پروتئین ایزو فلکس چیلر مشاهده عکس بزرگتر

پروتئین ایزوفلکس آلمکس نوتریشن

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

337,963 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

وقتی که درب یک بطری از ایزوفلکس را باز میکنید,فقط بوی آن باعث میشود از محصولات دیگر مجزا شود.

پروتئین وی ایزوفلکس برای مصرف بلافاصله بعد از تمرین و یا خوردن اولین ماده غذایی در صبح عالی است

چون دارای قابلیت جذب بسیار زیادی است که باعث میشود مقادیر زیادی آمینو اسید در بدن شما جریان یابند

و عضلات شما را در موقعیتی که "زیادی آمینو اسید"نام دارد و باعث تحریک رشد سریع عضله میشود قرار میدهد.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

 

ایزوفلکس چگونه تولید میشود؟

 پودر پروتئینی ایزوفلکس از طریق میکروفیلترCTP(فرآیند دمای سرد) به دست می آید این یک فرآیند میکروفیلتر جریانی است که ملوکولهای پروتئین بزرگ با جذب کم را حذف میکند ,در عین حال چربی ,لاکتوز و خاکستر را که معمولا در هر ترکیب وی پروتئین و دیگر پودرهای پروتئینی با کیفیت کم وجود دارد را نیز از بین میبرد.

غشاء فیلتر استفاده شده برای فرآیند CFM بسیار خوب است و نسبت به فرآیند فرا فیلتر که برای محصولات پروتیئن وی کیفیت پایین تر استفاده میشو حتی قادر به از بین بردن لاکتوز,خاکستر و چربی بیشتری است.آلمکس نوتریشن با استفاده از این فرآیند عالی قادر به تولید ایزوفلکس است ,که یک پروتئین بسیار خالص است که شامل نسبت بهینه از مواد غذایی است,که عبارتند از 27 گرم پروتئین ,1 گرم کربوهیدرات و بین0.2 گرم تا 0.5 گرم چربی(تفاوت های ناچیزی در طعم های مختلف وجود دارند

مجموعه ی (جذب سریع): آلفا لیپویک اسید(ALA),دی پینیتول و هیدروکسی ایزولیوسین طراحی شده برای افزایش پروتئین و پشتیبانی از انسولین.

برای تولید پروتئین ایزوله ایزوفلکس , باید مراحل زیر را طی کند :

شیر تازه توسط متخصصان اطمینان از کیفیت آزمایش میشود.

قطعه های دلمه شده ی شیر برای پنیر جدا میشوند.

آن قسمت آبکی که باقی میماند از طریق فرآیندی به نام فرآیند میکروفیلتر فیلتر میشود;تا از لاکتوز و خاکستر خالی شود.

سپس مایع غلیظ فرآیند میکروفیلتر جریانی را طی میکند.که در این قسمت است که آب پنیر با عبور از غشاء سرامیکی بسیار خوب مجزا میشود.

آب پنیر خشک میشود و آب از آن خارج میشود.

در نهایت,آب پنیر مجزای خالصی در بطری اش بسته بندی میشود.

تمامی این مراحل برای اطمینان از کیفیت و بی عیبی محصول در یک مجموعه ی تولیدی دارای استاندارد پزشکی و دارویی انجام شده اند.خلوص و کیفیت هر ماده ی اضافه شده و محصول تولید شده در آزمایشگاه آزمایش شده است تا از کیفیت دائمی آن در همه ی زمان اطمینان حاصل شود.

 1. همانطور که میبینید فقط ایزوفلکس شامل 90% پروتئین آب پنیر خالص است,دیگر ترکیبات پروتئین وی ایزوله تنها شامل تقریبا 75-85% پروتئین هستند چون آنها همچنین شامل لاکتوز و چربی نیز هستند.تنها ایزوفلکس است که بیشترین مقدار پروتئین با خلوص 90%(بیوفعال) را در هر اسکوپ ارائه میدهد.همچنین 98% عاری از لاکتوز است,که باعث میشود این محصول برای کسانی که به لاکتوز حساسیت دارند تبدیل به یک انتخاب ایده آل شود.علاوه بر این, ایزوفلکس در ایالات متحده با استفاده از لبنیات این کشور تولد میشود.محصولات پروتئینی آلمکس نوتریشن هیچ منبع پروتئینی از چین ندارند ایزوفلکس 100% ساخت آمریکاست.

این محصول از طریق فرآیند میکروفیلتر (فرآیند دمای پایین) به دست می آید

CFM یکی از بهترین روش ها در بازار برای استخراج پروتئین است.این فرآیند تولید چون یک فرآیند مجزا سازی کاملا خالص است از بسیاری محصولات دیگر برتر است.کل فرآیند در دمای خنک 4 درجه ی سلسیوس,یا 39 درجه ی فارنهایت اتفاق می افتد و تقریبا 100% پروتئین و پپتایدها را استخراج میکند,همچنین مقدار زیادی پروتئین های در دسترس غیر طبیعی(بیو – فعال)را نیز تولید میکند.

ایزو فلکس شامل 27 گرم پروتئین وی ایزوله در هر اسکوپ میباشد”

وقتی که درب یک بطری از ایزوفلکس را باز میکنید,فقط بوی آن باعث میشود از محصولات دیگر مجزا شود.همان بوی خوب باعث ایجاد زمینه برای یک ترکیب عالی بودن است.از نظر طعم و مزه,چیزی که واقعا باعث میشود ایزوفلکس منحصر به فرد باشد قطعه های واقعی شکلات جای اسانس شکلات است که ترکیب بسیار عالی ای ایجاد کرده است,قطعه های واقعی توت فرنگی جای اسانس توت فرنگی و وجود وانیل جای اسانس وانیل نیز به همین صورت میباشند.همچنین,بسیاری دریافته اند که اگر ترکیب را با کره ی بادام زمینی شکلاتی یخ زده مخلوط کنند,معجون بسیار خوشمزه ای به دست می آید که بسیار دلپذیر است.

ایزوفلکس 4 سیستم تحویل اختصاصی را با هم ترکیب میکند.مواد موجود در هر سیستم با هم کار میکنند تا یک پودر اب کیفیت بالا و مزه ی عالی که برای کمک به شما در رسیدن به اهدافتان طراحی شده است فراهم کنند.این 4 سیستم عبارتند از:

 1. مجموعه ی (پروتئین وی ایزوله): CTP(فرآیند دمای سرد)عبور جریان عرضی پروتئین وی ایزوله را میکرو فیلتر میکند, WPI(97% پروتئین ویایزوله)و آغوز , یک منبع طبیعی EGF , IGF-1(عامل رشد).این مجموعه ی پروتئین وی ایزوله آلمکس نوتریشن با کیفیت عالی میتواند به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندامتان کمک کند.
 2. مجموعه ی NOS(تحویل جریان زیاد):شامل پروتئین سبزیجات هیدرولیز شده,فولیک اسید و استیل سیستین(A.C).طراحی شده برای افزایش جریان خون و افزایش نیتروژن و تحویل پپتاید وی پروتئین .همچنین میتواند مقادیر اکسید نیتریک را افزایش دهد,بنابراین سرعت بازیابی بدن و تحویل پروتئین به بافت های عضله ای را افزایش میدهد.
 3. مجموعه ی گلوتامین(تکنولوژی گلوتاماکس): پپتایدهای گلوتامین که به صورت طبیعی به وجود می آیند.طراحی شده برای بهبود بازیابی و فراهم کردن پشتیبانی ایمنی.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.