بیو گرو ایزاتوری مشاهده عکس بزرگتر

بیو گرو | Bio-Gro

جدید

3

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

175,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

بیو گرو  Bio-Gro ایزاتوری طراحی شد تا یک عملکرد فیزیولوژیکی مهم را برای ظرفیت بزرگتری نسبت به آنچه به تنهایی خودش قادر به انجام آن است را تکمیل کند(مهم نیست که شما چقدر پروتئین یا آمینو مصرف میکنید).آن این کار را با کمک به بدنتان برای کنترل و سرعت بخشیدن عملیات که در آن فرآیندهای ایجاد یا بازسازی بافت های عضله ای که سوخت و ساز پروتئین نام دارد,انجام میدهد.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

بیوگرو ایزاتوری

چگونه از Bio – Gro استفاده کنم؟

بیوگرو ایزاتوری هم به صورت پودر های بدون طعم و هم کپسول میباشد که مصرف آن ساده است.برای نوع پودری آن,2 تا 3 قاشق را دو بار در روز در مایعی مانند مخلوط پروتئین,مخلوط پس از تمرین یا نوشیدنی آمینویی ترکیب کرده و یا هم بزنید یا میتوانید نزنید و آن را مصرف کنید.یا اینکه آن را با غذاهای نرم مانند میان وعده ها,دسر یا ماست ترکیب کنید.ای اینکه 5 تا 7 کپسول را در روز همراه با یک لیوان آب,آمینو,مخلوط پس از تمرین,یا مخلوط پروتئین مصرف کنید.Bio – Gro میتواند هر زمانی با یا بدون غذا مصرف شود.

خرید بیو گرو ایزاتوری | bio gro

طعم بیو گرو ایزاتوری چگونه است؟

بیوگرو ایزاتوری ذاتا بدون طعم است و میتواند تقریبا در هر مایعی (به غیر از آب مقطر)یا غذای نرم و با یا بدون غذا مصرف شود.

با مصرف بیو گرو  چه انتظاری میتوانم داشته باشم؟

بیو گرو ایزاتوری طراحی شد تا یک عملکرد فیزیولوژیکی مهم را برای ظرفیت بزرگتری نسبت به آنچه به تنهایی خودش قادر به انجام آن است را تکمیل کند(مهم نیست که شما چقدر پروتئین یا آمینو مصرف میکنید).آن این کار را با کمک به بدنتان برای کنترل و سرعت بخشیدن عملیات که در آن فرآیندهای ایجاد یا بازسازی بافت های عضله ای که سوخت و ساز پروتئین نام دارد,انجام میدهد.

با انجام این کار,ممکن است بتوانید از توسع هی حجم عضلات با سرعت بیشتر و با کارایی بیشتری حمایت کنید.علاوه بر این,نکته ای که بسیار مهم است این است که,این امر باید به کاهش زمان بازیابی پس از مجموعه ای از تمرین های سخت و وزنه برداری های سنگین کمک کند.

به همین منظور, بیوگرو ایزاتوری باید به صورت روزانه و در طول زمان به صورت دائمی مصرف شود,درست همانطور که غذا یا دیگر منابع پروتئین را مصرف میکنید.و حتی بهتر از آن,اینچنین که گفته ها و حکایات بیان میکنند,هر چه بیشتر استفاده کنید,تاثیرات آن عمیق تر و بهتر میشوند(نمودار,مرحله ی 1(بیوگرو ایزاتوری),مرحله ی 2(تمرین سخت),مرحله ی 3(مصرف پروتئین به اندازه ی کافی),مرحله ی 4 توسع هی حجم عضله و بهبود زمان بازیابی).

روش مصرف بیو گرو ایزاتوری

آیا هیچ تحقیق علمی وجود دارد که از بیو گرو حمایت کند؟

بله,تا به امروز,بیش از 32 مطالع هی بالینی از سال 1990 - 2011 وجود دارند,که تاثیرات مثبت مواد غذایی اصلی درون بیو گرو  را که شامل پشتیبانی از حجم عضله,1-3,5,17,18, 20-24,26-29,33,36-39 عملکرد,7,10,12,19,25,34 بازیابی,4,6,9,15, 35 نیرو,8 و عملکرد سیستم ایمنی,و دیگر  مزایا میباشند را بیان میکند.

آیا هیچ ماده ی ممنوعی در بیو گرو  وجود دارد؟

خیر,مواد غذایی اصلی بیو گرو  از منابع محلی استفاده شده اند,و در صنایع استاندارد GMP تولید میشود,و هر بسته پس از تولید آزمایش شده و از اینکه خالی از هر گونه ماده ی ممنوعه ای باشد اطمینان حاصل میشود.

بیو گرو ایزاتوری - bio gro isatori

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.