قیمت کاهش یافت ! هیدروکسی کات نکست ژن اکسلریتور مشاهده عکس بزرگتر

هیدروکسی کات نکست ژن اکسلریتور

10%

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

148,500 تومان

165,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

ه مدت 20 سال,نام هیدروکسی کات هم معنی با نتیجه دادن بودو اکنون انقلابی در هیدروکسی کات صورت گرفته است

س از گذشته دو دهه تجربه در ساخت,نسل بعدی هیدروکسی کات جدید از مواد کلیدی منحصر به فرد

 • خرید اینترنتی از خارج

  خرید محصولات سفارشی از بزرگترین سایت های آنلاین دنیا و تحویل در ایران توسط سایت ایبی امازون در کمترین زمان با نازل ترین قیمت

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  09194492844

 • مشتریان وفادار

 • کانال تلگرام فروشگاه راه اندازی شد

  با حضور در کانال فروشگاه از تخفیف ها ی ویژه مطلع شوید

  telegram.me/maxstarstore

محصولات مرتبط

توضیحات

نسل بعدی کاهش وزن و احساسی

هیدروکسی کات نکست ژن اکسلریتورنسل بعدی ترکیب منحصر به فرد کولیوس فورسکوین,یوهمبین,گوایوسا و اسکولکپ آبی(اسکوتلاریا)برای ایجاد تاثیرات چربی سوزی منحصر به فرد میباشد.

کاهش وزن و چربی سوزی شدید کاملا آزمایش شده و استاندارد

به مدت 20 سال,نام هیدروکسی کات هم معنی با نتیجه دادن بودو اکنون انقلابی در هیدروکسی کات صورت گرفته است.پس از گذشته دو دهه تجربه در ساخت,نسل بعدی هیدروکسی کات جدید از مواد کلیدی منحصر به فرد و ترکیبات منحصر به فرد برای ایجاد تجربه ی محرکی عالی تشکیل شده است.همچنین حاوی قهوه ی سبز برای به دست آوردن نتایج واقعی در کاهش وزن میباشد.نمونه هایی که از مواد به کار رفته در نسل جدید هیدروکسی کات استفاده کردند(عصاره ی چای سبز) در 60 روز با یک رژیم غذایی با کالری کم 5 کیلو گرموزن کم کردند و نمونه هایی که در یک مطالعه ی به مدت 8 هفته با رژیم غذایی با کالری کم و تمرینات متوسط مورد مطالعه بودند 2 کیلو گرم وزن کم کردند.اکثر فرمول های گرمازا از پشتیبانی هیچ مطالعه ی علمی ای برای مواد کلیدی کاهش دهنده ی وزن خود برخوردار نیستند,به جز دو مورد.

ترموژن های فرا تقویت شده

نسل بعدی هیدروکسی کات برای کمک به افزایش سرعت متابولیک بدن نیاز به وضعیت قدرتمند گرمایی بدن دارد!شما هر چیزی را که برای بیشتر تمرین کردن و ساختن بدن نیاز داشتید را در اختیار دارید.

بهبود دهنده ی تمرکز ذهنی

با استفاده از مقدار دقیق دز کافئین آنهیدروس بسیار قدرتمند,نسل بعدی هیدروکسیکات هاردکور همچنین به بهبود تمرکز ذهنی نیز کمک میکند.با مصرف تنها یک دز علاوه بر به دست آوردن مقدار زیادی انرژی,میتوانید با حداکثر شدت ممکن ورزش کنید.

ترکیب موادی که تا به حال ندیده اید

کافئین آنهیدروس(290 میلی گرم)

یک ماده ی تحقیق شده ی استاندارد علمی که ثابت شده است گرمازایی بدن را تحریک کرده,انرژی و تمرکز ذهنی را افزایش میدهد.

فورسکولین

فورسکولین یک گیاه باستانی استوایی است.سال ها به خاطر تاثیراتش در هنگام ترکیب شدن با کافئین مورد اعتماد بوده است. فورسکولین با تاثیر بر هسته مرکزی چربی سوزی ، تاثیر عمیقی بر افزایش ریزش چربی ها و همچنین نگهداری از بافت عضلات دارد

اسکالکپ آبی(یا اسکاتلاریا لاتریفلورا)(75 میلی گرم)

یک گیاه که در تاثیرات احساسی منحصر به فرد موثر است.

افیوپوگونیس(25 میلی گرم)

یک گیاه ریشه ای متعلق به جنوب شرقی آُیا که حاوی پلی ساکارید هاست.

عصاره یوهمبین

یوهیمب هر دو بازهای راوولسین و یوهیمباین را تامین میکند.

گوایوسا(یا اللکس گوایوسا)(20 میلی گرم)

یک چایی آمازونی سنتی که در تاثیرات چربی سوزی منحصر به فرد موثر است.

آزمایش شده از لحاظ کیفیت و خلوص

هر عضو از نسل بعدی هیدروکسی کات ماسل تک از فیلتر کنترل کیفیت و آزمایش توسط فرد سوم عبور کرده اند تا بتوان از بیشترین خلوص,کیفیت و عملکرد هر بطری تولید اطمینان حاصل کرد.

مواد کاهش وزن دهنده ی کلیدی استاندارد علمی

نسل بعی هیدروکسی کات نکست ژن اکسلریتو ماسل تک رنسل حاوی مواد کلیدی کاهش دهنده ی وزن (قهوه ی سبز)میباشد که توسط اطلاعات علمی به دست آمده از دو آزمایش کنترل دارویی دو برابر تصادفی که در مجله ی بین المللی تحقیقات پزشکی و مجله ی فرانسوی فیتوفراپی منتشر شده اند حمایت میشوند.هر دو مطالعات در مورد عامل کلیدی کاهش وزن در نسل بعدی هیدروکسیک ات هاردکور انجام شدند و بیانگر قابلیت آن در کمک به افراد برای کاهش وزن میباشند.

در مطالعه ی 1,نمونه هایی که از مواد اصلی(عصاره ی قهوه ی سبز)در نسل بعدی هیدروکسی کات هاردکور به مدت 60 روز استفاده کردند,به طور میانگین, 5 کیلو گرم نسبت به گروه دارویی که به طور میانگین 3 کیلو گرم وزن کم کرده اند,کاهش وزن داشتند.هر دو گروه ها تحت برنامه ی رژیمی با کالری کم بوده اند.

در یک مطالعه ی جداگانه به مدت 8 هفته(مطالعه ی 2),نمونه هایی که از قهوه ی سبز استفاده میکردند به طور میانگین 1500 گرم در مقابل نمونه هایی که از دارو استفاده میکردند و 600 گرم کاهش وزن داشتند,وزن کم کرده اند.هر دو گروه ها از یک رژیم غذایی با کالری کم استفاده کرده و تمرینات متوسطی انجام میدادند.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.