلی ساکارید هاست.

عصاره ی یوهیمب(یا پاوسینیستالیا یوهیمب)(40 میلی گرم)

یوهمبین هر دو باز های راوولسین و یوهیمباین را تامین میکند.

گوایوسا(یا اللکس گوایوسا)(20 میلی گرم)

یک چایی آمازونی سنتی که در تاثیرات احساسی منحصر به فرد موثر است.

آزمایش شده از لحاظ کیفیت و خلوص

هر عضو از نسل بعدی چربی سوز هیدروکسی کات ماسل تک از فیلتر کنترل کیفیت و آزمایش توسط فرد سوم عبور کرده اند تا بتوان از بیشترین خلوص,کیفیت و عملکرد هر بطری تولید اطمینان حاصل کرد.

مواد کاهش وزن دهنده ی کلیدی استاندارد علمی

نسل بعدی هیدروکسی کات  حاوی مواد کلیدی کاهش دهنده ی وزن (قهوه ی سبز) میباشد که توسط اطلاعات علمی به دست آمده از دو آزمایش کنترل دارویی دو برابر تصادفی که در مجله ی بین المللی تحقیقات پزشکی و مجله ی فرانسوی فیتوفراپی منتشر شده اند حمایت میشوند.هر دو مطالعات در مورد عامل کلیدی کاهش وزن در نسل بعدی هیدروکسی کات انجام شدند و بیانگر قابلیت آن در کمک به افراد برای کاهش وزن میباشند.

دریک مطالعه ی,نمونه هایی که از مواد اصلی(عصاره ی قهوه ی سبز) در نسل بعدی هیدروکسی کات  به مدت 60 روز استفاده کردند,به طور میانگین,10.95lbs نسبت به گروه دارویی که به طور میانگین 5.4 lbs وزن کم کرده اند,کاهش وزن داشتند.هر دو گروه ها تحت برنامه ی رژیمی با کالری کم بوده اند.

در یک مطالعه ی جداگانه به مدت 8 هفته(مطالعه ی 2),نمونه هایی که از قهوه ی سبز استفاده میکردند به طور میانگین 3.7lbs در مقابل نمونه هایی که از دارو استفاده میکردند و 1.25 lbs کاهش وزن داشتند,وزن کم کرده اند.هر دو گروه ها از یک رژیم غذایی با کالری کم استفاده کرده و تمرینات متوسطی انجام میدادند.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.