تمامی محصولات خریداری شده از سایت بادی بیلدینگ آمریکا با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می گیرند.

مکمل های غذایی 446 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • آمینو اسید ها

  آمینو اسید ها : در زمینه­ی مکملهای بدنسازی، مکملهایآمینو اسیدی به دلایل متعدد بسیار مفیدند؛ زیرا آمینو اسید های متعددی وجود دارند و هر یک فواید خاص خود را دارد.

  آمینو اسید لوسین مفیدترین مکمل اسید آمینه­ ای است که می توان پیدا کرد. لیوسین سنتز پروتئین را افزایش داده و سرعت می بخشد و به این ترتیب نقشی اساسی در رشد و ترمیم عضلات ایفا می کند. سنتز پروتئین به بدن امکان می دهد بافتهای پروتئینی جدیدی در عضلات بسازد و آن را با بافتهای آسیب دیده در حین تمرین جایگزین کند. با افزایش سرعت سنتز سرعت ساخت ماهیچه و سرعت بازیابی پس از تمرینات سخت افزایش می یابد. در این فرایند عملکرد متابولیک بدن نیز افزایش پیدا کرده و کالریهای بیشتری سوزانده می شود.

  آمینو اسید بتاالانین :  این ترکیب همچون سپری در مقابل لاکتیک اسید عمل می کند. این امر به کاهش خستگی، بهبود استقامت، افزایش بهینه­سازی مصرف اکسیژن و لذا افزایش فشردگی تمرینات کمک می کند. به بیان ساده این مکمل به شما اجازه می دهد بیشتر و سختتر کار کنید، خسته نشوید و دچار گرفتگی عضلات نشوید.

  آمینو اسید : گلیسین یک اسید آمینه­ ی غیرضروری دیگر است که اغلب پیش از تمرین برای جلوگیری از تحلیل و تجزیه ­ی عضلات و افزایش رشد و ترمیم عضلات مصرف می شود. اما برخی مردم آنرا در حین تمرین و برخی پس از تمرین مصرف می کنند چون گفته می شود به دلیل خاصیت ضد التهابش اثر مثبتی روی سیستم اعصاب مرکزی دارد.

 • کراتین

  کراتین آزموده شده ترین مکمل بدنسازی می باشد . کراتین را می توان سالم ترین ، قوی ترین ، شناخته شده ترین مکمل بدنسازی دانست.

  افزایش ناگهانی وزن ، حجم ، قدرت و استقامت قسمتی از تاثیرات مثبت کراتین می باشد.

   ورزشکاران حرفه ای و مبتدی رشته های ورزشی وابسته به توان فیزیکی می توانند برای افزایش کارایی ورزشی خود از کراتین استفاده کنند.

  با پیشرفت تکنولوژی در تولید مکمل ، انواع مختلفی از کراتین ساخته شده تا کراتین به صورتی کاملا هدفمند تر از پیش  در دسترس ورزشکاران قرار بگیرد.

  کراتین مونوهیدرات و کراتین هیدروکلراید بیشترین نوع کراتین مصرفی در بین ورزشکاران می باشند.

 • چربی سوز

  مکمل های چربی سوز در بین افرادی که به دنبال بهبود حالت بدنی خود هستند رواج بسیاری یافته است.

  مکمل های چربی سوز زمان رسیدن به تناسب اندام را کوتاه تر می کنند همچنین باعث افزایش کیفیت کار می شوند.

  چربی سوزها انواع مختلفی دارند که هرکدام با اثرات منحصر به فرد خود میتواند در رسیدن به اهداف ورزشی شما یاری کنند.

  ترموژن ها :با افزایش دمای بدن باعث افزایش سوخت و ساز و رهایی چربی ها از سلول های خود برای سوخت و سازو تولید انرژی می شوند.

  ال کارنیتین : انتقال دهنده چربی ها به مرکز سوخت انرژی

  سی ال آ : آنفدر چربی ها را در خون سرگردان نگه می دارد تا چربی ها مجبور به سوختن شوند تا اینکه در بافتها ذخیره شوند.

  یوهمبین : مهار کننده قوی گیرنده های چربی ها در دور شکم و کمر

  کربوهیدرات بلوکر ها : هسته اصلی این مکمل های لاغری فیبر ها هستن. این ترکیبات باعث ایجاد محدودیت در جذب کربوهیدرات و کنترل اشتها می شوند.

 • پروتئین
 • گلوتامین

  ایمنی بدنتان را افزایش دهید

  تحریک کننده ی سوخت و ساز پروتئین

  افزایش سرعت بازیابی عضله

  پر کردن دوباره ی ذخایر گلیکوژن

  افزایش سلامتی سیستم ایمنی

  پشتیبانی از عملکرد ذهنی

  حفاظت آنتی اکسیدانی

  گلوتامین فراوان ترین آمینو اسید در بدن انسان به حساب می آید,و بیش از 60% بافت عضله ی اسکلتی را شامل میشود.گلوتامین توسط آنزیم سوخت و ساز گلوتامین به دست آمده از گلوتامات و آمونیا مورد استفاده قرار میگیرد.19% از مولکول گلوتامین از نیتروژن تشکیل شده است,و آن را به منبع اصلی نیتروژن برای عضلات تبدیل کرده است.غلظت های زیادی از آن در مغز,رياللب,کلیه ها,شش ها,روده ها و کبد یافت میشود و به عنوان یک سوخت برای سیستم ایمنی و سیستم هضم بدن به کار میرود.علاوه بر نقش کلیدی اش در سیستم ایمنی و روده ها,گلوتامین نقش اصلی ای در افزایش حجم سلول ها و سوخت و ساز پروتئین عضله دارد.همچنین به کنترل قند خون کمک میکند.در مغز,گلوتامین به اسید گلوتامیک تبدیل میشود و سوخت و ساز GABA را که یک انتقال دهنده ی عصبی ضروری میباشد را تحریک میکند.

  تحقیقات نشان داده اند که ورزشکاران و بدنسازان میتوانند از افزایش مصرف این آمینو اسید غیر ضروری – مخصوصا بعد از ورزش بهره ببرند.

  وقتی ورزش میکنید,مقایدر گلوتامین معمولا تا 50% کاهش میابد.کاتابولیسم عضله پس از ورزش رخ میدهد که بدن از گلوتامین عضله ها برای استفاده در سیستم ایمنی یا انتقال نیتروژن استفاده میکند.افزایش ذخایر اسید لاکتیک که در عضلات انباشته میشوند نیز به عنوان یکی از عوارض جانبی ورزش شدید اتفاق می افتد.مطالعات مدام بیان میکنند که استفاده از مکمل گلوتامین به وصرت موثری شکست و تجزیه ی بافت های عضله ای را کاهش میدهد,و همچنین متابولیسم عضله را افزایش میدهد.

  همچنین ثابت شده است که در حفاظت و ترشح هورمون رشد انسان(HGH) کمک میکند و در نهایت برای متابولیسم چربی بدن و آنابولیسم عضله همکاری میکند.

  در طول فرآیند هضم,فرم ازاد ال - گلوتامین به شدت در معرض خطر قرار دارد و ناپایدار است,و معمولا واضح است که توسط روده و سیستم ایمنی مورد استفاده قرار میگیرد.در مورد بدنسازی,یکی از اهداف اصلی مکمل گلوتامین افزایش فرآیند بازیابی با کند کردن فرآیند کاتابولیسم عضله و افزایش سوخت و ساز پروتئین میباشد.در نتیجه,اگر مولکول های ال – گلوتامین مخصوصا روده و سیستم ایمنی را هدف قرار داده باشند,این عمل تقریبا هیچ چیزی برای کمک به عضله ها در فرآیند ترمیم آنها باقی نمیگذراد.اینفینیت لبز چهار نوع از گلوتامین از جمله مولکول ال – گلوتامین حساس را که ماتریس گلوتامین پایدارتر ودر دسترس تری به منظور فراهم کردن بهینه ترین و بهترین فرم از مکمل گلوتامین برای بدن ایجاد میکند را با هم ترکیب کرده است.این فرم های دیگر گلوتامین(ال – گلوتامین آلفا کتو گلوتارات,ان – استیل ال – گلوتامین,ال – گلوتامین پپتاید)مشخصات فیزیکی مختلفی را پیشنهاد میکند که قادر هستند به منظور اطمینان از همه ی عملکرد های ضروری مورد نیاز بدنسازان و ورزشکاران به سلول های عضله ها برسند.

  مزایای استفاده از مکمل گلوتامین

  گلوتامین تولید مقایدر هورمون رشد انسان(HGH)را که میتوانند در تجزیه ی لیپید و رشد عضلات نقش داشته باشد را تسهیل میکند.

  ثابت شده است که گلوتامین سوخت و ساز پروتئین را با جلوگیری از کاتابولیز شدن عضلات افزایش میدهد.

  گلوتامین به حفظ حجم و آب سلول ها کمک میکند.

  گلوتامین یکی از ضروری ترین مواد غذایی برای روده ها میباشد.جامعیت ساختار معده را حفظ میکند.

  گلوتامین میتواند به افزایش ایمنی بدن کمک کند.این امر مخصوصا برای بدنسازان که در طول تمرینات شدید مقادیر زیادی از گلوتامین از دست میدهند مهم میباشد.

  گلوتامین به تحویل نیتروژن به عضلات کمک میکند.

  گلوتامین همچنین نقشی در حفظ کنترل قند خون ایفا میکند.

 • پروهورمون

  استفاده از داروهای مصنوعی هرچند به سرعت این فواید را برای شما فراهم می کنند اما به همان سرعت تاثیراتشان فروکش می کنند و شما را با عوارض رنگارنگ بجا مانده از تاثیرات داروهای هورمونی تنها می گذارند دست اندرکاران صنعت مکمل شاخه ای از مکمل های گیاهی با منشاء طبیعی را به عنوان راهکاری سالم ، قانونی و ایمن را در اختیار دوستداران تناسب اندام قرار داده اند تا به دور از عوارض هورمون های آنابولیکی از مزایای تقویت کننده های آنابولیکی سود ببرند.

  این محصولات در بازار جهانی مکمل با برچسب های تست بوستر ، پروهورمون ، بهینه ساز سیگنالهای آنابولیکی فروخته می شوند.

  بیشتر این ترکیبات کاملا ایمن هستند و زیر نظر سخت ترین استانداردهای مکمل سازی سطح اول جهان تولید می شوند. از این محصولات نمی توان تاثیرات برق آسای هورمونها را داشت . البته فراموش نکنید اثرات سریع این هورمون ها با همان سرعت در بدن محو می شوند . مکمل های طبیعی مسیری آرام و ایمن با ماندگاری بیشتر را برای شما فراهم می کنند.

  برای انتخاب بهترین مکمل تست بوستر ، پروهورمون بهتر است از مکملهایی استفاده کنید که شامل چندین ترکیب قدرتمند با اثرات چند جانبه باشند.

  بهترین این محصولات ، تی بمب ام اچ پی ، انیمال تست یونیورسال ، تست اچ دی ماسل تک ، ترنسفورم اولوشن و آلفا جیم جیم استوپانی می باشند

 • گینر
 • مولتی ویتامین
 • قبل تمرین

  کاربرد های مکمل های قبل از تمرین یا پمپ بسیار متنوع هستند این ترکیبات فوق العاده در یک چشم به هم زدن آمادگی جسمی و فکری شما را به بالاترین میزان ممکن می رسانند تا بتوانید در تمرینات ورزشی ، مسابقات بهترین حالت خود را به نمایش بگذارید. مکمل های پیش از تمرین و پمپ برای افرادیکه پس از ساعتها کار روزانه خسته کننده دیگر توان انجام ترمینات ورزشی را ندارند بسیار با اهمیت است. این ترکیبات انرژی بسیار بالایی را در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم میکنند تا بدون نگرانی از خستگی روزانه به تمرینات ورزشی با بالاترین کیفیت ممکن بپردازید.
  اهمیت تمرین ورزشی با کیفیت بالاتر از محدودیت های فیزیکی بسیار بالاست. تمرینات با شدت بالاتر باعث پیشرفت سریعتر و قویتر شدن بدن شما میشود.

  مهم ترین ترکیبات مکمل های قبل از تمرین :

  بتا آلانین آمینو اسیدی جدید با قدرت مهار کنندگی بسیار بالای اسید لاکتیک . اسید لاکتیک عامل اصلی ایجاد خستگی در تمرینات ورزشی می باشد.

  کراتین : کراتین پرمصرف ترین ایمین ترین و قویترین مکمل بدنسازی دنیاست . انواع کراتین در مکمل های پمپ استفاده می شود. بیشترین این کراتین ها منوهیدرات ، کراتین هیدروکلراید و کراتین شلات می باشد.

  آرژنین و مشتقات آن : آرژنین به عنوان مکملی برای افزایش کارایی گردش خون برای رساندن بهتر مواد مغذی به ماهیچه ها آبرسانی بهتر به مفاصل و کاهش ایجاد آسیب دیدگی و دم بهتر عضلانی کاربرد دارد. آرژنین و مشتقات آن ماتتد سیترولین مالات و آگماتین همیشه از ترکیباات جدا نشدنی مکمل های قبل از تمرین می باشند.

  آمینو اسید های حجم دهنده : تائورین ، بتائین دو آمینو اسید با کارایی های منحصر به فرد در بین امینو اسید ها . تائورین به افزایش حجم سلول های عضلانی و همپنین پمپ کردن بیشتر آمینو اسید ها و کراتین به داخل عضلات معروف است.

  ترکیبات محرک طبیعی : کامل کننده ترکیبات مکمل های قبل از تمرین کافئین و سینفرین می باشند. سینفرین فرم قانونی و بدون عارضه افدرین می باشد که تاثیرات انرژی زایی و افزایش تمرکز بالایی را در تمرینات ورزشی به ارمغان می آورد.

  بهترین مکملهای پمپ و پیش از تمرین :پلاسما ماسل ماسل تک ، انیمال پمپ یونیورسال ، نئورو کور ماسل تک ، پری گرو ایزاتوری ، پری جیم جیم استوپانی ، اسالت ماسل فارم ، پمپ اچ دی بی پی ای ، جاگرنات اینفینیت لبز ، نانو ایکس ناین ماسل تک ، ویپور ایکس فایو ماسل تک

 • بعد تمرین

  زمان بعد از تمرین با وزنه را می توان مهم ترین فرصت برای بازسازی و ریکاوری عضلات دانست . در علم مکمل های غذایی زمان بعد از تمرین را در اصطلاح (آنابولیک ویندو) پنجره آنابولیک می نامند. زمانی کوتاه ولی استثنایی برای بهبود رشد عضلانی ، بازیابی انرژی و ریکاوری کلی بدن می باشد. همچنین بیشترین تخریب عضلات در این زمان در حال رخ دادن می باشد که با مصرف مکمل های مناسب قبل از تمرین از هر دو جهت (آنابولیک و آنتی کاتابولیک) از نتایج برنامه تمرینی خود می توانید حمایت کنید. بهترین مکمل ها برای بعد از تمرین مکمل های گلیکوژنیک ، پروتئین های زود جذب ، آمینو اسید های شاخه ای می باشند. در این قسمت شما می توانید با بهترین محصولات ساخته شده اختصاصی قبل تمرین آشنا شوید.

  تمامی این محصولات قابل سفارش از سایت بادی بیلدینگ می باشند.

 • مکمل های سلامتی
در هر صفحه
نمایش 1 - 12 از 446 آیتم
نمایش 1 - 12 از 446 آیتم