ریل گین گینر یونیورسال نوتریشن مشاهده عکس بزرگتر

ریل گین گینر یونیورسال نوتریشن

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

310,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

ریل گین گینر یونیورسال نوتریشن یک فرمول پشتیبانی از حجم باور نکردنی است که با ذهنیت یک فرد ورزشکار بسیار فعال طراحی و مهندسی شد

 کالری بیشتر,پروتئین بیشتر ,چربی های مفید بیشتر ,مزه بهتر ,فیبر بیشتر و شکر کمتر

بخش بعدی در گینر ریل گین کربوهیدرات های پیچیده هستند

کربوهیدرات ها برای بدنسازان و دیگر ورزشکارانی که میخواهند حجم زیادی عضله به دست آورند اهمیت ویژه ای دارد

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

ریل گین یونیورسال نوتریشن فرمول پشتیبانی از افزایش حجم

ریل گین یک فرمول پشتیبانی از حجم باور نکردنی است که با ذهنیت یک فرد ورزشکار بسیار فعال طراحی و مهندسی شد.ریل گین بیشتر شامل آن چیزهایی است که میخواهید و نیاز دارید و کمتر شامل چیزهایی است که نمیخواهید : کالری بیشتر,پروتئین بیشتر ,چربی های مفید بیشتر ,مزه بهتر ,فیبر بیشتر و شکر کمتر.شما میخواهید حجم زیادی عضله به دست آورید و راه درست آن استفاده از مقدار زیادی پروتئین که در هر نوبت مصرف ریل گین یونیورسال نوتریشن آن را میابید و کم کردن مصرف چربی میباشد.این محصول به شما اطمینان میدهد که فقط از بهترین کیفیت پروتئین ویو کازئین میسلی موجود در بازار استفاده میکنید.

ما در مصرف چیزهایی که مهم هستند کوتاهی نمیکنیم شما هم نباید اینطور باشید.مجموعه ی پروتئین ریل گین یونیورسال نوتریشن ما یک مشخصه ی آمینو اسیدی عالی دارد که سریعا و بدون نیاز به هم زدن در مایع حل میشود.

مقدار زیادی از کربوهیدرات های پیچیده نیز در هر نوبت استفاده گنجانده شده اند چون آنها بخش مهمی از ساختار و سوخت افزایش حجم عضله هستند.این کربوهیدرات ها یک منبع اصلی انرژی هستند که برنامه ی روزانه ی تمرین های سنگین و شدید شما را پشتیبانی میکنند.همچنین برای شما اینولین فراهم کرده ایم ,یک فیبر رژیمی مخصوص که در هضم تمام پروتیئن  ,کربوهیدرات ها و چربی هایی که برای بزرگ شدن و بزرگ ماندن نیاز دارید کمک میکند.MCT و روغن گیاهان بذرکتان و دانه ای نیز در این محلول وجود دارند که به تولید هورمون , محافظت از سلول ها و رشد درست مانند نیازهای غذایی روزانه کمک میکنند.گینر ریل گین باید به همراه یک رژیم غذایی متعادل و تمرینات شدید روزانه و منظم مصرف شود.

ریل گین گینر یونیورسال نوتریشن

شروع با نکات مهم

حجم

حجم یک عامل مخرب یا سازنده در بدنسازی است.که بزرگ و پر قدرت باشیم.که فضای بیشتری را اشغال کنیم . که سایه ی بزرگتری داشته باشیم. که هیکلی بزرگ داشته باشید و فکر کنید شاهکار کرده اید. بله ,همه ی موضوع همین است.شما میخواهید به بزرگی یک خانه باشید ,اما گاهی اوقات ,در مصرف آن نوع کالری مورد نیازتان برای رسیدن به حجم دلخواه به جای خوش اندامی ممکن است چاق شوید.مطمئنا, مصرف برخی چربی ها برای رسیدن به حجم واقعی ضروری است ,اما هر چه باشد شما یک بدنساز هستید – نباید چاق به نظر بیایید.

پس چگونه باید در طول تلاش برای رسیدن به حجم زیاد بدن از اضافه شدن شکم جلوگیری کرد؟ کالری های خالص ,نکته ی کلیدی این است.مقدار زیادی از کالری های خالص.هر نوع غذایی ممکن است حاوی کالری های خالی چاق کننده باشد مخصوصا فست فودها,اما برای به دست آوردن کالری های خالص از غذاهای خالص نیاز به تلاش و زحمت جدید دارد.این زحمت و تلاشی است که باید برای یک بدنساز بودن انجام دهید.و این کار بسیار ساده خواهد شد.

محصول ریل گین یونیورسال نوتریشن همان عامل ناشناخته در تولید کالری های با کیفیت برای عضله های شماست,که به وفور نیاز هستند تا به گونه ای عضله هایتان رشد کنند که تا به حال رشد نکرده اند.ریل گین با مشخصه ی میکرو تغذیه ای طراحی شده است تا به شکل پودر کالری های مورد نیاز بدن را بسازد.ریل گین به شما کمک میکند تا با استفاده از مواد با کیفیت...حجم عضله را افزایش دهید ,نه فقط به سادگی وزن اضافه کنید.

گینر ریل گین یونیورسال نوتریشن یک کالری با کیفیت و یک افزایش دهنده ی وزن که شامل ترکیبی از پروتئین های با کیفیت بالا,کربوهیدرات های پیچیده و اسیدهای چرب ضروری میباشد. و افزایش حجم هم همیشه با مصرف پروتیئن زیاد همراه است.

ریل گین گینر یونیورسال نوتریشن

پروتئین

اکثر افزایش دهندگان وزن در بازار از پروتیئن وی که عامل اصلی فرمول آنهاست استفاده میکنند. استفاده از پروتئین وی هم مزیت های خود را دارد, مخصوصا برای افزایش سوخت و ساز پروتئین عضله. به هر حال به خاطر جذب پذیری سریع آن شما مزیت های ضد کاتابولیکی یا تاثیرات افزایش حجم عضله ی آن را 60 تا 90 دقیقه پس از مصرف آن از دست میدهید.یک محلول پروتئینی ایده آل محلولی است که از ترکیب یک پروتئین با جذب پذیری سریع و یک پروتیئن با جذب پذیری دیر و آهسته تشکیل شده باشد.

وقتی که ریل گین را فرمول بندی میکردیم ,این دقیقا همان کاری بود که کردیم. ما پروتئین آب پنیر را با کازئین میسلی اضافه ترکیب کردیم که علاوه بر جذب سریع  مقدار زیاد و پایایی آمینو اسید در بدن تولید کند. وقتی صحبت از پروتئین میشود,گینر ریل گین بی رقیب است ,این محصول پروتئین وی که سوخت و ساز پروتئین را افزایش میدهد را با کازئین که با فرآیند های متابولیکی مبارزه میکند را ترکیب کرده است تا در نهایت یک ترکیب افزایش دهنده ی حجم عالی تولید کند.نکته ی نهایی : شما همچنین خالص ترین و بهترین پروتیئن آب پنیر استفاده شده را در  میابید.با استفاده از دیگر افزایش دهندگان وزن ممکن است فقط پروتئین آب پنیر غلیظ مقرون به صرفه به دست آورید. در موردش فکر کنید.

کربوهیدرات های پیچیده

بخش بعدی در گینر ریل گین کربوهیدرات های پیچیده هستند. یکی از مهمترین کاربردهایی که کربوهیدرات ها دارند این است که به عنوان منبع انرژی اصلی یا سوخت برای بدن هستند. کربوهیدرات ها برای بدنسازان و دیگر ورزشکارانی که میخواهند حجم زیادی عضله به دست آورند اهمیت ویژه ای دارد.آنها"کمبود پروتئین"دارند که به سادگی به این معنی است که اگر به اندازه ی کافی کربوهیدرات دارید(منابع گلیکوژن پر) پروتئین عمدتا برای رشد و ترمیم استفاده میشود.اگر در سیستم بدن خود کربوهیدرات به مقدار کافی ندارید,ممکن است به جای آن از پروتئین برای تامین انرژی استفاده کنید.

ریل گین یک مخلوط کم مخصوص از مالتدکسترین(یک کربوهیدرات پیچیده)و اینولین (یک فیبر) که به افزایش سلامتی معده کمک میکند را با هم ترکیب میکند که این ترکیب به جذب بهتر مواد غذایی کمک میکند. مالتودکسترین شامل"پلیمرهای گلوکوز"که جذب و استفاده از آنها برای بدن آسانتر است میباشد. پلیمرهای گلوکوز با نسبت آرام و ثابتی به صورت متابولیزمی دگرگون میشوند که میتواند به داشتن مقادیر ثابت انرژی در طول تمرینات استقامتی یا مناسبات ورزشی و پشتیبانی از افزایش وزن سالم کمک کنند.اینولین یک فیبر رژیمی حلال غیر قابل هضم است. در روده ی کوچک,اینولین به آرام شدن هضم و جذب کربوهیدرات ها و لیپید ها و در روده ی بزرگ به بهبود جذب مواد غذایی کمک میکند.این باعث این اطمینان میشود که شما نفوذ کافی از کربوهیدرات ها در بدنتان خواهید داشت که این امر به تعادل مقادیر قند خون کمک میکند.

چربی ها

آخرین اما یکی از بزرگترین عوامل در فرمول افزایش حجم چربی است.چربی ها کلید سوخت و ساز هورمونی و از اجزای ضروری همه ی سلول ها هستند.چربی های مهم که باید در نظر گرفته شوند اسیدهای چرب یا به اختصار EFA ها هستند.EFA ها چربی های حیاتی هستند که بدن شما به آنها نیاز دارد و بخش بزرگی از گینر ریل گین را تشکیل میدهند. دلیل مهم بودن  EFAها برطرف کردن کمبودهای اسید چرب که شامل خستگی ,ضعف, رشد آرام و ... هستند میباشد.

اجازه دهید به چربی های مهمی که در گینر ریل گین به کار رفته اند نگاهی بکنیم : روغن گیاهان دانه ای و MCT ها.روغن گیاهان دانه ای یکی از بهترین منابع اسید آلفا لینوئیک که یک اسید چرب امگا 3 که حساسیت انسولین وتولید هورمون و هزاران منفعت سلامتی دیگر را بهبود میبخشد میباشد.MCT ها کالری ها و چربی های سالمی هستند که نه  

تنها در محدود کردن منابع چربی و ایمنی بدن همکاری میکندن بلکه آنها را تسریع میبخشند.به طور کلی و خلاصه,چربی های درون ریل گین سالم ترین و آنابولیک ترین چربی هایی هستند که در بین تمام افزایش دهندگان وزن میابید.

با ریل گین آشنا شوید,این محصول یک افزایش دهنده ی وزن جدید با کیفیت خوب قبلی است.دقیقا همان چیزی است که برای بزرگتر شدن و بهتر شدن فیزیک بدنیتان به ان نیاز دارید : همان ورژن 2 شما.یک ترکیب پروتئین با کیفیت ,کربوهیدرات های پیچیده و اسیدهای پیچیده کنار هم جمع شده اند تا به شما هر چیزی که یک فرد با تمرینات شدید نیاز دارد تا حجم بدنش را افزایش دهد بدهد ,یعنی حجم و قدرت.با استفاده از گینر یونیورسال نوتریشن از شرکت تغذیه ی جهانی سایز بدنتان مهم نیست.

برگردان به پارسی توسط  www.body4life.ir

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.