لیوسین آلمکس نوتریشن مشاهده عکس بزرگتر

لیوسین آلمکس نوتریشن

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

165,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

لیوسین میتواند به عنوان یکی از قدرتمندترین مکمل های عضله ساز طبیعی شناخته شده برای انسان در نظر گرفته شود.آلمکس نوتریشن خالص ترین و قدرتمندترین ماده ی غذایی را برای ایجاد عضلات سخت و محکم و حجیم آن هم بسیار سریع را برای شما به ارمغان می آورد. لیوسین یک آمینو اسید زنجیره ای(BCAA) ضروری شناخته شده در ورزش بدنسازی میباشد که به عنوان راه حل نهایی عضله سازی  در نظر گرفته میشود.

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

لیوسین برای به دست آوردن تعادل نیتروژنی مثبت و ایجاد حجم عضله ضروری میباشد"

لیوسین یک عملیات آنابولیک به نام روش mTOR را فعالم یکند که سوخت و ساز پروتئین عضله را تحریک میکند.با افزایش مصرف لیوسین روش mTOR فعال شده و سوخت و ساز پروتئین افزایش میابد.هیچ ماده ای به اندازه ی لیوسین خلوص و قدرت آنابولیک ندارد.به زبان ساده,لیوسین برای به دست اوردن تعادل نیتروژنی مثبت و ایجاد حجم عضله ضروری میباشد.

"لیوسین یکی از مهمترین و غلیظترین آمینو اسیدهای درون بافت اسکلتی عضله است"

لیوسین یکی از سه آمینو اسید زنجیره ای میباشد(دوتای دیگر عبارتند از ایزولیوسین و والین)و برای مصرف منابع رژیمی یا مصرف به عنوان مکمل برای تامین این BCAA مهم برای بدن,بسیار ضروری و مهم میباشد.این ماده معمولا در دونه بار,برنج قهوه ای,گندم,پنیر دلمه شده,مرغ و ماهی یافت میشود.بر خلاف آمینو اسیدها,که فرآیند متابولیسم بر روی آنها در کبد انجام میشود, BCAAها در درون عضله متابولیسم شده و برای سوخت و ساز پروتئین و برای حفظ و نگهداری بافت حجم عضله ضروری میباشد.

"لیوسین به قدری برای بدن ضروری میباشد که به عنوان یک "ماده ی کمیاب(محدود)"در نظر گرفته میشود"

لیوسین به قدری برای بدن ضروری میباشد که به عناون یک "ماده ی کمیاب(محدود)"در نظر گرفته میشود.بدن برای استفاده از دیگر آمینو اسید ها به لیوسین نیاز دارد.بدون مقدار مناسب لیوسین,دیگر منابع پروتئین میتوانند بی فیاده تلقی شوند.به طور خلاصه,بدون لیوسین بدن عملکرد خوبی ندارد و نمیتواند از پروتئین استفاده کند.

مفهوم ها برای بدنسازان/ورزشکاران

حفظ و نگهداری حجم عضله

لیوسین به حفظ و نگهداری بافت حجم عضله کمک میکند.ما دریافتیم که لیوسین با انسولین کار میکند تا سوخت و ساز پروتئین در بافت عضله را بهبود بخشد.این ماده همچنین برای بازیابی پس از تمرین نیز ضروری است.

در حقیقت,یک مطالعه دریافته است که افزایش 2.8 گرم لیوسین به یک وعده ی غذایی,چه این وعده ی غذایی شامل مقدار زیادی پروتئین باشد چه نباشد,تا تقریبا 60% به افزایش سوخت و ساز پروتئین عضله کمک میکند.(1)یک مطالعه ی دیگر فهمیده است که 4.4 و 8.3 گرم از لیوسین سوخت و ساز پروتئین عضله را تا 50 – 70% افزایش داده است.با استفاده از این تحقیق,محققان اعلام داشته اند که با مصرف تقریبا 3-4 گرم لیوسین به طور موثری سوخت و ساز پروتئین عضله را به حداکثر میرساند.(2)

"یک مطالعه دریافته است که لیوسین سوخت و ساز پروتئین را حداکثر 50 – 70% افزایش میدهد"

یک مطالعه ی انجام شده در مورد مصرف لیوسین دریافته است که این ماده ممکن است مانع از از بین رفتن عضله شود,که این یک حقیقت منفی زندگی برای جمعیت رو به رشد است.گروه تحقیقی که یک رژیم سرشار از لیوسین را دریافت کرده اند,شکست پروتئینی مطبوع تری را تجربه کرده اند که بیشتر قابل مقایسه با الگوی شرکت کنندگان جوانتر میباشد.

(3)

لیوسین همچنین به حفظ و نگهداری تعادل نیتروژنی مثبت کمک میکند.تحقیقات دریافته اند که تعادل لیوسینی مثبت بیانگر این است که بدن در وضعیت آنابولیسم پروتئینی قرار دارد و اینکه تعادل منفی لیوسین ممکن است بیانگر وضعیت کاتابولیک باشد.به زبان ساده,لیوسین برای به دست آوردن تعادل نیتروژنی مثبت و ساخت حجم عضله ضروری میباشد.

مقررات و نظم رژیم و قند خون

در طول رژیم لیوسین مشاهده شده است که این رژیم مخصوصا به قابلیت جلوگیری از تجزیه یپروتئین نیز کمک میکند.وقتی کالری ها محدود شده باشند,بدن از لیوسین به عنوان یک منبع گلوکونیوژنز استفاده میکند,با استفاده از این مکمل,مقادیر لیوسین گلوکز خون میتواند حالت موازنه داشته باشد,چون لیوسین به آسانی و سریع به گلوکز تبدیل میشود.در حقیقت,دریافته اند که لیوسین در تبدیل شدن به گلوکز بسیار سریعتر از دیگر BCAAهاست.

لیوسین همچنین میتواند در طول فشار بر بدن منابع انرژی ایجاد کند,که در طول یک رژیم شدید و پس از تمرین ضروری میباشد.

یک مطالعه ی انجام شده بر روی متغیرهای رژیمی مختلف پس از 30 دقیقه انجام تمرینات استقامتی,مشاهده شد که گروهی که پروتئین/کربوهیدرات+ مکمل لیوسین را مصرف میکرده اند تجربه ی کاهش در تجزیه ی پروتئین را داشته اند,این گروه همچنین افزایشی را در سوخت و ساز پروتئین عضله ای اسکلتی را نشان داد که بسیار بیشتر از مطالعه ی انجام شده بر روی گروهی که فقط کربوهیدرات یا پروتئین مصرف میکرد بود.(4)

مزیت لیوسین آلمکس :

پودر کریستالی لیوسین دارای استاندارد دارویی و خالص و ساخت آلمان ما 100% عاری از منابع حیوانی است.که از سبزیجات خالص(ذرت)به دست آمده است,مجموعه ی فرآیند تخمیر یک پودر لیوسین متبلور سفید و تمیز را تولید میکند.در محصول لیوسین ما هیچ محدود کننده,ماده ی خنثی,افزودنی یا بازدارنده وجود ندارند.

" پودر کریستالی لیوسین دارای استاندارد دارویی و خالص و ساخت آلمان ما 100% عاری از منابع حیوانی است."

آلمکس نوتریشن فقط به همین ها ختم نمیشود; ما از بهترین و برترین و با کیفیت ترین لیوسین در دسترس استفاده کردیم و حتی آن را بهتر کردیم.در مرحله ی نهایی تولید لیوسین ,نتیجه یک ساختار درشت کریستالی میباشد.ما از مواد کریستالی خام استفاده کردیم و آنها را از طریق یک سری مجموعه فرآیندهای پیچیده میکرو غربال کردیم. نتیجه یک پودر سفید بسیار عالی بود که دارای مقادیر جذب بهینه میباشد.

از منبع لیوسین خود آگاه باشید :

با اینکه ضرورت های آلمکس نوتریشن در نهایت برای شما یک محصول درجه یک به ارمغان می اورند, با این حال روش های ارزانتری هم برای به دست آوردن لیوسین وجود دارند. اکثر لیوسین ها ,که معمولا ساخت چین هستند,از منبع موی انسان (که این موها معمولا از کف زمین مغازه های سلمانی جمع آوری میشوند)  یا از پر اردک و یا از هر دو به دست می آیند.

سوالات متداول در مورد محصولات  ALLMAX

1.    لیوسین چیست؟

لیوسین میتواند به عنوان یکی از قدرتمندترین مکمل های عضله ساز طبیعی شناخته شده برای انسان در نظر گرفته شود.آلمکس نوتریشن خالص ترین و قدرتمندترین ماده ی غذایی را برای ایجاد عضلات سخت و محکم و حجیم آن هم بسیار سریع را برای شما به ارمغان می آورد. لیوسینیک آمینو اسید زنجیره ای(BCAA) ضروری شناخته شده در ورزش بدنسازی میباشد که به عنوان راه حل نهایی عضله سازی  در نظر گرفته میشود.

2.    چه افرادی میتوانند از لیوسین استفاده کنند؟

هر کس از دسته افرادی که ورزش میکنند ,از ورزشکارانگرفته تا بدنسازان میتوانند از لیوسین استفاده کنند.به هر حال ,لیوسین برای افراد زیر 18 سال توصیه نمیشود.در صورتی که حامله هستید یا در حال شیر دادن به فرزند خود هستید از این ماده استفاده نکنید.

3.    چگونه باید لیوسین را مصرف کرد؟

یک نوبت (5گرمی) از لیوسین را دو بار در روز مصرف کنید. یک نوبت را بلافاصله پس از تمرین مصرف کنید.در روز هایی که تمرین نمیکنید یک نوبت در صبح و یک نوبت هم در بعد از ظهر مصرف کنید.

4.    شنیده ام که لیوسین طعم خوبی ندارد,چگونه باید با این مشکل کنار بیایم؟

لیوسین به طور طبیعی کمی تلخ است و به آسانی و سریع در آب حل نمیشود. ما افزودن آن را به ترکیب پروتئینی ایزوفلکس یک مخلوط با مزه ی خوب یا آب میوه مانند آب لیمو به همراه یک شیرین کننده ی مصنوعی مانند Stevia را توصیه میکنیم.برای گرفتن بهترین نتایج ,توصیه میشود که لیوسین را با استفاده از یک مخلوط کن برقی مخلوط کنید.

5.    عوارض جانبی استفاده از لیوسین چه هستند؟

لیوسین یک مکمل طبیعی است.حتی در مقادیر دز بسیار زیاد هم ایمن و سالم است و عوارض جانبی کمی دارد.مصرف آن مشکلی ندارد و یک محصول کاملا طبیعی است.

6.    آیا میتوانم لیوسین را با دیگر مکمل ها ترکیب کنم؟

بله,و برای افزایش مزایای دیگر مکمل ها ,لیوسین  آلمکس نوتریشن میتواند با ترکیبات پروتئینی مانند پر.تئین ایزوفلکس و نوشیدنی های کراتین مانند KRUSH4 ترکیب شود.

7.    لیوسین محصول چه کشوری است؟

لیوسین آلمکس نوتریشن با کیفیت ترین لیوسین موجود است و 100% ساخت آلمان میباشد و به شکل لیوسین کریستالی استاندارد دارویی است. لیوسین آلمکس نوتریشن 100% خلص است و محصول آلمان است.

8.    منبع لیوسین در کجاست؟

لیوسین آلمکس نوتریشن 100% عاری از ترکیبات حیوانی است و از منبع گیاهی خالص ذرت در طول فرآینداهی تخمیر پیچیده استخراج میشود  تا یک پودر کریستالی خالص سفید و تمیز به دست آید.هیچ ماده ی محدود کننده,خنثی,افزودنی یا بازدارنده در محصول لیوسین ما یافت نشده است.

از منبع لیوسین خود آگاه باشید :

با اینکه ضرورت های آلمکس نوتریشن در نهایت برای شما یک محصول درجه یک به ارمغان می اورند, با این حال روش های ارزانتری هم برای به دست آوردن لیوسین وجود دارند.اکثر لیوسین ها, که معمولا ساخت چین هستند,از منبع موی انسان (که این موها معمولا از کف زمین مغازه های سلمانی جمع آوری میشوند)<یا از پر اردک و یا از هر دو به دست می آیند.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.