تی بمب ام اچ پی تست بوستر مشاهده عکس بزرگتر

تی بمب ام اچ پی تست بوستر

جدید

3

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

230,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

برای بیش از یک دهه ، تی بمب افسانه‌ای ام اچ پی هم‌معنی با تقویت تستسترون بوده است و شاید محبوب‌ترین تقویت‌کننده‌ی تستسترونی باشد که تاکنون تولیدشده است.

وقتی‌ که ام اچ پی اولین بار تی بمب اولیه را در سال 2002 معرفی نمود، این محصول به‌سرعت به پرفروش‌ترین فرمول تستسترون بازار بدل شد.

درواقع ، بعضی از فروشندگان در این صنعت ، تی بمب را مسئول محبوبیت خارق‌العاده‌ی کل دسته‌ی تقویت تستسترون می‌دانند.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

فرمول تستسترون با آزمون بالینی

برای بیش از یک دهه، تی بمب افسانه‌ای ام اچ پی هم‌معنی با تقویت تستسترون بوده است و شاید محبوب‌ترین تقویت‌کننده‌ی تستسترونی باشد که تاکنون تولیدشده است. وقتی‌که ام اچ پی اولین بار تی بمب اولیه را در سال 2002 معرفی نمود، این محصول به‌سرعت به پرفروش‌ترین فرمول تستسترون بازار بدل شد. درواقع، بعضی از فروشندگان در این صنعت، تی بمب را مسئول محبوبیت خارق‌العاده‌ی کل دسته‌ی تقویت تستسترون می‌دانند. در ادامه، در سال 2004، ام اچ پی مکمل تستسترون را با توسعه‌ی T-BOMB II و ترکیب بهینه‌سازی هورمون پنج مرحله‌ای انقلابی خود، به سطحی دیگر برد. به زبان ساده، وقتی مسئله‌ی محصولات تقویت‌کننده‌ی تستسترون مطرح است، تی بمب در صدر ایستاده است.

هرچند T-BOMB II توسط بسیاری از افراد، برترین محصول تقویت تستسترون نامیده می‌شود، ام اچ پی اخیراً تیمی از پزشکان و متخصصین هورمونی را دورهم جمع نمود تا تحقیقاتی را برای توسعه‌ی یک محصول تستسترون حتی قوی‌تر، به انجام برسانند. بااین‌حال، این متخصصین به این نتیجه رسیدند که نمی‌توانند فرمولی بهتر از ترکیبات مختلف به وجود آورند. T-BOMB II به حدی پیشرفته و جلوتر از زمان خود بود که محققین به این نتیجه رسیدند که واقعاً تنها یک ‌راه‌حل وجود دارد- اینکه این محصول را قوی‌تر کنیم! این امر منجر به تولید T-BOMB 3xtreme شده است، یک فرمول با پشتیبانی بالینی با 20 درصد قدرت بیشتر از ترکیبات فعال کلیدی.

ام اچ پی به‌اندازه‌ای به این فرمول‌بندی جدید اعتماد داشت که ما تصمیم گرفتیم آن را در یک برنامه‌ی آزمون بالینی سخت‌تر نسبت به چیزی که معمولاً برای مکمل‌های تستسترون به کار می‌رود، مورد آزمون قرار دهید و نتایج واقعاً شگفت‌آور بودند. با همکاری با دانشمندان در دانشگاه تامپا، ما تی بمب تری اکستریم را به ورزشکاران برجسته (قهرمانان بخش دوم) دادیم که بیش از ده بار به‌صورت هفتگی به مدت شش هفته تمرین کردند، تمریناتی شامل رقابت‌های ورزشی، تمرین و وزنه‌برداری. شرایط به حدی سخت بود که ورزشکارانی که یک داروی صوری را مصرف می‌کردند واقعاً تستسترون و تستسترون آزاد را از دست دادند و حجم بدون چربی بدن خود را از دست دادند. 

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.