لیپو درکس ایزاتوری مشاهده عکس بزرگتر

لیپو درکس ایزاتوری

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

175,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

چربی سوز لیپو درکس ایزاتوری بسیار غلیظ یک ورژن جدید , بسیار قوی و غلیظ محصول چربی سوز افزایش دهنده ی کارایی خودمان است.فرمول جدید,قدرتمندتر و منحصر به فرد ما با موادی که تا به حال ندیده اید طراحی مجدد شده است که مطالعات علمی نشان داده اند این مواد سلول های چربی را با تبدیل سلول های سفید سرسخت به سلول های قهوه ای حل کننده ی مفید – که باعث میشود سلول های چربی خود به خود از بین بروند – نابود میکنند.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

 

 

عامل ابر گرما ساز بسیار غلیظ بازسازی بدن لیپو درکس ایزاتوری

لیپو درکس ایزاتوری بسیار غلیظ یک ورژن جدید , بسیار قوی و غلیظ محصول چربی سوز افزایش دهنده ی کارایی خودمان است.فرمول جدید,قدرتمندتر و منحصر به فرد ما با موادی که تا به حال ندیده اید طراحی مجدد شده است که مطالعات علمی نشان داده اند این مواد سلول های چربی را با تبدیل سلول های سفید سرسخت به سلول های قهوه ای حل کننده ی مفید – که باعث میشود سلول های چربی خود به خود از بین بروند – نابود میکنند.

و به محض اینکه با طرح علمی "لاغر کننده"ی ما ترکیب شود(که رایگان است) به شما کمک خواهد کرد که چربی بدن را با سرعت بسیار زیادی کاهش داده و قدرت عضله هایتان را افزایش دهید.

 •          فرمول جدید و قدرتمندتر از فرمول اصلی!
 •          از بین برنده ی چربی های سرسخت و مقاوم.لاغر کننده.سریع!
 •          چربی را به یک نارنجک متابولیکی تبدیل میکند...سلول های چربی را مجبور به نابود شدن خود به خودی میکند.
 •          به مقدار قابل توجهی انرژی و سرزندگی را افزایش میدهد.
 •          کنترل کننده ی اشتها.

سوالات متداول و پاسخ ها

تفاوت بین ام ایکس – ال اس 7 " با لیپو درکس ایزاتوری چیست؟

سه تفاوت اصلی بین مصحول ام ایکس – ال اس 7 جدید ما با ورژن لیپو درکس ایزاتوری وجود دارد...1)فرمولی میباشد که کاملا مهندسی مجدد شده است که این مهندسی مجدد آن را قویتر و قدرتمندتر در برابر سلول های سرسخت چربی میکند.2)بسیار غلیظ است و در داخل یک دوز کپسول قرار گرفته است3)حاوی سه ماده است که احتمالا تا به حال ندیده اید,از جمله محصول اختصاصی ما یعنی رد درالیون"جایگزین جرانیوم"میباشد.

چه چیزی درون لیپو درکس ایزاتوری است که آن را در بین چربی سوزها منحصر به فرد میکند؟

همه ی چربی سوزهای امروزی با مواد قدیمی ای که سلول های چربی اشتباه(سلول های سفید)را مورد هدف قرار میدهند طراحی شده اند.اما لیپو درکس ایزاتوری جدید اولین عامل کاهش وزن طراحی شده برای "برنامه ریزی دوباره"ی سلول های چربی و تبدیل سلول های سفید سرسخت مقاوم به سلول های قهوه ای مفید/تجزیه شدنی برای تاثیر گذاری کاملا مثبت بر بدن شما(چربی بدن علیه حجم عضلات) برای از بین بردن سلول های چربی میباشد.

لیپو درکس ایزاتوری حاوی گرانیوم(1و3 دی متیل)میباشد؟

با اینکه غیر ایمن نیست,ورژن  جدید ما حاوی ماده ی بحث برانگیز گرانیوم و یا حتی اجزای تشکیل دهنده ی آن,1و3 دی متیل,نمیباشد اما حاوی مواد تولید کننده ی گرمای بسیار قدرتمند (برای چربی سوزی) که احتمالا تا به حال ندیده اید میباشد...که همه ی آنها منحصر و مختص فرمول ما میباشند ,که عبارتند از : همودرن(نوعی همروکالیس),براسیکال (نوعی براسیکا) و رد درالیون(اسکلتیوم)"جایگزین جرانیوم",که به از بین رفتن سریع چربی های مقاوم,جلوگیری از مصرف چربی ,تاثیر گذاری زیاد بر انرژی و سرزندگی و کاهش اشتها برای چربی سوزی کامل کمک میکنند.

آیا هایچ مدرک و تحقیق بالینی ای در مورد مواد یافت شونده در لیپو درکس ایزاتوری وجود دارد؟

البته.مطالعات بالینی ستون فقرات توسعه و تولید محصول ما میباشند ,و ما هر کاری میتوانستیم انجام دادیم تا آخرین و به روزترین مدارک علمی ای که از مواد کلیدی به کار رفته در این محصول پشتیبانی میکنند به دست آوریم. و لیست کاملی از مطالعات علمی که برای تولید محصول ابر گرمازای ما,ورژن 2 ام ایکس – ال اس 7انجام شدند در آخر این مقاله زیر قسمت"رفرنس های علمی"قرار داده ایم.

آیا با مصرف محصول شما به نتایج واقعی و موثر میرسیم؟

بله.آزمایش های بالینی مهم هستند اما کافی نیستند.ما میدانیم که شما در دنیای واقعی به نتایج واقعی نیاز دارید(نه فقط به ورزشکاران تبلیغاتی حقوق گرفته),بنابراین به ادعای خود عمل کردیم.به عنوان یک مدرک,دوی ویتوورت,حتی در سن 52 سالگی با مصرف لیپو درکس ایزاتوریبه عنوان بخشی از برنامه ی آزمایشی قادر به چربی سوزی و لاغر شدن و آماده شدن برای رقابت میباشد.اگر او میتواند پس شما هم میتوانید.

چگونه لیپو درکس ایزاتوری قادر است اینطور سریع عمل کند؟

همانند ام ایکس – ال اس 7 اصلی ,این محصول جدید نیز از مزیت تکنولوژی نفوذ و جذب سریع استفاده میکند...بنابراین میتوانید از همان اولین دز مصرفی حداکثر سازی گرماسازی و نابود شدن چربی های ناخواسته را احساس کنید.

وقتی  لیپو درکس ایزاتوری را مصرف میکنم برای حداکثر سازی تاثیرات ربی سوزی آن باید چه نوع برنامه ی غذایی و ورزشی را دنبال کنم؟

برای حداکثر سازی نتایج ,پیشنهاد میکنیم  لیپو درکس ایزاتوریرا با یک برنامه ی تمرینی که شدید است و به گونه ای طراحی شده است که حداقل 4 تا 6 روز در هفته تمرین کنید همراه کنید.سپس یک برنامه ی غذایی داشته باشید که دارای پروتئین زیاد و کربوهیدرات باشد.در این راستا,یک برنامه ی غذایی رایگان(که "برنامه ی لاغری"نام دارد) و مخصوصا برای حداکثر سازی تاثیرات لیپو درکس ایزاتوری طراحی شده است در هر بسته موجود میباشد.

چگونه باید از ورژن 2 ام ایکس – ال اس 7 استفاده کنم؟چه موقعی باید این چربی سوزی را مصرف کنم که بیشترین اثر را داشته باشد؟

قبل از استفاده همه ی راهنما را با دقت بخوانید ,و از رهنمود ها پیروی کنید.به عنوان یک مکمل رژیمی,برای سه روز اول با یک کپسول در روز 30 دقیقه قبل از وعده ی صبحانه شروع کنید.برای حداکثر تاثیرگذاری,بعد از روز چهارم,6 تا 8 ساعت بعد یعنی 30 دقیقه قبل از وعده غذای اصلی کپسول چهارم را نیز مصرف کنید.برای پرهیز از بیقراری و ناآرامی,تا چهار ساعت قبل از خواب مصرف نکنید.لطفا قبل از استفاده راهنما را به طور کامل مطالعه کنید و از مصرف بیش از 3 کپسول در هر روز خودداری کنید.

اگر بخواهم سریعتر به نتیجه برسم میتوانم دز مصرفی را افزایش دهم؟

خیر.در اکثر موارد مصرف بیشتر همیشه بهتر نیست.مواد کلیدی موجود در هر نوبت مصرف ام لیپو درکس ایزاتوری با دقت انتخاب شده و از لحاظ علمی اثبات شده است که وقتی در مصرف آنها از توصیه ها پیروی کنید باعث چربی سزوی سریعتر میشوند.به یاد داشته باشید,لیپو درکس ایزاتوری حاوی جدیدترین مواد شناخته شده ی علمی,با مقادیر دقیق میباشد تا به بدن شما کمک کند حداکثر شدت گرمایی را تولید کند,بنابراین میتوانید در مدت زمان خوبی به فیزیک بدنی ایده آلتان برسید.مخصوصا وقتی که با نظم و ترتیب غذایی و یک برنامه ی غذایی شدید همراه باشد(مانند برنامه ای که در هر بسته به طور رایگان موجود است).در نتیجه,هیچ دلیلی برای مصرف بیش از مقدار توصیه شده وجود ندارد.و شما همیشه باید قبل از مصرف یک مکمل ابتدا با پزشک ورزشی خود درباره ی سلامتی فیزیکی مناسب مشورت کرده و راهنمای موجود بر روی بسته را با دقت مطالعه کنید.

با مصرف  لیپو درکس ایزاتوری میتوانم انتظار چه نتایجی را داشته باشم؟

ورژن لیپو درکس ایزاتوری بسیار قدرتمند است و در نابود کردن سلول های مقاوم چربی بسیار سریع عمل میکند.به هر حال نمیتوان به صورت دقیق گفت هر شخص با مصرف این محصول چه مقدار چربی میسوزاند – مسلما این مقدار از فرد به فرد دیگر متفاوت است,با این حال نتایج مصرف این محصول طبق یک مطالعه ی اخیرا انجام شده کاهش حدودا 7 ساتیمتر از سایز شکم است در حالی که اشخاصی که دارو مصرف میکنند تنها 4 سانتیمتر سایز از دست میدهند.تنها در 4 هفته!(این امر به زبان ساده یک پدیده است)اما به یاد داشته باشید که از این چربی سوز ابر گرما ساز نباید استفاده کنید مگر اینکه مصمم باشید...باید در مورد چربی سوزی سریع مصمم باشید.همچنین باید در مورد برنامه ی غذایی و تمرینی خود نیز مصمم باشید.

آیا میتوانم چربی سوز لیپو درکس ایزاتوری را با دارو مصرف کنم؟

اگر از هر گونه داروی تجویزی یا داروهای خارج از بورس استفاده میکنید,ما همیشه پیشنهاد میکنیم قبل از استفاده از این مکمل یا هر مکمل دیگری با پزشک خود مشورت کنید.و همیشه به یاد داشته باشید که همه ی راهنما و اخطار های بر روی برچسب محصول را مطالعه کنید و از رهنمود ها پیروی کنید.

بازبینی علمی مواد موجود در لیپو درکس ایزاتوری

هر کپسول غلیظ از این محصول حاوی 709 میلی گرم از مواد ابر گرمازای قدرتمند پشتیبانی شده توسط مدارک بالینی و بنیادی میباشد.

فنیل تیلامین شبه قلیایی:

فنیل تیلامین حاوی بتا – پی ای آ,ماده ی شبه قلیایی فعال در آدوانترا زد(پی – سینفرین,اوکتوپامین,تیرامین و غیره)و همچنین ماده ی فعال در ترموآرایکس میباشد.ثابت شده است که مواد شبه قلیایی موجود در عصاره ی مرکبات هزینه ی انرژی ایستا را به همراه گرما افزایش میدهد – نشانه ای از افزایش گرما,یا مصرف بافت چربی برای تولید انرژی(گرما).عصاره ی مرکبات همچنین میتواند افزایش سرعت متابولیک را تحریک کند که به احتمال بسیار زیاد به خاطر تاثیر فرآیند گرمایی است,همچنین بر جدا کردن پروتئین 1(یو سی پی – 1)در مولکول های انرژی ساز بافت چربی یا دریافت کننده ی بتا – 3 – آدرنرجیک(ADRB3)

چربی تاثیر میگذارد.از طریق فنیل تیلامین های مودلاسیون ADRB3 ممکن است ترشح کاتچولامین را افزایش یابد و/یا احتمال کلی تجزیه ی مولکول رو به کاهش نگه داشته شود.

همودرن(همروکالیس فولوا):

همروکالیس فولوا باعث افزایش چربی سوزی میشود(برای مثال ترشح چربی برای مصرف به عنوان انرژی توسط بدن).به نظر میرسد که همروکالیس فولوا این کار را از طریق کاهش مقاومت کاتچولامین در سلول های چربی انجام میدهد.و به نیرومند ساختن تاثیر نورپینفرین و مواد موجود تحریک کننده ی چربی سوزی در کاتکولامین کمک میکند.

اسکلتیوم تورتوسام حاوی نوعی شبه قلیا است.این شبه قلیا ها به عنوان بازدارنده ی افزایش دوباره ی سروتونین انتخاب شده اند,و به افزایش "تاثیر احساس خوب"سروتونین کمک میکنند,بنابراین به کاهش اضطراب و افسردگی کمک میکنند.علاوه بر این,بازداری از فسفودیستراس 4با کاهش ناتوان ساختن cAMPخستگی را کاهش داده و یک منبع مکمل انرژی را ایجاد میکند.

براسیکال(براسیکا کامپستریس):

براسیکا کامپستریس میتواند با محدود کردن انباشتگی سلول های چربی به کاهش وزن کمک کند.ثابت شده است که براسیکا کامپستریس با تحریک ژن های مربوط به چربی سوزی در بافت های چربی سفید مانند دریافت کننده ی بتا آدرنرجیک,لیپاز حساس هورمون,و جداسازی پروتئین – 2اجتماع سلول های چربی را محدود میکند.اینها به بازداری از جا به جایی مولکول های چربی از سیتوسول به قطره های کوچک سلول چربی کمک میکنند.

 

 

 

کافئین بی آب :

کافئین میتواند با تولید گرما و افزایش مصرف انرژی به چربی سوزی کمک کند.ثابت شده است که کافئین باعث افزایش UCP 1 ,2  و 3 در بافت های چربی و عضله ی اسکلتی میشود.این پروتئین های موجود در سیتوپلاسم انتقال پروتون ها در بین اعضای سیتوپلاسم را تسهیل کرده و توان بالقوه ی اعضا مورد استفاده برای تولید فسفریل دار کردن اکسایشی ATP به جای تولید گرما را منقطع میکنند.ثابت شده است که کافئین سرعت متابولیک را تا 7% در داوطلبان مرد سالم و جوان افزایش میدهد.

آدوانترا – زد(سیتروس آرانتیوم):

سیتروس آرانتیوم به طور معمول به پرتقال تلخ اشاره دارد,برای هزاران سال در طب سنتی چینی برای بهبود و حفظ سلامتی به کار گرفته میشده است.در همین اواخر علم موادی را از مواد سیتروس آرانتیوم کوچک پرتقال کشف کرد که از معروف ترین و مقاوم ترین پارا سینفرین های موجود میباشند و فعالیت تولید گرما(چربی سوزی)قدرتمندی ره به نمایش میگذارند,آن هم بدون اینکه بر سیستم عصبی تاثیر بگذارند.اکنون ادعا میشود این گیاه "پسر عموی شیمیایی"افدرا میباشد چون مکانیزم چربی سوزی بدن – سرعت متابولیک – را بدون تولید اثرات سیستم عصبی مرکزی و قلبی عروقی منفی افزایش میدهد.

اوودیامین :

اوودیامین میتواند از طریق چندین مکانیزم به افزایش کاهش وزن کمک کند.ثابت شده است که اوودیامین با افزایش فسفریل کردن ERK/MAPK و کاهش مقدار عوامل مورد نیاز انتقال برای تفکیک سلول های چربی از انباشتگی چربی جلوگیری میکند.همچنین ثابت شده است که اوودیامین از طریق روش های عامل دریافت کننده ی رشد بشره ای(EGFR) و پروتئین کیناس سی(PKCalpha)اجماع چربی را کاهش میدهد.و همانند کاپسایسین,مولکلو سوزش آور اصلی در فلفل های تند,اوودیامین باعث اغتشاش در دریافت کننده ی وانیللوید میشود و قادر به افزایش دمای بدون و افزایش مصرف انرژی میشود.

اسکلاریولاید(کلاری سیج):

کلاری سیج یک ماده ی مخمر است که در تحقیقات آزمایشگاهی منتشر نشده اثبات شده است که مقادیر سلولی پیغام بر که cAMP(سایکلیک آدنوسین مونوفسفات)نام دارند را افزایش میدهد.این فوق العاده است چون در برخی فرآیند های متابولیکی,cAMP در فعالسازی آنزیم های سلولی و دیگر موادی که جا به جایی چربی به خارج از سلول های چربی و افزایش فرآیند کاهش وزن کمک میکنند,درگیر میباشد.

کپسیترم(فلفل قرمز) :

فلفل قرمز یک منبع عالی کپسایسین,کپسایسینوید,و کپسینوید است.ثابت شده است که این مولکول ها تولید گرما و مصرف انرژی را از طریق فعالسازی دریافت کننده ی وانیللوید افزایش میدهند.تاثیر گرمایشی کپسایسین میتواند وقتی که غذاهای تند شامل فلفل های تند آشکار شود,چند دقیقه بعد از مصرف کپسایسین شروع به عرق کردن میکنید و حس میکنید بدنتان در حال گرم شدن است.

بیوپرین :

بیوپرین یک عصاره ی استاندارد اختصاصی از میوه ی فلفل سیاه ال میباشد.(فلفل سیاه یک غذای تند مرسوم خانواده هاست)فلفل سیاه ال(یا فلفل سیاه بلند)حاوی حداقل فلفل یعنی 95% در مقایسه با 3 تا 9% و 3 تا 5% به ترتیب موجود در فلفل سیاه معمولی و فلفل سیاه لانگوم میباشد.بایوپرین ممکن است با انواع مواد غذایی برای کمک به افزایش و استفاده از آن مواد غذایی همکاری کند.بر اساس اطلاعات بالینی,وجود بایوپرین در سیستم هضم با مواد غذایی مکمل باعث افزایش جذب میشود.مطالعات بیان میکنند که وقتی بایوپرین با دیگر مواد غذایی مصرف میشود,به مقدار بسیار زیادی میزان جذب آن مواد را افزایش میدهد.

زانتینول نیکوتینال(ایکس ان):

ایکس ان فرمی از نیاسین است که از طریق اعضای سلولی عبور میکند.از موثرترین فرم نیاسین های موجود است.ایکس ان با افزایش جریان خون به سمت مغز حافظه و تمرکز را تحریک میکند و ثابت شده است که متابولیسم گلوکز مغز را افزایش داده,مقادیر ATP مغز را افزایش میدهد,و به عنوان یک رگ گشا عمل میکند.(این امر قابلیتش برای افزایش جریان خون مغز را شرح میدهد).ایکس ان(مانند نیاسین)میتواند باعث قرمز شدن پوست و احساس گرما شود.در نتیجه بیان میشود که ایکس ان میتواند از طریق گرما و از دست دادن آب وزن را کنترل کند.

باکوپین(باکوپا):

باکوپا به خاطر تاثیرات افزایش ادراکی,مخصوصا بهبود حافظه,یادگیری و تمرکز شناخته میشود.عصاره های باکوپا همچنین دارای تاثیر آرامش بخشی برای مواد شیمیایی که باعث تنگی نفس میشوند میباشد.

وینپوستین:

وینپوستین یک آنتی اکسیدان قدرتمند است,و همچنین تحویل گلوکز به مغز را افزایش میدهد.گلوکز منبع سوختی اصلی مغز است,و بدون آن,مغز از کار می افتد.تعجبی ندارد که,ورزشکارانی که از مکمل ویمکامین استفاده میکنند افزایش فوق العاده ای در تیزبینی,حافظه و تمرکز را گزارش داده اند.وینکامین از مغز پشتیبانی کرده و عملکردش را بهبود میبخشد.ورزشکاران همچنین گزارش کرده اند که وینکامین به شدت گرمازاست.و با تحریک ترشح هورمون نورپینفرین باعث کاهش سریع چربی بدن میشود.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.