هیدرو بیلدر اپتیموم مشاهده عکس بزرگتر

هیدرو بیلدر اپتیموم

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

350,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

پلاتینیوم هیدرو بیلدر اپتیموم نوتریشن به صورت گسترده توسط بدنسازان و ورزشکاران به خاطر کیفیت و درصد جذب شوندگی ای که دارد مصرف میشود.

پروتئین وی هیدرولیز شده به سادگی یک ورژن تجزیه شده از پروتئین وی است که سریعتر در سیستم هضم بدن هضم میشود و پروتئین مناسب برای عضله در بدن ایجاد میکند که سریعترین روش برای افزایش بازیابی بدن است.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

اپتیموم نوتریشن پلاتونیوم هیدرو بیلدر

اپتیموم نوتریشن پلاتونیوم هیدرو بیلدر یک مکمل پروتئین وی هیدرولیز شده ی عالی است.

این مکمل به میزان زیادی عضله ساز و قدرتمند است.

اپتیموم هیدرو بیلدر همچنین به عنوان یک مکمل پس از ورزش نیز عمل میکند,این مکمل یک مکمل همه کاره دارای ترکیبات پروتئینی و پپتایدهای کریپپ میباشد.

مکمل عضله ساز همه کاره ی اپتیموم نوتریشن بازیابی و بازسازی نیرو,توان و حجم را آغاز میکند.پروتئین آب پنیر هیدرولیز شده یک پروتئین سریع هضم شونده و عضله ساز است – در واقع یک پروتئین دوست برای بدن است که سریعترین روش برای افزایش سرعت بازابی است.

مزایای پلاتتینیوم هیدرو بیلدر :

ایجاد مزایای آنتی اکسیدانی

پشتیبانی از عضلات بدن

افزایش انرژی, توان و نیرو

پشتیبانی از عملکرد هضم بدن

بهبود عملکرد ایمنی بدن

افزایش بازیابی عضلات

پشتیبانی همه کاره از عضلات

راهنمای استفاده :

برای بازیابی پس از ورزش ,یک نوبت از هیدرو بیلدر اپتیموم را یک ساعت پیش از تمام کردن جلسه ی ورزشی خود مصرف کنید.در روزهایی که تمرین نمیکنید ,پلاتینیوم هیدرو بیلدر را میتوانید در صبح یا بین غذاها مصرف کنید.

پلاتینیوم هیدرو بیلدراپتیموم نوتریشن به صورت گسترده توسط بدنسازان و ورزشکاران به خاطر کیفیت و درصد جذب شوندگی ای که دارد مصرف میشود.این مکمل پتانسیل هر جلسه ی تمرینی را حداکثر میکند. پلاتینیوم هیدرو بیلدر را میتوانید به صورت یک ترکیب شکلاتی یا توت فرنگی مصرف کنید.

پروتئین وی هیدرولیز شده :

پروتئین وی هیدرولیز شده فرم هضم نشده ی پروتئین وی است.حاوی آمینو اسید و مواد میکروی یکسانی است,اما ورژن هیدرولیز شده کوچکتر و سریعتر میباشد.پروتئین وی هیدرولیز شده به سادگی یک ورژن تجزیه شده از پروتئین وی است که سریعتر در سیستم هضم بدن هضم میشود و پروتئین مناسب برای عضله در بدن ایجاد میکند که سریعترین روش برای افزایش بازیابی بدن است.این ماده به صورت گسترده توسط بدنسازان و ورزشکاران به خاطر کیفیت و نرخ جذب شوندگی ای که دارد مصرف میشود.همچنین در مکمل های پس از ورزش نیز مصرف میشود.

هیدرو بیلدر اپتیموم نوتریشن

عضله سازی :

مکمل های عضله ساز به افزایش فرآیند عضله سازی بدن کمک میکنند.عضله سازی یکی از جنبه های مهم یک برنامه ی بدنسازی منسجم و خوب است.یاد گرفتن اینکه در طول تمرین عضله سازی چگونه انجام میشود آسان است و ایجاد یک برنامه ی تمرینی که به شما اجازه میدهد به مقدار زیادی عضلات خود را بدون نیاز به افزایش حجم قدرتمند کنید,کاملا امکان پذیر است.از طرف دیگر,اگر هدف شما عضله سازی و خوش فرم شدن است,این نیز کاملا امکان پذیر است.به بیان ساده سازگاری شما با برنامه ی بدنسازی است که نیرو,حجم و استقامت عضلات را مشخص میکند.

مواد غذایی بهینه شده اپتیموم نوتریشن :

اپتیموم نوتریشن یک کمپانی بین المللی ورزشی و مواد غذایی است که مکمل هایی در هر دسته ی تولیدی,تولید میکند.این شرکت در سال 1986 تاسیس شد که نیازهای مشتریان را با فراهم کردن بهترین و با کیفیت ترین و سالم ترین محصولات ورزشی برطرف میسازد.اپتیموم نوتریشن استانداردترین محصولات غذایی مانند  پودرهای پروتئینی,ترکیبات آماده ی مصرف و فرمول های انرژی زا,مکمل های ویتامینی و مواد معدنی تولید میکند.اپتیموم نوتریشن که بهترین مکمل های ورزشی را تولید میکند افتخار دارا بودن نشان بهترین کیفیت برای محصولات ورزشی در کل دنیا را دارد.

برند ON بر روی بهترین مکمل ها همچون آپتی من,گولد استاندارد 100% کازئین,سریوس مس, گلوتامین پاودر,میکرونایزد کراتین پاودر,گولد استاندارد وی,پلاتینویم هیدرو وی,سوپریور آمینو2222 وجود دارد.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.