کازئین اف ایکس آلمکس نوتریشن مشاهده عکس بزرگتر

کازئین اف ایکس آلمکس نوتریشن

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

314,815 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

کازئین اف ایکس آلمکس نوتریشن توسط مجموعه آمینو اسید گلوتامین  – تحریک کنندهرشد ,تایورین ,گلیسین و نوع جدید گلوتامین ها برای تحریک رشد و سرعت بازیابی , تقویت شده است.

کازئین اف ایکس یک روش راحت با ترکیب آسان و خوش طعم برای داشتن جریان دائمی از آمینو اسیدها در سیستم بدن ایجاد میکند. 

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

 

 

 کازئین اف ایکس آلمکس نوتریشن یک روش نوین  برای رساندن جریان دائمی از آمینو اسیدهای عضله ساز به سیستم بدن شماست. کازئین اف ایکس المکس نوتریشن یک ترکیب عالی از کازئین میکلار 100% خالص و کلسیم کازئین شده برای تهیه شدن نسبت ایده آلی که بیش از 7 ساعت هضم پروتئین را به ارمغان می آورد میباشد.

ترشح پروتئین بسیار آرام

 25 گرم پروتئین

افزایش 225%ی در آمینو اسیدهای موجود

صفر گرم چربی

مقدار کم کربوهیدرات

ترشح بسیار آرام پروتئین

آنزیم فعال کننده ی جذب پروتئین

کازئین اف ایکس توسط مجموعه آمینو اسید گلوتامین رشد – تحریک کننده,تایورین ,گلیسین و نوع جدید گلوتامین ها برای تحریک رشد و سرعت بازیابی  ,تقویت شده است.کازئین اف ایکس یک سلاح مخفی دارد:   BioCore EDGE™ ,یک تکنولوژی قدرتمند فعال سازی آنزیم که واقعا مقدار آمینو اسیدهای آماده به جذب را برای کمک مستمر به تلاش های شما افزایش میدهد.در این ترکیب کازئین بسیار منحصر به فرد است و باعث میشود که اثر آن به شدت آهسته شود و در مدت زمان طولانی تاثیری شبیه به آب رسانی قطره ای دارد. حساسیت PH محصولBioCore EDGE™ با هضم و بهبود این فرآیند با شکستن مولکول های پروتئین بزرگتر به پپتاید های آمینو اسید موجود,ایجاد میشود.

پروتئین ایزوفلکس ایزوله در حین تمرین کردن یا به عنوان اولین ماده ی غذایی در صبح عالی میباشد,چون دارای قابلیت جذب بسیار سریع است که باعث میشود مقادیر زیادی آمینو اسید در بدن شما جریان یابن و عضله های شما را در موقعیتی که "فراوانی آمینو اسید" نام دارد قرار میدهد و رشد سریع عضله را تحریک میکند.

از طرف دیگر پروتئین کازئین اف ایکس المکس نوتریشن بهترین تکنولوژی ترشح آرام پروتئین است.مصرف کازئین اف ایکس قبل از خواب یا هر زمان دیگری بدون یک وعده غذای سرشار از پروتئین برای مدت زمان چشمگیری اجازه نمیدهد بدن شما به حالت کاتابولیک برود(وضعیت شکست عضلات).کاتابولیسم عضله اکثر اوقات دلیل اصلی ناامیدی بدنسازان برای رسیدن به اهدافشان میباشد.

کازئین اف ایکس یک روش راحت با ترکیب آسان و خوش طعم برای داشتن جریان دائمی از آمینو اسیدها در سیستم بدن ایجاد میکند. کازئین اف ایکس المکس نوتریشن یک فرمول بدون چربی و با کربوهیدرات کم میباشد که به شما کمک میکند به اهدافتان برسید.

سوالات متداول در مورد CASEIN-FX™

 1.     کازئین اف ایکس چیست؟

 

 کازئین اف ایکس یک روش انقلابی برای برای رساندن جریان دائمی از آمینو اسیدهای عضله ساز به سیستم بدن شماست. آنزیم فعال کننده ی جذب پروتئین کازئین اف ایکس توسط مجموعه آمینو اسید گلوتامین رشد – تحریک کننده,تایورین , گلیسین و نوع جدید گلوتامین ها برای تحریک رشد و سرعت بازیابی,تقویت شده است. کازئین اف ایکس یک سلاح مخفی دارد:   BioCore EDGE™,یک تکنولوژی قدرتمند فعال سازی آنزیم که واقعا مقدار آمینو اسیدهای آماده به جذب را برای کمک مستمر به تلاش های شما افزایش میدهد.در این ترکیب کازئین بسیار منحصر به فرد است و باعث میشود که اثر آن به شدت آهسته شود و در مدت زمان طولانی تاثیری شبیه به آب رسانی قطره ای دارد.حساسیت پی اچ محصولBioCore EDGE™ با هضم و بهبود این فرآیند با شکستن مولکول های پروتئین بزرگتر به پپتاید های آمینو اسید موجود,ایجاد میشود.

 1.     تفاوت بین کازئین اف ایکسو پروتئین وی همچون ایزوفلکس چیست؟

پروتئین وی ایزوفلکس برای مصرف بلافاصله بعد از تمرین و یا خوردن اولین ماده غذایی در صبح عالی است,چون دارای قابلیت جذب بسیار زیادی است که باعث میشود مقادیر زیادی آمینو اسید در بدن شما جریان یابند و عضلات شما را در موقعیتی که "زیادی آمینو اسید" نام دارد و باعث تحریک رشد سریع عضله میشود قرار میدهد.

از طرف دیگر کازئین اف ایکس بهترین تکنولوژی ترشح آرام پروتئین است.مصرف کازئین اف ایکس قبل از خواب یا هر زمان دیگری بدون یک وعده غذای سرشار از پروتئین برای مدت زمان چشمگیری اجازه نمیدهد بدن شما به حالت کاتابولیک برود(وضعیت شکست عضلات).کاتابولیسم عضله اکثر اوقات دلیل اصلی ناامیدی بدنسازان برای رسیدن به اهدافشان میباشد.

 

 1.     چگونه باید کازئین اف ایکس را مصرف کنم؟

یک اسکوپ 33گرمی از آن را با  6oz(3/4 لیوان) آب یا شیر مخلوط کنید و قبل از خواب یا هر موقع دیگری که میخواهید مقدار پروتئین بدنتان را افزایش داده و شکست عضله را کاهش دهید اسفاده کنید.این ترکیب ه صورت ایده آل برای زمان هایی که قادر به خوردن غذاهای سرشار از پروتئین نیستید مناسب میباشد.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.